Laadin videot...
1
foto

"Üle aasta tagasi oli ühtede meeste peas idee, et ehitame üles personaalse brändi ja nemad arvasid, et minu peale saaks seda teha - mul on oma lugu ja karakter. Arutasime seda umbes seitse kuud ja otsustasime proovida telesaatega," paljastab Evelin Ilves, kuidas sündis temanimeline telesaade.

Evelin ütleb, et saadet teha on tore, kuid esimest saadet üle vaadates ta väga õnnelik polnud. "Ma olen vaadanud ja analüüsinud, mida saab paremini teha ja mida võiks teisiti teha. Väga õpetlik on olnud." 

Kui palju loeb Evelin aga oma saate tagasisidet? "Kommentaare ega kollase meedia artikleid ei loe ma juba umbes 13 aastat. Tagasiside on mulle oluline, aga nende inimeste, kes mulle korda lähevad. Ka professionaalide oma."

Vaata videost, mida Evelin Õhtulehele veel rääkis. 

Jaga artiklit

98 kommentaari

N
Nonii  /   21:12, 18. sept 2016
Hästi teeb, et ei loe. Siin käivad 90% ulatuses end välja elamas kibestunud inimesed, kellele lihtsalt meeldib ükskõik mis teemal õelutseda. Enamasti pole isegi konstruktiivset kriitikat, vaid lihtsalt üks plähmimine, kui nõme kõik on. Ma pole Õhtulehes veel ühtegi artiklit näinud, mille all oleks positiivseid kommentaare rohkem, kui negatiivseid.
E
eero  /   19:11, 18. sept 2016
ma pole lugenud ühtegi artiklit evelin ilvesest ega ka kikilipsuga närikat närivast ja twitteris säutsuvast tommist ,,ja ei kavatse seda ka teha :D hähä

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis