Maailm

USKUMATU: Monica soovib tõsta oma kehakaalu 450 kilogrammini (68)

Toimetas Aadu Hiietamm, 20. september 2016 04:00
USKUMATU SOOV: 27aastane Monica kaalub 320 kilogrammi ja soovib veel vähemalt 130 kilogrammi juurde võtta. Söömisel abistab teda elukaaslane Sid, kes valab lehtrisse rammusat piimakokteili. Foto: Bulls
USAs Texase osariigis Fort Worthis elav 27aastane Monica Riley kaalub praegu 320 kilogrammi. Sellest talle veel ei piisa. Monica soovib süüa seni, kuni ta ei suuda end enam liigutada. Esialgne plaan on jõuda 450 kilogrammini, vahendab Stern Online.

Monicat aitab seatud eesmärgini jõuda temast kaks aastat noorem elukaaslane Sid. Nad tutvusid mõne kuud eest interneti vahendusel.

Monica igapäevane toidunorm on 8000 kalorit. Sellest 3500 annab piimakokteil, mille Sid valab talle läbi lehtri makku. Ta peab juba praegu aitama Monical sohvalt ülestõusmisel ja voodisseminekul.

Ta töötab praegu XXL-modellina. Monica produtseerib videoid ja söömisfetišistid saavad tema toitmist jälgida läbi veebikaamera. Tal on internetis juba 20 000 fänni.

"See on meie kahe seksuaalfantaasia ja me räägime sellest palju," ütles ülekaaluline Monica ajalehele Daily Mail. Tema suur unistus on saada umbes viie aasta pärast Sidist täielikult sõltuvaks.

Teisisõnu, tema lebaks ainult voodis ja Sid toidaks teda. Mis puutub tualetti, siis oleks see otse voodi all ja Sid tühjendaks seda korrapäraselt.

Monica rääkis hiljutises intervjuus, et soovib saada ka last. Paraku ütles arst, et ta peab rasedaks jäämise nimel võtma kõigepealt kaalus alla.

Nii arutlebki Monica praegu selle üle, kas võtta esmalt siiski pisut kaalus alla, saada laps ning hakata seejärel taas kaalus juurde võtma.