Eesti uudised

Rattaga kraavi tõugatud naine: lõpuks vaata, et ise süüdi ei jää!

Arvo Uustalu, 22. september 2016 04:00

19 KOMMENTAARI

l
lihtsalt/ 22. september 2016 20:36
t
turvaline/ 22. september 2016 17:23
turvaline ja politsei abile saab loota vaid põhja-eesti teedel. Siinl on tänavatel olijad tasemel. Ääremaadel on ammu asi isetegevuseks muutunud ja enam ei tea, keda karta kas pätti või hoopis politseid
s
22. september 2016 13:32
Sellised abi saamata juhtumid inimesi kahjuks omakohtule tõukavadki! Kurb!
j
Jass/ 22. september 2016 09:09
Isegi vana Lible tatsas olude sunnil vahel kraavimööda. See aga ei vähenda sugugi tema populaarsust. Päikest rattamammidele!
a
ab / 22. september 2016 08:57
kas järjekordne politsei tase? Selle nn kolmanda nähtamatu saaks politsei ju hoobilt vahele tõmmata kui teda seal polnud! Jaa, nii see usaldus kaob!
b
ba/ 22. september 2016 11:31
Mis politsei tase siia puutub? Arvad, et politseil pole muud teha, kui külanaiste klaarimisi uurida? Ma pakun, et igas külas läheb kord nädalas keegi kellegagi karvupidi kokku, lükkab, tõukab või solvab. Võib olla toimub ka mõni külapoe tagune kaklus. Arvad tõesti, et politsei jõuab iga sellise asjaga tegeleda?
Kui juba puhtloogiliselt vaadata, siis on ju näha, et inimene otsib avalikku tähelepanu. Sellistel asjadel on ka kindlasti pikem ajalugu, mingi varasem konflikt, tüli, antipaatia.
Kui palju on Eestis juhtumeid, kus mees vägivallatseb naise kallal, peksab lapsi jms, mis on palju rängemad kuriteod, aga ka need inimesed ei jookse ju ajakirjandusse kaebama, rääkimata siis mingist tõukamisest..
o
on/ 22. september 2016 20:25
sul külast ikka vääega vääär arusaamine...kolmes külas ümberringi pole kuulnud terve 50 aasta jooksul peale aasimise midagi sellist mida sa ette kujutad...nüüdsed noored muidugi eiravad liiklusseadusi ja eriti õueala märki, kust nad küll load saavad,tekib küsimus...kui tahad teada vägivallajuhtumitest siis pöördu politsei poole, eks nad aitavad sul sellise statistika paika panna. Vanasti olid küll tülid ülekraavi venelastega, kes peale teist klaasi tükkisid kaklema, et eided ära sebisid aga peale kolmandat klaasi olid juba õndsas unes ja mis siis noored naised pidid tegema-ikka vaadati kaineid, kes tahtsid tegutseda...venelane oskas ka hästi vabandada, mida praegusele noorsoole vist ei õpetata, olge eeskujuks ja siis tulevad ka järeltulijad toime igas olukorras.
s
sooline diskrimineerimine/ 22. september 2016 08:57
Üha sagedamini näeme olukorda, kus keskealist naist tembeldatakse süüdlaseks, sest noor ja nahaalne meeskodanik valetab süüdimartult , vahendeid valimata ja ei põrku tagasi kuriteo varjamisel uute kriminaalsete toimingute tegemisel..läheb kasvõi võimuorganile altkäemaksu pakkumisele .
j
jaht rahale/ 22. september 2016 08:59
ka õhtuks ekstreemsele jahile kutsumine - või lõõgastav õhtu kõikvõimalike valgustkartvate lõbustustega turismitalus on käsitletav altkäemaksuna.
l
liikuses/ 22. september 2016 09:16
vahetatakse isegi vigastatud sõiduk teise ja sobilikumate vigastustega sõiduki vastu välja ja vaat, et lausa kukekese silma all.. sest kukeke oskab vajalikul hetkel toimetada ülisüvenenult paberite kallal või "teha mõnd muud väga tähtsat toimingut"
m
Mare/ 22. september 2016 08:43
Kas sel naabrinaisel lõi mõni tõbi välja või?
o
on jah kahjuks nii,/ 22. september 2016 08:27
et ainult rikkad, parteilised ja advokaadid ning teised seadusteväänajad leiavad alati võimaluse, et hoopis kannatanu seduslikult süüdi tunnistada.
j
ja kui vanasti öeldi,/ 22. september 2016 08:33
et karda - minu vend on miilits, siis nüüd öeldakse et karda - ma tunnen paljusid inimesi. Hoidku siis kui sa pole parteist ja ei tunne ise seadusi.
l
lai tagumik/ 22. september 2016 17:35
mahub korraga kahel tooil istuma. Advokaadil on võimuesinadajte abi kogu aeg vaja aga vaene klient satub tema küüsi korra elu jooksul, nii usaldav ja õnnetu klient maksabki selle eest et täitmatu, kasuahne ja alatu advokaat aitaks teda ennast süüdi lavastada. Advokaadile räägib ju lihtsameelne kõik ära, laob trumbid lauale..ja nii need tõendid kohtusaali jõudmise ajaks viimseni kadunud ongi. Tunnistajate jutud suunatakse neile endale märkamatult sellesse vakku, mis võimudele vajalik. Tean, mida räägin.! Kuu-uurijas oli selgelt tuntav politseiniku soperdamine ..aga võim on rikaste poolel ja mammide juttudele keeratakse teadlikult kõvasti vinti peale , et kannatanu päris lollakana näiks..

o
omakohus/ 22. september 2016 07:57
Eesti riik kaitseb ainult kurjategijaid, rikkaid ja parteilasi. Seega: otsi mõni tuttav mees ja kõiges saab kaubale. Edasi mõtle juba ise. Muidu istuvad need jõhkardid sulle päris pähe. Olematult riigilt pole mõtet abi loota. Ennast tueb ise kaitsta!
r
riigi väiksus/ 22. september 2016 09:07
võimuesindajad ja rikkam rahva on omavahel tuttavad,kus koos "konverentsil" oldud või mõnes jahitalus jahti peetud. Nii see koduperenaine kaitseta jääbki !
j
Jalgrattur/ 22. september 2016 07:28
Sõim ja vägivald on nõme.See näitab sõimaja ja vägivallatseja taset.Ohtlik enestele ja kaasliiklejatele,on koera jalutamine jalgratta kaasabil.Eriti ohtlik,kui krants on rihma otsas ja võib vedada ratturi paremal juhul kraavi,halvemal teisele poole.
j
jõudu, lapstsensor!/ 22. september 2016 13:22
aga veel ohtlikum kui "krants"(on sul kindlaid andmeid, et too loos esinev koer oli krants, mitte puhast tõugu koer???) jookseb vabalt autoteel!
võib auto alla jääda ja võib põhjustada auto kraavisõitu...
p
postituvi/ 22. september 2016 13:22
Minu kommentaar suunati modereerimisele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee