Eesti uudised

Eesti Post lükkab ümber Maalehe väite ajalehtede laupäevase kojukande lõpetamisest

Maria Rozbaum, 15. september 2016 09:53

6 KOMMENTAARI

r
rahulolev/ 16. september 2016 07:31
Kui see postiasutus lõpetaks ka reklaamide toppimise postkasti kui sellel on kiri, et reklaami ei soovita, siis olen mina tänase seisuga rahul. Jätsin nüüd reklaamidest postkasti tühjendamata, vaatame, mida uut välja mõeldakse. Ajalehed ja kirjavahetus istub arvutis.
j
juku/ 15. september 2016 12:45
EP tõstab ainult hindasid nüüd leiutas veel selle autodega jama,suurema osa sõitudest tehakse kõrvale,aga kirja läheb ikka tööotsana pärast ei jõua seda halamist ära kuulata
v
Valelik Omniva/ 15. september 2016 11:55
Miks Eesti Post ei lükka kunagi kliendi väidet ümber, kes väidab, et sai välisriigist saabunud postisaadetise varem avatuna?
K
.../ 16. september 2016 13:55
Kui pakk saabus avatuna, siis paki peal on kirjas selle kohta teavitus - kas A4 paberil kile ümbrikusse pandud või väike kleeps pakile pandud.
Kui näed A4 paberit oma paki peal, siis tõenäoliselt võis juhtuda midagi pakiga Eesti Postis, täpsem informatsioon on juba paberil kirjas või saad küsida alati klienditeenindajalt.
Lisaks veel nii palju, et igast kohast ei ole mõistlik seda Hiina s* tellida, näiteks Gearbest.com saadetised on korralikult pakitud ja nendega ei juhtu midagi. Samas mingid dinod ja tinyshopid ma pigem soovitaks vältida lihtsalt kvaliteetsetes pakendites need ei saabu, mingid mõttetud paber ümbrikutes.
t
To .../ 16. september 2016 15:17
Teie jutt on õige, aga miskipärast seda eiratakse. Saadetis on eelnevalt avatud, aga templit ja kilesse pakkimist ei ole olnud. Klienditeenindaja andis korra ühe Saksamaalt saadetud saadetise nii üle, et ta isegi ei maininud midagi. Pappümbriku teibiriba oli lahtine ja sisu kõigile nähtav. Kuna seest midagi kadunud ei olnud, siis ei hakkanud suurt kisa tõstma. Ja valetama on postitöötajad meistrid. Tallinnasse öeldakse nii, et nemad ei kunagi lahtist saadetist märganud. Sellest järeldan, et postipakkides sorimine käib maakonna postiasutustes. Kuidas saab Eesti Post palgal hoida inimesi, kes teevad oma tööd lohakalt, sorivad osades postisaadetistes ja Tallinna peakontorile valetavad?
e
egas siis/ 15. september 2016 10:54
väite ümber lükkamine posti koju too! Või toob? Eestis on kõik võimalik, lükka aga ümber ja kõik laabub nagu bossid soovivad.