Maailm

Narkouimas poiss tappis laskudega pähe ema ja isa (12)

Toimetas Aadu Hiietamm, 17. september 2016 04:00
Narkouimas poiss tappis ema ja isa. Foto: Politsei
USA Alabama osariigi väikelinn Eclectic on šokis. Mike Holtoni ja tema abikaasa Aprili (mõlemad 34) tulistas laskudega pähe surnuks nende lihane 17aastane poeg Jesse , vahendab telekanal CBS.

Mis täpsemalt juhtus? Isa ja ema tulid pühapäeval pärast väljasõitu koju tagasi. Sealt leidsid nad eest suure segaduse ja narkouimas poja Jesse, kes oli sõpradega pidu pannud.

Karmi käega isa pani pojal käed raudu ja kutsus politseinikud. Viimased tulidki kohale, kuulasid isa ja poja ära ning lahkusid.

Vaevalt pool tundi hiljem kutsuti politseinikud taas samasse majja. Üks naabritest ütles, et Jesse sõnul olid tema vanemad tõsiselt tülli pööranud.

Politseinike kohalejõudmisel lamas magamistoa põrandal isa laip. Peahaavaga ema oli veel elus, kuid ta suri teel haiglasse.

Jesse rääkis politseinikele, et isa oli lasknud emale kuuli pähe ning seejärel endalt elu võtnud. Politseinikele tundus Jesse jutt kahtlane, sest ta ei näidanud välja mingeid emotsioone.

Ekspertiis kinnitas, et isa ei olnud end ise maha lasknud, vaid seda pidi tegema keegi teine. Kuna Jesse sõnul ükski võõras vahepeal nende kodumajas ei käinud, siis langes kahtlus talle.

Nüüd istub Jesse Holton mõrvasüüdistusega Elmore’i maakonna vanglas. Sealt pääseb ta eeluurimise ajaks vabadusse 150 000 dollari suuruse kautsjoni maksmisel.

Jesse Holtoni kaks nooremat venda (10- ja 14aastane) elavad pärast vanemate kaotust sugulaste juures.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee