MAGAMISTUBA: Humala tänaval tegutsenud bordelli üks magamistubadest.Foto: Erakogu
Liis Vaksmann 19. september 2016 04:00
Endine kriminaalpolitseinik paljastab, kuidas töötasid Tallinna lõbumajad. 

Endine kriminaalpolitseinik paljastab, kuidas töötasid Tallinna lõbumajad. 

"Tuli takso, mida juhtis Tallinna vangla ametnik, kel kaasas tüdrukud. Andsime neile märgistatud raha ja ootasime, millal meile paljas rase tüdruk tuuakse," räägib endine kriminaalpolitseinik, kuidas omal ajal prostitutsiooni vahendamist tõendati. 

Eesti Nõukogude Sotsialistliku Vabariigi (ENSV) ajal Viru eriteenistuse juhina töötanud Kalle Klandorf tegeles prostitutsiooni küsimustega aastatel 1988–1990 – ajal, kui prostitutsiooni ei tuntud sellisel kujul nagu praegu. "Meie ülesanne oli välismaalastele suunatud kuritegevuse vastu võidelda, mitte prostituutide vastu," selgitab Klandorf. "Kuid Tallinnas võis olla umbes 150 naist, kes meil arvel olid, aga nende kõigi kohta ei saa kindlasti prostituut öelda." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (76)

Külastaja 25. detsember 2016 12:12
Litsimajas oli nii kolm aastat tagasi üks 76.aastane vene naine ja noored vene poisid rautasid teda kolmekesi.Poistel olla see väga kallis lõbu olnud.EKSOOTIKA.
Oi Jummal! 20. september 2016 18:33
Küll on tore,et need jubedad asjad olid kõik nõukogude ajal.Hea ,et nüüd enam mitte midagi sarnast ei ole.Lubage naerda.Mehed on ikka mehed.Nii nõuka ajal,kui praegu.Kes ikka pervert on,see jääb perverdiks!
aga naised, 20. september 2016 21:11
need ju veel hullemad.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS