(Aldo Luud)

Riigikogu korruptsioonivastane erikomisjon arutas täna Eesti Rahva Muuseumi (ERM) riigihangete käigus tekkinud vaidlustusi. Erikomisjon kutsus kokku istungi, et kuulata ära erinevad osapooled ERMi riigihankemenetlustega seoses.

Arutelust võtsid osa ERMi direktor Tõnis Lukas, Riigi Kinnisvara ASi juhatuse liige Elari Udam ja riigihangete vaidlustuskomisjoni juhataja Taivo Kivistik.
Erikomisjoni esimehe Artur Talviku sõnul ei leidnud erikomisjon arutelu tulemusena ERMi riigihangete menetluses midagi korruptiivset.

"Antud hangete osas olid Riigi Kinnisvara ASi ja riigihangete vaidlustuskomisjoni korruptsioonivastased meetmed põhjalikult rakendatud," ütles Talvik.

Talvik lisas, et tal on kurb meel, et nii olulise objekti avamise eel on ERMi sisu asemel väga suur osa tähelepanust langenud antud hangete menetlemise peale.

Riigihangete vaidlustuskomisjoni juhataja Taivo Kivistiku sõnul ei nähtu ERMi riigihangetes esitatud vaidlustustest, et ERMiga seonduvad hanked oleksid teiste hankemenetlustega võrreldes halvemini ette valmistatud või läbi viidud.

Jaga artiklit

6 kommentaari

Kes vastupidist väidab  /   23:40, 19. sept 2016
Teate isegi - uus erakond
P
Pihkva Oblast  /   21:09, 19. sept 2016
No loomulikult, kuidas siis teisiti.
Niimoodi asi käibki ja ka edaspidi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis