Maailm

Põgenik viskas naise karistamiseks kolm last aknast alla (39)

Toimetas Aadu Hiietamm, 21. september 2016 04:00
Põgenik viskas kolm last aknast alla. Foto: Youtube
Saksamaal Bonnis astus eile kohtu ette 36aastane süürlane Zanar H, kes tänavu 1. veebruaril viskas Lohmari põgenikekodu teise korruse aknast välja oma kolm last, vahendab Welt Online.

Seitsmeaastane tütar Maya ja viieaastane poeg Mohammad said kukkumisel koljuvigastusi ja teisi luumurde. Aastane tütar Bahar kukkus maas lebanud vennale ning pääses põrutuse ja verevalumitega.

Samal teemal

Prokuratuur süüdistab vägivaldset meest kolmes mõrvakatses ja kehavigastuste tekitamises. Kohtulikuks aruteluks on planeeritud kuus päeva. Protsess peaks lõppema 12. oktoobril.

Vahetult pärast kuritegu eitas mees laste aknast välja viskamist, kuid hiljem võttis süü omaks. Ta rääkis, et soovis endast viis aastat nooremat naist Fadiat karistada, sest viimane ei aktsepteerinud enam harjumuspärast rollijaotust.

Mees saabus põgenikuna Süüriast Saksamaale 2014. aastal. Naine koos kahe lapsega jõudis Saksamaale Türgi, Bulgaaria ja Prantsusmaa kaudu pisut hiljem.

Pärast kolmanda lapse sündi soovis naine muuta varasemat eluviisi. Ta nägi, et Saksamaal elatakse hoopis teisiti kui Süürias. Mehele see ei meeldinud ja ta muutus vägivaldseks.

Enne laste aknast välja viskamist oli mees naist mitu korda peksnud ja vahepeal kehtis tema suhtes naisele lähenemiskeeld.

See tähendab, et mees elas kümme päeva naisest ja lastest eraldi. Naise soovil keeld tühistati, kuid rahulikust kooselust enam asja ei saanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee