Kersti Sarapuu ja Arvo Sarapuu.Foto: Teet Malsroos
Delfi 23. september 2016 06:45
Keskerakonna volikogu valib omale 1. oktoobril uut volikogu juhtkonda. Senise, Keskerakonna esimees Edgar Savisaarele lojaalse volikogu esimees Kalev Kallo vastu kandideerib ilmselt siseopositsiooni kuuluv Kersti Sarapuu.

Keskerakonna pressiesindaja Taavi Pukk ütles, et volikogu juhatuse kandidaadid seatakse üles alles volikogu eel, mistõttu enne seda ei saa kindlalt öela, kes on kandidaadid. Sarapuu on aga varem ERRile antud intervjuus väljendanud kandideerimissoovi ja Pukk arvas, et ilmselt kandideerib ka Kallo.

"Mulle on tehtud ettepanekuid Keskerakonna volikogu juhiks kandideerida ning seetõttu ma mõtlesingi, et miks mitte," kinnitas Sarapuu ERRi uudisteportaalile.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Kommentaarid  (9)

eks kesik 23. september 2016 11:16
Eks näe mida toob 1. oktoober! Tuleb mis tuleb,tulgu või tsirkus,aga ehk saab asjad ühele poole ja saab valitud uus erakonna esimees!! Ehk saab J.Ratas ,,valuraha,, Edgari poolr Tallinna linnapea kohalt ära tõugatuna! Sobiks esimeheks küll,aga see Loone tuleb küll ära unustada,on Edgari aeg möödas,on ka Loonel aeg möödas!
Edgar peab töepoolest aru saama 23. september 2016 17:33
ja andma vabatahtlikult erakonna juhtimise noorematele,jäädes ise auesimeheks.Jüri Ratas on väga väärikas järglane,kes hoiab erakonna lippu körgel.Edgar,milleks lahkuda vaenlastena kui saab elada rahus ja söpruses.Tee esimesena see samm ja teata köigile,et sa taandud.Seda rohkem sind erakonnas armastama ja austama hakatakse.Tervist ja jöudu.
Kes on Tarankovi järglane? 23. september 2016 09:13
Seal firmas on võimuvõitlus ägedam.
Ära räägi lolli juttu 23. september 2016 09:39
Mis Tarankovi?Et valitakse uus juhatus, ei ole midagi taunimisväärset.Et valitakse ausad ja väärikad,selles pole kahtlust.Keskerakond elab ja jääb elama igavesti.
Toomas 23. september 2016 12:00
Keskerakond saab elama jääda vaid juhul, kui sealt kõrvaldatakse Savisaar, Toom, Loone, Lenk ja teised nendesugused. Kui need on minema löödud, siis võib Keskerakonnast isegi päris korralik partei saada, sest ajudega inimesi on seal üksjagu. Praegu ollakse punnseisus, sest arrogantne Savisaar koos oma jüngritega suisa terroriseerib vaimselt suuremat osa erakonnast.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS