KUNDA KANGELASED: Dmitri, Ronald ja Dmitri. Kunda gümnasistid tormasid väikestele koolikaaslastele appi teadmisega, et tegemist on päris relvaga. Foto: Arno Saar
Kristjan Väli 17. september 2016 04:00
Kundas sihtis purjus mees pargis relvaga lapsi, kellest üks oli ta enda tütar.

Kundas sihtis purjus mees pargis relvaga lapsi, kellest üks oli ta enda tütar.

"Tüdrukud jooksid temast eemale, nägid meid ja lidusid meie poole," kirjeldab neljapäeva sündmusi noormees, kes päästis koos sõpradega purupurjus pereisa käest kaks väikest tüdrukut, kellest üks oli tema lihane tütar.

Kunda gümnaasiumis oli neljapäeval lõppenud just spordipäev. Kaks kümnenda klassi poissi ning abituuriumi noormees ja neiu jalutasid kodu poole, kui üks neist märkas, et pargis seisval mehel on püstol käes.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

kui 18. september 2016 18:11
vahvad poisid,tublid olete,edu oppimises ja kogu edspidises elus.
Njah 18. september 2016 01:20
Poistele Au ka Kiitus aga see,et uudis tasuliseks muudeti ......teate isegi mis see täähend....!!!!
18. september 2016 04:46
Täna terroristide käest vangistusest pääsenud Vladimir Žemtšugov: "Tahan tänada kõiki, kes minu vabastamise nimel võitlesid. Ma olen Donbassist pärit, rahvuselt venelane, sündinud ja üles kasvanud Donbassis, endine kaevur. Aga elu läks nii, et hakkasin mõtlema teisiti kui tavalised Donbassi inimesed, keda hakati petma rääkides, et siin on fašistid-natsistid. Aja jooksul hakkasin musta valgest eristama ja asusin vastu vene okupatsioonile. Me ei kartnud võtta kätte relva astumaks vastu vene okupantidele ja kohalikele reeturitele, kes asusid vene okupatsiooniarmee poolele. Ma usun meie võitu vene okupatsiooniarmee üle ja olen kindel, et minu kodulinnas Krasnõi Lutšis hakkavad inimesed elama normaalselt.
Ei ole vaja mind vaadata, et olen raskelt vigastada saanud, nii palju kannatanud. Sõda on sõda. Inimesi tapetakse, vigastatakse. Aga alati järgneb sõjale võit."
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS