Mart HelmeFoto: Teet Malsroos
Toimetas Kristin Aasma 19. september 2016 16:16
Presidendivalimisteks valmistuva Mart Helme (EKRE) väitel on Eestis 5000 hästi organiseeritud ja väljaõpetatud vene rahvusest noort meest, kes on mobiliseeritavad Eesti riigi vastu väga lühikese ajaga, kirjutas ERRi uudisteportaal.

"Ma võin kinnitada, tuginedes – ma ei ütle, missugustele – teatud andmetele, et meil on organiseeritud viies kolonn, umbes 5000 hästi organiseeritud ja väljaõpetatud noort meest, kes osalevad mitmesugustes laskeklubides, paintball'i klubides, jahiseltsides ja muudes sellistes. Kellel on brigadirid, kes käivad harjutamas küll Männiku karjääris ja muudes kohtades ja kes on mobiliseeritavad Eesti riigi vastu väga lühikese ajaga," teatas Helme Vikerraadio saates "Reporteritund".

Seoses presidendivalimistega ütles Helme, et mürki ta "millegi peale võtma ei hakka, välja arvatud see, et minu kandidatuur seatakse üles". "Minu probleem on väga lihtne: ma pean teise vooru saama. Kui ma teise vooru saan, siis olen ma president," kuulutas Helme saate lõpuosas.

Samal teemal

Kommentaarid  (189)

küsimus 21. september 2016 10:49
Kas pronksöö mässajad on suudetud ümberkasvatada, et võimud ei näe ohtu?
21. september 2016 09:16
Imelik, need Helmed on Eesti riiki ja rahvasse täielikult negatiivse suhtumisega, pidevad inimeste hirmutajad, kes maalivad olematuid tonte seinale,
nagu see, et varsti on Eesti täis tuhandeid ja tuhandeid musti pagulasi, kes tulevad ja vägistavad ja tapavad meie naisi ja tütreid,
nüüd siis see hirmutamine venelastega ja nende kolonnidega.
Uskumatu kui haiged on need Helmed, eriti muidugi see nõukaaja üliagar kommunismi propagandist Mart Helme, kes arvab, et eestlased on üks tume ja harimata mass, kes jookseb pimesilmi temataolise juhtoina järel nagu lambad.
Helmede suhtumine tervesse Eesti rahvasse ja Eesti Vabariigi valitsusse - kõik teised on lollid, ainult meie, Helmed, oleme need targad ja teame, mis on õige ja mis on vale,
ainult meie teame, oskame ja viime selle praeguse „näljas, paljas ja viletsuses“ elava Eesti rahva õnnele.
Mart Helme kujutab ilmselt ette, et ta on nagu teine Mooses (esimene on ju Savisaar), kelle jõul avanevad ka mereveed kahte lehte ja siis viib tema, Mooses nr2. meid kõiki paradiisi.
No, haiged mis haiged…
Ja selline peaks meie president olema!
Mitte iialgi!
Mitte iialgi!
MITTE IIALGI!
9:16 kas sa ära ei tüdine sellest jauramisest???? 21. september 2016 11:47
Paljundusmasin jälle tööle hakanud, iga artikli järel üks plära.Siit algabki see 5-nda kolonni esiots.Salata maha, teha põrmuks ja enda omadused pookida kellegi teise külge.Läbinähtav trikk, mis ei toimi enam mitte raasugi. Inimesed, olge valvsad selliste vihaõhutajatega.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS