Eesti uudised

Eksperdid: Helme jutt riigivastase kolonni kohta on paanikakülvamine

Siim Randla, 21. september 2016 04:00

63 KOMMENTAARI

l
lord/ 23. september 2016 14:04
kui helme jutt on paanikakülvamine, siis mis juttu ajavad irl , ilves ja teised nn. rahutuvid
n
need/ 23. september 2016 10:36
"eksperdid" pangu oma auto külge sinimustvalged lindid, justnagu tibladel georgi lindid on ja mingu sõitku idavirusse, siis näevad kui kiiresti see olematu 5. kolonn "korrale kutsuma" tuleb!
n
need/ 23. september 2016 10:15
"eksperdid" pangu oma auto külge sinimustvalged lindid, justnagu tibladel georgi lindid on ja mingu sõitku idavirusse, siis näevad kui kiiresti see olematu 5. kolonn "korrale kutsuma" tuleb!
e
Ei usalda Helmet/ 23. september 2016 08:42
presidendiks mitte.Soovolinikuks,loomakaitsjaks,toidupanga juhiks...palun,aga presidendiks ja peaministriks mitte.
l
loomulikult/ 23. september 2016 12:16
ei sobi,sest Helme toetab eesti säilimise ideed.Selline poliitika takistab riikide ja rahvaste minekut ühtse maailmavalitsuse alla.Praegu on väga vajalik riikideühinemine ühtseks löögirusikaks allumatu ja isepäise Hiina hävitamiseks.Kuna valge euroopa elanikel puudb agressiivsus,siis asustataksegi lähis ida ja afrika must elanikkond euroopasse.Mustadest hõimupealikest tehakse sõjaväe juhid,kes valgeid masse hiinlaste vastu sunnivad.Ei midagi keerulist Kõik tehakse õieti.Selle asemel,et migratsioonile vastu seista,oleks mõistlik afriklased oma perekonna ülalpidamisele võtta ja nendega sõbruneda.Hiljem tuleb see meile kasuks,sest siis kui neid palju saab,võib olla meil kohe päid otsast ei raiuta vaid lubatakse nende orjad edasi olla!
t
tegelikult/ 22. september 2016 22:35
võib iga heas füüsilises vormis elaniku tembeldada kas riigi kaitsjaks või vaenlaseks - see on poliitikute mängumaa!
t
Tõnu Anton/ 22. september 2016 20:57
Ma arvan, et meie riigijuhid ja nende kõnetoru peavoolumeedia on kogu aeg rahvale vassinud ja tõde varjanud väga olulistes asjades..
Mitte keegi ei ole ammendavalt seletanud, miks oli uue piirileppe sõlmimisel Venemaaga jälle loobuda osast rannikumetest. Mitte keegi ei taha rääkida tõtt Kreeka päästmise küsimuses Saksamaa ja Prantsusmaa pankade hapuksläinud laenude ja võlakirjade ümberkantimist kõigile EL eurotsooni liikmesriikidele Kreeka abiprogrammide raames. Mitte keegi ei taha rääkida tõtt Ida ja Lääne tsivilisatsioonide kokkusobitumatusest ja selle ilmingute vältimatusest tänase massirände tingimustes. Samuti ei taha keegi rääkida tõtt küsimuses, et me ei ole suutnud või õieti tahtnudki integreerida vene keelt kõnelevaid rahvusi eesti ühiskonda, vaid püüdnud neid 25 aastat sisuliselt assimileerida, Emakeelse hariduse mittevõimaldamine ja eestikeelse pealesurumine on ainult üks selle väljendusvorm. Selle tulemusena tunnevad täna siin elavad paljud vene inimesed end alavääristatuna ja diskrimineerituna Mäletan väga hästi, kuidas augustipäevil 1991 aastal, kui tankid Tallinnas olid ja pronksiöö järgsetel päevadel olukorda, kus minu enesega ühes majas elavad vene rahvusest pikaaegsed kolleegid, kellega kunagi mingit konflikti polnud, olid vägagi reserveeritud ja sõnakehvad eestlastega suhtlemisel. Arvan, et Eesti riiklik integratsioonipoliitika on läbi kukkunud isegi venekeelsete inimeste integreerimisel, ammugi ei saa loota, et see õnnestub idamaade kultuurist pärit ja islamiusuliste inimestega. Mis puutub aga Eestis elavate osa vene rahvusest inimeste eestivaenulikkusesse, siis see on olnud varem, on täna ja on edasi ka tulevikus. Põhjus on lihtne - kui ei peeta omaks, siis tunned ennast võõrana. Ennast võõrana tundvad venelased hoiavad selle poole, kes neid omadeks peab ja see on Venemaa.
Kui meil hakatakse poputama massimigratsioonipõgenikke ja samal ajal ei ole siin sündinud ja üles kasvanud venekeelsetel inimestel tööd ega elamisvahendeid, siis suurenevad pinged veelgi. Sellises olukorras ei ole kuigi palju vaja, et olukord väljuks kontrolli alt.
e
Ekspertidele / 22. september 2016 20:32
Minge käige Kohtla-Järvel, Purul, Ahtmes, Narvas, Lasnamäel. Minge käige Tallinna kesklinnas majades , kus elab vene kogukond. Peate ainut oskama vene keelt selleks kindlasti. Ja rääkige seal inimestega anonüümselt ja siis tulge rääkima et Helmel on vale jutt ! Reformierakonna eksperdid on elukauged ja raha eest võivad teha kõike mida iganes.
j
Jaan/ 22. september 2016 18:19
Mina olin juhuslikult Kohtla-Järvel kui dessantnikud tähistasid täies vene vormiriietuses oma päeva mida tähistatakse ainult venemaal.Ja seda avalikult linnaelanike heakskiidul.Rüübati hundijala vett ja vannuti truudust kunagi antud vandele.Need olid küll rohkem keskealised ja üle selle.
k
22. september 2016 20:03
Kuna elan K-Järvel, siis võin seda ainult kinnitada, alaliseks teemaks on kuidas neid ,vabastajaid, diskrimineeritakase ja kiusatakse, aga ise pole selle aja jooksul isegi elementaarseid sõnu selgeks õppinud. Mis eriti paneb imestama on see, et isegi see põlvkond , kes on sündinud peale iseseisvust järgib sama joont.
j
Ja "meil ei ole 5. kolonni"?/ 27. september 2016 04:50
Kõikide selliste CCCP-patriotismist leegitsevate inimeste arv kokku on ilmselt kaugelt üle 10000!
Aga mida teeb konflikti korral nn normaalne venelane? Mis ta ikka teeb, vaadake, kas nad on oma kodumaal korra majja suutnud lüüa?

v
vaat niimoodi / 22. september 2016 17:03
Venemaaga hirmutamine käib päevast päeva.Kui Helme räägib midagi konkreetselt, siis omistatakse talle tiitel, mida hirmutajad ise kannavad
a
asi vaid selles,/ 22. september 2016 16:47
kuidas neid nimetada. olemas nad on ammu.
m
Mart Helme presidendiks!/ 22. september 2016 11:54
Mart Helme väljaütlemine on täielik tõde.Kuriteorühmitused hoiavad röövmõrvarite grupiterroriste
ja saavad oma stalinistlikku genotsiidi vabalt jätkata.
s
sid/ 22. september 2016 02:52
Helme on muidugi populist ja ajab tavaliselt suus trumpi välja aga seekord pani ta küll kümnesse.
Samas jälle, ega need meie eksperdid ei tohigi tõde niiviisi avalikult tunnistada. Nende asi on lasta venkudel arvata, et me ei tea midagi, jälgida arenguid ja kui vaja siis otsustavalt vahele astuda.
u
Uunu/ 21. september 2016 18:44
Tundub, et need eksperdid, kes siin unelaulu laulavad ja Mart Helmet kogupauguga tulistavad, on Venemaa palgal. Pidage nende ekspertide nimed meeles.
v
veteran/ 21. september 2016 17:25
Pronksiööd vist enamus enam ei mäleta, ei mäletata ka seda, et vene pätid eesti riigi kohtusse kaebasid ja kohus neile kurjategemise eest riigilt valuraha välja mõistis- ärgake, loll rahvas, ärgake ometi.
t
21. september 2016 21:20
Täna terroristide käest vangistusest pääsenud Vladimir Žemtšugov: "Tahan tänada kõiki, kes minu vabastamise nimel võitlesid. Ma olen Donbassist pärit, rahvuselt venelane, sündinud ja üles kasvanud Donbassis, endine kaevur. Aga elu läks nii, et hakkasin mõtlema teisiti kui tavalised Donbassi inimesed, keda hakati petma rääkides, et siin on fašistid-natsistid. Aja jooksul hakkasin musta valgest eristama ja asusin vastu vene okupatsioonile. Me ei kartnud võtta kätte relva astumaks vastu vene okupantidele ja kohalikele reeturitele, kes asusid vene okupatsiooniarmee poolele. Ma usun meie võitu vene okupatsiooniarmee üle ja olen kindel, et minu kodulinnas Krasnõi Lutšis hakkavad inimesed elama normaalselt.
Ei ole vaja mind vaadata, et olen raskelt vigastada saanud, nii palju kannatanud. Sõda on sõda. Inimesi tapetakse, vigastatakse. Aga alati järgneb sõjale võit."
r
rahunege maha/ 21. september 2016 16:55
võimu juurde tulevad uued jõud.Räägitakse mingist tsetseenist.Kui tsetseeni mafia võimu võtab,siis ei ole venelastel midagi teha.Kahjuks pole veel teada,millal tuleb teledebatt uute mafiapealike vahel?Positiivne on see,et siis saavad eesti ehitajad tööd moseede ehitusel ja üldse läheb siis elu palju põnevamaks.Kui venemaal juhib Fsbd permi mafia,siis on vaevalt usutav ,et selles väikeses konnatiigis,nagu eesti asjad teistmoodi käivad.
s
stf/ 21. september 2016 16:03

o
oot - oot/ 21. september 2016 14:42
Kas need on tõesti eksperdid, kes nii rumalat juttu räägivad ????
Helme ei ole mingit paanikat külvanud, vaid räägib asjadest nii, nagu on.
See 5. kolonn on ammu teada, ammu enne Helmet.
Paanikat külvab hoopis suur USA sõdurite hulk,
v
Vene noormees Eestis ajateenija mainis usutluses:/ 21. september 2016 22:00
Kuigi teenisin Eestis eestlastega koos juba 12 aastat tagasi, ei ole ma oma rahvusele reetur, kui tulevad, olen kindlasti nendega. See on fakt ja seda kordas ta ka eestlasest vanemale (vist oli seeru?). Napsisena on venelased avatud hingega ja mida neil kartagi.
o
Oot-oot,/ 27. september 2016 04:44
selle "sõdurite hulgaga" paned küll möõda; sa siis väidad et meil praeguse kriisi ajal abi vaja polegi?!
v
21. september 2016 14:27
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
l
Lp ÕL 9:36-13:50-14:27= 1/ 21. september 2016 17:56
Kulla moderaatorid, modereerige siis üks 3x-ne vihakõne ka üheks etteasteks, kuna tavainimesi üle ühe kommenteerida ei lasta.Missugusesse rühma tema kuulub, no muidugi reformi.
a
arvamus/ 21. september 2016 13:49
sinisilmne jutt. Ja kindlasti ei külvanud Mart helme paanikat.
k
kolla/ 21. september 2016 13:22
Stalin ei uskunud ka kuni viimase minutini,et Hitler talle turja kargab.Asjata.
n
No see oli veidi teine teema -/ 27. september 2016 04:42
Hitler lihtsalt alustas varem seda, mida Stalin oleks niikuinii teinud.
e
eit/ 21. september 2016 12:50
juba mitu aastat tagasi hoiatasid venelased sensitiivid eestlasi vene noortekampade eest virumaal . tuleb uskuda helmet .
s
See on reaalsus!/ 21. september 2016 21:45
m
Mari/ 21. september 2016 12:24
Terav eitus--mida see näitab? Kas hoolimatust riigi ja tema kodanike suhtes või iga hinna eest võistleja (antud juhul Helme) mahategemine.Näeme ju iga päev,kuidas dressides,nahktagides ülbed vene jõmmid,"Georgi lindid" ja vene lipud autodel ülbelt käituvad.Miks nad nii käituvad---tunnetavad Venemaa tuge ja Eesti mannetust,kõigi oma "ekspertidega" tükkis.Kui KAPO nii kõva oleks,poleks aastaid saanud seal tegutseda riigireeturid,nendest saadi teada alles siis,kui "ekpert# ninapidi reeturi koorekaussi topiti.Meil puudub igasugune kaitse nende vastu,näitas "Pronksiöö",enne lõhuti pool linna segamini,kui midagi ette suudeti võtta ja kahjud maksis kinni tavaline eestlane.Usk puudub nendesse "kaitsjatesse",kus ehk jälle mingi reetur vaikselt niite tõmbab,usume NATO sõdureid ja Helmet---ma ei usu,et mees andmed laest võttis.
s
"Sõbralik" naaber laseb käiku kogu oma suure/ 21. september 2016 12:14
sigadustearsenali,et naabri kartulipõllulapp jälle oma kätte saada - nii lihtne see ongi.
Selle vastu peavad välja astuma tõsised mehed,mitte kaagutav-targutav kanakari või
muidu oinad.
s
Saate taat "moderaatoril"/ 21. september 2016 11:40
Huvitav - huvitav - millisesse kohta minu eelmine kommentaar siis "lisati" ? Jõudsin vahepeal "Sõja ja rahu", "1001 ööd" ja "Kolm musketäri"koos lisadega läbi lugeda,.... kuid "lisatud" kommenaari siiani mitte. Vastust ootan suvalisele minu(ja teile teadaolevale) kontaktile.
j
Ja / 21. september 2016 12:58
... nagu arvata võis, istub kogu ÕL toimetus praegu "kut kult rukkia". Ei imestaks isegi selle üle, kui jaanalinnu kombel pea liiva(loe: betooni ) alla torgatud :-)))). Ere musternäide meie "hea lastetoa" saanud ""vabast"" ajakirjandusest. Kisa läheb lahti vaid juhul, kui keegi üritab nende suud sulgeda - siis ollakse valmis või viimsepäeva kohtuni välja minema. Ja ärge püüdkegi väita, et ei saa minuga eraviisiliselt rääkida(kui julgust avalikuks pöördumiseks pole) - nii nagu Presidendikantselei ja KaPo teate ka teie IP aadressi, telefoninumbreid, kui krunri ümbritseva aia lippide arvu. HALE - VÄGA HALE, "härrased ajakirjanikud"!

l
lehelugeja/ 21. september 2016 11:30
mina mäletan seda uudist paar aastat tagasi ja algas nii et KAPO teatel on siin treeninguil jne
o
Oh jah.../ 21. september 2016 11:24
Eks muidugi, ka pagulaste jutt oli veel paaraastat tagasi liberitel ufondus.Kõige suuremad salgajad on ehk need, kes sellega ise seotud.Isegi Ringvaates tõdes Kaljurand, et on olemas jõud, kes selle riigi vastu on.Naljakas oleks ju eitada, et pronksiöö vennad on nüüd äkki kõik meelsust muutnud. Siinsed kõige suuremad kisajad ja Helme süüdistajad ongi kogu 5 kolonnNad ei tea ju isegi, kui vastuolulist jama nad suust välja ajavad., sellega ongi ennast reetnud.Oma olemust Helmele külge pookides, olete suurima vea teinud Juura ja totu.
n
Nägija/ 21. september 2016 14:01
Kes on need 85000 vene kodanikku, kes duumat valisid. Oma silmaga nägime ja kuulsime, millist palagani nad korraldasid ja vastuseid reporterile. Kas lihtsameelsed tõesti usuvad, et nende perekondades ei ole neid 5000. Seal järjekorras olevad inimesed ju muud ei teegi kui valivad ja võtavad igasugust abi vastu. Minul hakkas häbi ja hirm. Nemad on igasuguse iseseisvuse vastu ja suured vene patrioodid. See suurriikluse ja võimu iha ei kao ja häbi igale kandidaadile, kes arvab, et Eesti riik on läbisõiduhoov ilma igasuguse au ja moraalita inimestele
M
!/ 21. september 2016 11:17
Muidugi paanika külvamine. Sest kui Venemaalt midagi tulebki, siis virelevale Narvale mõned autokolonnid humanitaarabiga. Nagu omal ajal Dontskissegi. Ja pole mitte mingit viiendat kolonni. On vaid rõõmsad inimesed, kes saadetava abi tänulikult vastu võtavad.
s
Seep see on, et venkud pole oma/ 27. september 2016 04:38
õelas ja nüüdseks üle 1000 a. jätkuvas anastamises lollid, hetkel näksivad tükikeste kaupa! Gruusiast ampsati, siis Ukrainast Krimm, Donetsk... mis see Narvat pole näksida siis? Ja Setomaast veelgi? 5. kolonn oleks "humanitaarabi" vastuvõtmisel igati abiks.
s
skunks/ 21. september 2016 11:05
jutul tõepõhi all,sest õpetatakse ju kiirreageerimis rühmasid ja koguaeg sõjalised õppused nii linnades kui ka metsades.Pronksiöö on üks ehe näide sellest ja kui nüüd juhtub,et millegi pärast,mis ei meeldi neile ,uuesti mässama siis hoidku jumal selle eest,sest neid saab olema kordades rohkem,kui kirjas.Kõik teavad kui agressiivsed nad on ja siis on kõik ühe eest platsis.Väga hea,et Helme selle välja tõi ja teavitas,sest oht on olemas ja seda teavad ka teised.Erukapten on sellistest asjadest ka meedias juttu teinud ja öelnud,et oht on aga kes seda teab kuidas ja kuna see juhtuda võib.Esiteks ei meeldi neile,et valitsus eputab NATO-ga kogu aeg.Ja tõsiselt võttes siis on eesti juba maatasa,kui NATO kohale jõuab.Ka valitsus peaks rohkem teavitama rahvast,et poleks need asjad ootamatud.Ja kui üks julge mees seda välja ütleb siis au ja kiitus talle.Kallid miinustega kommenteerijad,palun vaadake rohkem saateid,kus võtavad sõna just sõjaväelased,siis ei pea anam õhku ahmima,et issand keegi ajab pada.Terve mõistus võidab.
i
Indrek Tartust/ 21. september 2016 11:02
Minu mäletamist mööda on Mart Helmel alati õigus olnud. Aasta tagasi ei tahetud tunnistada ohtusid, mida kätkeb endas immigrantide maaletoomine. Nüüd oleme faktide ees.
m
Mart Helme/ 21. september 2016 10:47
kihutuskõne sarnaneb täpselt Žirinovski presidendi kampaaniaga. Ja teised hirmunud kollanokad korrutavad takka. Noh, hirm nahavahel? Vahetage püksid ära!
k
Kuulaja/ 21. september 2016 14:17
Helme räägib riigi kaitsest, räägib tsiviilkaitsest (kodanikukaitsest) ja rahva harimisest selles vallas- need on kõik Eesti riigi tegemata tööd. Kahju, et Sa ei ole Zirinovskit kuulanud. Viimane oleks oma suumulguga juba ammu NSVLiidu taastanud ja venemaaks ümber nimetanud.
k
küsimus/ 21. september 2016 10:46
Miks Helme jutt rohkem on paanikakülvamine, kui Vene ohuga iga päev hirmutamine võimumeedias Samas Helme teab mida räägib, kus suitsu seal tuld
k
Küssa/ 21. september 2016 11:54
Tundub, et mõlemad paanikakülvamised on ühes staabis välja mõeldud. Huvitav, kus see staap asub?
v
valimissataap/ 21. september 2016 14:30
... ja tema häälekandjad lõikavad iga külvi pealt. EKREst on ju raske lahti saada.... tuleb ju rauda taguda, aga seda raadioeelistust on nii võigas ja häbiväärne kuulata, kus kõigil on midagi viga, helme lausa must, aga ometi meil on kandidaat, kes on veatu....
t
tähelepanek/ 21. september 2016 10:44
vahetatakse välja kaitseliidu piirkondlikke juhte,tolarastid ei usalda ''liiga isamaalasi''
k
kkkkkjk/ 21. september 2016 16:30
ega sa sinna laulatatud ei ole, kogu liidus käivad suured ümberkorraldused ja need võivad ka kl puudutada, st kogu alluvuse muutust.

p
Peeter/ 21. september 2016 09:47
Huvitav, kes olid need tuhanded, kes pronksiööl Tallinna tänavatel märatsesid ? Ida-Virus kaunistab igat teist autot georgi lint või Venemaa lipp. 5000 on võibolla isegi tagasihoidlik number. Millises mullis need nn eksperdid küll elavad ?
e
et siis/ 21. september 2016 11:47
Paluks lisada pilte auto parklast kus igal teisel selline märgistus. Töötan ettevõttes kus enamus töötajaid on venelased(500 inimest) ja meie parklas sellist pilti küll ei näe. Peeter kas sa Ida-Virumaal ikka käinud oled?
p
Peeter/ 21. september 2016 12:59
Olen pärit Kohtla-Järvelt ja käin aeg-ajalt vanematel külas. Tean, mida räägin.
p
Peetrile/ 21. september 2016 14:22
... ja miks Sa seal siis ainult külas käid? Kohtla-Järvelt on Tallinnasse jõudnud väga palju kõrgeid ametnikke, eelkõige Maksuametisse. Miks varsti viimanegi eesti inimene põgeneb Narvast, Kohtla-Järvelt, Sillamäelt
k
22. september 2016 20:35
Kas tõesti on raske seda mõista.Eestlaste koht on peale Varjat( selline küla asub Tallinn-Narva maanteel) , Kunagi peale iseseisvust oli seal isegi teetähis " Venemaa". Mis sellest ammusest ajast. Alles hiljuti viibisin Ida-Viru keskhaiglas ,personalist keegi ei rääkinud eesti keelt, küsimuse ,kas siin rohkem eestlasi ei ole , vastati, et ühes palatis on veel üks "babka".Vastasin , et mina olen siis teine.
e
Eksperdid ajavad kanad ka irvitama/ 21. september 2016 09:43
Erilised eksperdid...naera ribadeks.
Neil krossidel ja mihkelsonidel jne tasuks sinna Filtri teele astuda ja vaadata, milline jultunud plekkhammastega jõuk seal koguneb.
Kross aga tühine õngitseja....ei tea, millise erakonna juurde ennast tänaseks on meepoti juurde sätiinud....IRW
<
21. september 2016 09:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
n
Nojah/ 21. september 2016 14:10
Loll sab kirikus ka peksta. Ma ei tea, mis riigis Sa elad ja mis haridus Sul on, et vingud nagu auto alla jäänud vihmauss
i
Indrek2/ 21. september 2016 09:34
Mitte väga palju aastaid tagasi jutustasid seda juttu rehvormarid ja isamaa reeturite liidu tegelased - siis polnud küll paanikaõhutamisega tegu. Naljakas, kas pole?
p
Paaniline eitamine/ 21. september 2016 09:33
"Ekspertide" hüsteeria näitab, et Helme viitas otsesele ja selgele ohule. KaPo võimekusele oleme aga aastaid pidanud kaasa tundma, kui järjekordne reetur pinnale ujub või keegi üle olematu piiri vandistani tiritakse. Tase tõepoolest!
s
Sõjaväeteenistust/ 21. september 2016 09:24
mitte läbinud " eksperdid " võiksid oma suu hoopis kinni hoida. Tänu nendele " ekspertidele " ja " luurekordinaatoritele " oleme peale 25 iseseisvusaastat praktiliselt kaitsetud. Ainuke kilp on NATO aga oma arvestatavad soomus, õhukaitse ja rannakaitse on olematud. Eesti " maj. eksperdid " on aidanud praktiliselt hävitada väikefarmid - talud, mis peaksid olema aluseks et sissi sõja puhul oleks eesti metsavennal ninaesine. Suurfarmid - talud kallid " eksperdid " toidavad " sõja korral ainult
okupanti.
p
Pole see mingi paanikakülvamine Helme poolt./ 21. september 2016 09:11
Mees teab selliseid asju hästi ja nüüdsetel keerulistel aegadel oleks just selline
president täiesti omal kohal.Mitte mingi ülihead palka ja jõudeelu nautiv logard
või siis mesijutu leelotamist valdav tädi.
t
teab jah,/ 21. september 2016 11:33
kohe, kohe pidid ju migrandid Eesti hävitama :)?
j
Jaan/ 21. september 2016 09:03
Eksperedid võiks pilgud maha keerata ja piinlikkust tund.

s
See ju vana hoiatus./ 21. september 2016 09:02
Minu mäletamist mõõda, rääkis sellest, juba mitu aastat tagasi Leo Kunnas. Ja kellele on kasulik, eitada seda probleemi?
h
21. september 2016 07:55
Head sinisilmsed nn eksperdid, teie naiivsus maksab teile ja kogu eestile väga kurjalt kätte. Või loodate usa sõduritele?
m
mats maalt/ 22. september 2016 13:55
Need "eksperdid" ei ole sinisilmsed vaid sihiteadlikult probleemi mahavaikijad.Kuulasin raadios,kuidas Helme sellest rääkis,aga kõik nn eksperdid moonutavad tema väljaõeldut,et siis seda naeruvääristada ja eitada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee