Maailm

Aafriklane: "Kõik minu sõbrad peavad Euroopat paradiisiks."

Aadu Hiietamm, 22. september 2016 04:00

75 KOMMENTAARI

m
maamiiz/ 23. september 2016 23:34
ja massiline rahvastiku kasv sai taas alguse üro abil laste massilise vaktsineerimisega ,pole mõtet sekkuda evulutsiooni arengusse,rahvastikku arengutaset kompenseeris suur laste suremaus ,mille omal ajal käisime läbi ka meie
s
See ei ole juhuslik/ 23. september 2016 19:41
Käisin möödunud sajandi lõpul ühel kinnisel loengul. Muuhulgas ütles lektor, et läbi sõja tekitatakse kriis ja lähima kümne aasta jooksul algab Euroopa ülevõtmine moslemite poolt. Pidasin seda sonimises, kuid kõiges muus oli tal õigus. V.a. selles, et meie jaoks see ei hakanud kümne aasta pärast, vaid veidi hiljem.
A
./ 23. september 2016 17:52
Aafrikat aitab ainult viirus, mis saadab Allahi juurde üheksa kümnest inimesest.
e
23. september 2016 17:17
Euroopa ja paradiis!!!! Küll nad ikka unistavad
t
tulemus/ 23. september 2016 16:57
kui kõik euroopasse ihkajad murjanid euroopas on siis on euroopa nagu aafrika,nii et neegrid teil pole pääsu oma keskkonnast
t
tasakaal/ 23. september 2016 16:49
Minu pojatütar aga aafriklasi afideks.
l
loogish/ 23. september 2016 16:10
nii palju valgeid naisi on ainult paradiisis
o
Otto von Bismarck/ 23. september 2016 14:26
Pange ometi Euroopa kaitseks sõjalaevastik Vahemerele !! Laevu peaks jätkuma.
r
Ruts/ 15. november 2016 16:06
sellest pole kasu, kõik korjatakse peale ja tuuakse siiapoole edasi

v
vanaema( see teine)/ 23. september 2016 12:00
Aga paradiisi saadakse ikka peale surma ja siis, kui on elu ilusti ära elatud...?!
p
Paradiis/ 22. september 2016 18:33
Kui paat läheb ümber pääsevad moslemid kiirelt paradiisi. Ma ei saa aru, miks neid päästetakse. Veest välja tiritud tuuakse Euroopasse ja nad teevad siin elu põrguks, kättemaksuks selle eest,et neid segati paradiisi minekul.
m
MATS/ 22. september 2016 18:29
Oma paradiis tuleb endal ise üles ehitada, mitte suliviisil võõrasse sisse pugeda. Olgu siis tahauksest, akna või korstna kaudu. Need kes on selle endi ja oma late heaks aastakümnete jooksul üles ehitanud, ei saagi võõraste, sisse tungivate parasiitide peale hästi vaadata.
Tööd tuleb teha! Ja arukalt. Õppida on vaja! Samuti arukalt ka kulutada, et defitsiiti ei tekiks,
Pagana tore oleks ju töö asemel kõht taeva poole palmi all peesitada ja oodata, kuni banaan pähe kukub. Või pool ööd tamtammi põristada, tantsu lüüa ja kohalikku õlut juua. Ja siis poole päevani end välja magada. Mentaliteedid on väga erinevad. Seal palmipuu allvõib ju muretult lesida. Põhjaeurooplane pidi aga juba muiste kevadest sügiseni tööd rabama, muretsema, arukalt majandama ja perele talvetagavarusid koguma. Loodrid ja saamatud lihtsalt surid talvel nälga.
Endas vigu näha aga ei taheta. Kas on vähe nähtud, kui elus veidi edasijõudnut kadestatakse. Et miks sina, sunnik selline oled tehnoloog, meister või insener, aga mina pean rakkuskäsi labidat liigutama? Aga seda ei mõelda, et üks õppis, käis hiljem instituudis, kas või kaugõppes. Sel ajal kui tema ise muretult jõi ning laaberdas ja laia lehte mängis,
Või kas mina isegi. Mina ei joo, ei suitseta ja elan kokkuhoidlikult, kulutan arukalt. Aga naabrmees on püha viha täis, et miks sul buržuil on alati raha, aga minul mitte, kogu aeg näpud põhjas. Isegi auto ostis endale, sunnik selline! Aga seda ta ei mõtle, kui mitu tuhat on ta ise aastate jooksul maha joonud ning ära suitsetanud! Et mida selle eest kõik osta oleks võinud.
Või küttepuud ja brikett. Mõistlik ja arukas inimene muretseb need endale juba suvel valmis. Muretu viinanina aga lööb käega, et aega veel küll, suur suvi allesväljas. Et vaja semudega koos pudelist rõõmu tunda, elu nautida. Ning kui algab talv, on äkki vesi ahjus. Pole kütet, pole ka ostmiseks raha. Et sinul on kõike, aga mina külmetan, anna oma tagavaradest mulle ka! Ja kui ei anna,siis ta läheb ise öösi riidast vargile. Bužuilt rekvireerima.
t
teadja./ 22. september 2016 15:41
Näen ette et Aafrikas tuleb peagi surmav viirus, mis tapab Eus kymneid miljoneid inimesi.
n
nõrgad/ 22. september 2016 15:07
mehed sõjaväes enda arust on midagi 0
T
!!!/ 22. september 2016 14:25
Tuleb teha vahet tegelikul sõjapõgenikul ja lihtsalt hea elu otsijal. Viimasel pole mingeid eriõigusi ega Euroopalkohustust neid vastu võtta ega poputada. Sellised võib ning tulebki tagasi saata.
t
to !!!/ 22. september 2016 14:34
Sõda on Aafrikas igal pool, moslemijõugud tapavad teiste usundite esindajaid, tuleb nad lihtsalt Euroopasse tuua töö jätkamiseks...
ä
ää/ 22. september 2016 14:06
Mida me näeme on, et Eurooplased võidu kärbivad sotsiaaltoetusi, et elu poleks nagu paradiisis. Ja tulemus on mis? Euroopas saab olema elu nagu põrgus ja põrgus pole "euroopalikke väärtusi".
b
Brunn/ 22. september 2016 13:56
Obamale-et kohalikud tapeti ning ameerika valati üle võõra rahva poolt nagu täna toimub eu riikides.
t
to brunn/ 22. september 2016 14:13
See ongi karma. Sest hõivajad olid tookord ju euroopast.

s
salliv tolarast/ 22. september 2016 13:48
Paradiisis teevad tööd ainult lollid pärismaalased. Valgete saatus Euroopas saab olema sama mis indiaanlastel Põhja-Ameerikas või hullem, tööd hakkavad tegema valged orjad, moslemitel siin naised ja tasuta ülalpidamine.
l
lugeja/ 22. september 2016 13:22
Ta rõhutas, et põgenikke ei tohi näha koormana, sest nad võivad neid vastu võtvat riiki rikastada ja tugevamaks muuta. "USAgi rajati põgenike ja migrantide poolt," meenutas Obama.
u
USA rajati/ 22. september 2016 17:11
valgete töökate migrantide ja põgenike poolt.
m
mann/ 23. september 2016 14:04
Jah rajati, aga seal enne põgenike ja migrante elanud indiaanlased tapeti maha. Need kes veel elus on elavad reservuaarides. Kas sa soovid ama elu eurooplastele?
h
hydroindiaanlane/ 23. september 2016 15:19
reservuaar peaks veetünn põhimõtteliselt olema. reservaat vast tahtsid öelda.
a
Alo/ 22. september 2016 13:18
Järelikult USA president peab normaalseks seda, et Euroopa p6liselanike saatus on sama mis indiaanlastel.
r
Ruts/ 15. november 2016 15:48
mis sa neegrist tahad, need hoiavad ikka omade poole
m
maakas/ 22. september 2016 13:11
Ahhoi, aafriklased! Tulge kõik siia, eriti olete oodatud Saksamaale,Prantsusmaale jne, aga meile ka! Euroopa vananev rahvastik vajab värsket verd!!! Tere tulemast!
t
tänu/ 22. september 2016 13:07
sõpradele saab siin olema täielik põrgu!
m
MADIS/ 22. september 2016 13:02
Hea elu otsijad ei ole sõjapõgenikud. Neid ei pea vastu võtma ega poputama. Sellised saabunud tuleks sulgeda suletud, valve all laagritesse, nende tausta kontrollida ning mittesõjapõgenikud ilma igasuguse armuta tagasi saata.
Kõige õige targem oleks too Liibüa rannaäärne päästeoperatsioonitamine üldse lõpetada. Kes on piisavalt rumal, et vabatahtlikult mingi armetu küna või madratsiga suurele merele minna, no head teed siis talle! Maailm on niigi juba üle rängalt rahvastatud ja looduslik valik peabki infantiilsed pummpead välja sõeluma. Vaadelgem loomariiki, sealset liigisisest isepuhatust ja arvukuse drastilist kärpimist. Kus miljardilised rändrohutitsude parved lihtsalt äkki heast peast mere või ookeani kohale suuńduvad, seal lõpuks nõrkevad, alla kukuvad ning upuvad. Või näiteks lemmingud, kes mingi nähtava põhjuseta lihtsalt parvede viisi äkki jõkke tormavad ning upuvad. Midagi sellist olen ma ise varem paaril korral täheldanud ka Eestis, Peipsi ääres. Kus rannaäär on kilomeerite viisi uppunud lepatriinusid täis olnud. Lausa lademes. Ilmselt mingi looduslk, emakese looduse poolt seatud protsess. Aga looduse vastu teatavasti ei saa.
i
Ibrahim/ 22. september 2016 12:49
Euroopa on paradiis ning eurooplased on lollid, teenindusvalmis teenrid, kes saabujaid toidavad, hooldavad ning poputavad. Neile külluslikku taskuraha jagavad.
l
Lembitu poeg/ 22. september 2016 12:43
Sallivate algatus: "Rohkem verd Euroopa tänavatele!"

j
Juku/ 22. september 2016 12:25
kas ei oleks viimane aeg palistada paradiisipiir illustreerivate plakatitega (luge paljud ihalejad ilmselt ei oska), milledel läbi aegade on kujutatud nende elu-olu, kes viimspäevakohtu ees päästetuteks ei ole osutunud ! et mitte pelgalt illustratiivseteks jääda tuleb alguseks nendel ülemeretulnutel, kes siinsete väljakujunenud ühiselureeglite vastu eksivad elu tegelikkuseski päris põrguks teha. nii põrguks, et sellest nende kodumaal õudusjutte hakatakse levitama. muud pääseteed vanal mandril oma kultuurkihi säilitamiseks ei ole. vastasel korral pühitakse see siit pöördumatult kahe-kolme inimpõlve jooksu !
n
22. september 2016 12:16
neegri ja araablase suust kuuleb ainult ühte selgitust ise enda ülbusele , rumalusele ja laiskusele . Süüdi nende mõttetus elus on valged kristlased .
k
KillaH/ 22. september 2016 11:53
Senikaua, kuni neile kõik tasuta kätte kukub, see arvamus ei muutugi. Liigleebete ja tihtipeale olematute karistustega euroopa meelitab loomulikult põhjakihti sisse voolama. Paradiis ju, kus kõik antakse, mitte ei pea põliselaniku kombel välja teenima. Ja kui keegi julgeb kobiseda, et tee tööd, maksa makse ja maksa ise oma kulud, on automaatselt tegemist rassismiga. Kui see must seal aafrikast teele asub mõttega, et ta parema meelega istub valgete vanglas, kui oma kodumaal on vaba, siis on midagi väga väga valesti. Sinna aafrikasse on aastakümmneid veetud miljardeid tonne humanitaarabi,avatud tuhandeid koole, tehtud nende heaks lugematu hulk töötunde ja kasu pole sellest midagi. Ikkagi näevad nad euroopat, kui kohta, kus kõik on palju parem, tasuta ja mugavam. Kui seda kõike kohe ei saa, peksame kõik segi.
Lihtsustatud näitena kujutage ette oma kodu, kuhu astuvad sisse migi kolm neegrit näiteks. Te panete nad laua äärde istuma, söödate kõhu täis, peale söömingut, pesete nõud, ning astute oma kodust välja, ning lahkudes ulatate oma "külalistele" enda kodu võtmed ja lubate edaspidi tasuda nende eest kõik arved ja kulud. "Auto on garaazis, paak on täis, võtmed on nagis ja 12 aastane tütar on oma toas, ilusat päeva jätku".
p
Paradiis/ 22. september 2016 11:13
oli kunagi NSVLiit, siis oleks olnud teil ōige aeg endile uut kodu otsida ja seega oleks paradiisiriik ka tāna veel pūsinud.
k
kolla/ 22. september 2016 11:11
Kehtestagu eestis orjanduslik kord ja ma võtan kohe paar isendit.
r
Refugeele/ 22. september 2016 13:39
Aga me ju JUBA OLEMEGI ORJAD, kuna peame neid värvilisi üleval!
k
KillaH/ 23. september 2016 02:16
Täitsa minu mõte. Seda hirmu kindlasti pole, et mustad töö ära võtavad su eest, nendest 80% istub oma pesas ja elab sotsiaaltoetustest, mille maksmisest ka sina osa saad, ülejäänud 20% on eeluurimise all, et välja selgitada, kui mitmeks aastaks, nad ülalpeetavateks määratakse.
K
.. / 22. september 2016 10:43
Kõik tulijad tahavad ainult vegeteerida või oma kebabiputkasid pidada.. selline arusaam siis. Tööst ei räägi keegi..
m
millisel maalasel, sellised taevaväravad avatud on./ 22. september 2016 10:38
Ei ole siis või rahvusvaheline kaitse, isiklik asjaaja, kinni makstud katus ja kindel taskuraha.
a
arvamus/ 22. september 2016 10:33
See migratsioon ei lõpe enne, kui Aafrika ja Euroopa elatustasemed võrdsustuvad, kui siiski, sest Aafrikas lõpeb varsti joogivesi. Selline heaolueuroopa, nagu veel mäletame, on hukule määratud, sest sisuliselt tuleb 95% ülalpeetavateks.

t
taat/ 22. september 2016 10:04
peaks kohad 'ra vahetama-kõik pigid siia ja meie sinna päikese alla,las kyletavad siin
k
Kas/ 22. september 2016 09:58
gastreerimise peale pole ka mõeldud, kui nii kiiresti sigivad?
k
22. september 2016 11:19
kunagi kui Punane rist tahtis aafrikas preservatiive propageerida siis kirikud olid kõik tagajalgadel sest nende nägemus,et jumal oma alamaid kaitseb-toitab aga millegipärast trügivad need jumala hoitud kõik teiste laua taha sööma ja nõusid lõhkuma
a
arvamus/ 23. september 2016 13:19
No mida preservatiive propageerida? See osa rahvast ei hakka ise mitte kunagi sündivust piirama. Kui seda arutut paljunemist tahetakse piirata, siis mitte ainult mehi ei tule viljatuks vaktsiinidega teha, vaid ka naisi tuleb viljatuks teha. Ei saa ju kõiki mehi sigimatuks muuta. Üks isane võib öö jooksul seal treida valmis 10+ titte. Punane rist tuleb kukele saata.
m
muidugi/ 22. september 2016 11:53
kusagil 15 aastat tagasi lisati vaktsiinidele poisse viljatuks tegevat ainet kuni punane rist selle avastas
m
maali/ 22. september 2016 09:43
ja euroopa aitab sellisele mõtlemisele kaasa, jagades raha ja kõike muud tasuta, ikka kõike tasuta
e
eks siis tule hakata looma/ 22. september 2016 09:32
põrgu kujundit.Peab töötama,elamise eest maksma,makse maksma,0 abirahad,Itelefonid kauplusest,internet tasuline,liikumine tasuline,piirid,viisad,sissekirjutus ja ei mingit džunglit oma seadustega.
p
pro/ 22. september 2016 09:31
Need neegrid ei saa aru, et neid on zionistlikud massiimmigratiooni organiseerijad ära lollitanud. Neid kasutatakse ära juutide kättemaksus valgele inimesele.
a
ab/ 22. september 2016 09:27
keenia pojast päris kahju, ta vist ei tea, et USA lõid siiski sinna läinud töötegijad ja tööd teha tahtvad tegijad, no mõni üksik kaak juhtus sisse, praegu on ikka vastupidi!
e
Ew / 22. september 2016 09:13
Mis kasu on põgenikust, kelle unistus on vanglas elada ja seal vegeteerida?
Puu otsast hüvesid noppida ja ise mitte midagi teha. Paradiis!?
m
22. september 2016 09:51
mõtlemine neil nagu primaatidel-istud puu all ja banaan kukub suhu antud kontekstis istud vanglas treenid ja saad süüa.
m
Michelle/ 22. september 2016 09:02
Pole mingit põgenikekriisi kui piirid ükskord kinni panna. Kaua võib seda lollust kannatada. Mõne riigi jaoks juba nagu nii hilja juba nagu näiteks Saksamaa ja Rootsi.

k
Katrin/ 22. september 2016 08:57
Alustame ikka nendest ebaausatest lepingutest, mida on Aafrika riikide korrumpeerunud ametnikega sõlminud Prantsusmaa ja Inglismaa, kes suunavad sinna oma rämpstoidu, saades vastu teemandi-, kulla-, naftavarude lepingud, mis on sõlmitud naeruväärsete hindadega, sest ametnikud on kinni makstud. Aafrika on võimeline ennast igati ära majandama, kui neid vaid lastaks. Suunake oma viha Euroopa riigipeade vastu, kes ei tunne mingit häbi!
h
Helmi/ 22. september 2016 11:39
See vaid asja üks külg .Lepingute tegemisel on kaks osapoolt ,seisku siis enda eest ,kui leiavad et neil nahk üle kõrvade tõmmatakse .Et nad on siia pressinud illegaalidena ,siis on asjakohane olla nende peale vihane .Lisaks pole nad tagashoidlikusega hiilanud ,vaid aina korraldanud koletusi .
r
Ruts/ 15. november 2016 15:24
küll lastaks, ainult, et kohalikud võimul olijad ei lase, jäävad muidu mammonast ilma.
j
Juku/ 22. september 2016 08:44
käid dušši all, sööd regulaarselt, teed trenni, lisaks TV ja nutividinad ning ei mingit muret homse pärast - selline ju ongi paradiis. sellisesse paradiisi püüdleb üha enam noori ka siinpool Vahemerd. Ehk tuleks kähku uued jutlustajad ja paradiisiväravatesse uued valvurid paigutada ? üleilmset paradiisi ehk kommunismi on juba püütud üles ehitada. varemgi veel. unelmate saart Utopiat (analoogi aafriklaste Euroopale) kirjeldas juba Thomas More. Õnneks ei jõutud kumbagi ideed realiseerida.
n
nonoh/ 22. september 2016 08:42
ja siis saab neid palju, sest naised ongi selleks, et aina sünnitada. Eestis on neil eriti hea. Emapalk, lastetoetused. Läheb jubedaks paljunemiseks. Ja miks ei peakski paradiisis paljunema.
m
Ma/ 22. september 2016 13:20
Nende paljunemisel on veel sõjaline eesmärk ka. Piisaval hulgal juurdesünnitatud moslemeid saavad hakata ühiskonda endale allutama. See protsess on juba alanud, näiteks Londonis.
y
yll/ 22. september 2016 08:41
aus inimene nimetaks seda sõjaks euroopa vastu mida ta ka kahtlemata on. obama peksab ikka täiega segast ja kütab seda moodsat põgenemist takka.
n
nulltolerants/ 22. september 2016 08:32
kõik tagasi, viimane kui üks, eranditult ja otsekohe!
m
maeitea/ 22. september 2016 08:20
hea, et nad oma maad oskavad kaitsta heaoluriikide rämpsust!
o
ooo/ 22. september 2016 08:18
"Euroopas ei saa olla raskem kui Aafrikas." - aga tuleb teha, et oleks!
a
22. september 2016 07:18
Aga ongi ju elu siin parem kui Aafrikas.
s
22. september 2016 11:21
siit moraal-tuleb ise mustale mandrile pageda,näitad eeskuju?

m
muidugi paradiis/ 22. september 2016 07:10
miljonid avatud naised ootavad
e
Ex-soomlane/ 22. september 2016 07:08
Euroopat paradiisiks? Ja eesmane asja mis nemad hakkavad edendama, on oma ebaõnnestunud kultuuri importimine Euroopasse = Euroopa muundamine põrguks. Ja vaadeke jälle uudispildi : ainult noored mehed. PS. Kui oskate soome keelt, vaadake mis Soome meedias ja poliitikas juhtub. Nemad on läinud täiesti hulluks sest unistus polnudi sama kui reaalsus.
b
Bretooni linnuvaatleja/ 22. september 2016 10:42
Jah, nii ongi, nagu Te kirjutate. Huvitav oleks veel teada, kuidas edeneb Eesti riigil (eurooplaste ja eestlaste maksurahade eest) kinnisvaraomanike moosimine pagulastele elamispinna üürimiseks :-). Igal juhul soovin õnne neile, kes on otsustanud seda teha! Peaasi, et rassist ei oleks, värske videopilt otse Iirimaalt:
http://www.independent.ie/irish-news/rent-row-mayhem-as-violent-standoff-erupts-after-home-blaze-350...
s
süsimust iroonia/ 22. september 2016 14:11
Mis sa arvad, kes ja milleks ostis augustis ära suure hulga kortereid maakonnakeskustes? Uuri elu ja avastad palju "huvitavat"!
r
Ruts/ 15. november 2016 15:25
reffidel oli ju plaan olemas, teha rahva raahdega korterelamud, ainult et "üürnikeks" oleksid illegaalid!!
s
seda see ongi/ 22. september 2016 07:02
aga seda seni, kuni need mustad laisad ja mitte midagi teha tahtvad tegelased siia mõnulema tulevad.
hakaku tööd tegema. seda oma kodumaal ja küll siis paradiis ka neile kätte jõuab. nad pole oma elus harjunud midagi tegema.
k
Kas selline valearusaam mitte ei anna tunnistust/ 22. september 2016 06:58
sellest, et need insenerid sel ei tea maailmaasjadest mitte midagi tegelikult...
""Kõik minu sõbrad peavad Euroopat paradiisiks. Kohaks, kus kõik on lihtne. Me unistame sellest, et Euroopas on kõik parem. Seal saab korralikult süüa, ilusad riided selga ja suured autod istumise alla," selgitas Bilal Kamara."
j
ja seda ilma tööd tegemata/ 22. september 2016 08:55
Mustad on ikka rumalad kyll.
o
OMG/ 22. september 2016 06:53
Tõeline paradiis jah - ilma tööd tegemata lauake katab end.
e
eva/ 22. september 2016 06:50
Ohkama paneb. EL võiks Aafrikasse dushiruumid rajada, söökla ja jõusaal ka, siis jääksid need tegelased paigale ehk, sest muud nad ei tahagi. Töö tegemisest ei räägi keegi.