(Teet Malsroos)

Eesti Post lükkab ümber Maalehe artiklis "Eesti Post ähvardab jätta inimesed laupäeval lehtedeta" pealkirjas ja sisus toodud väite laupäevase lehtede kojukande lõpetamise teemal. 

Laupäeval (või mõnel teisel päeval) lehtede kojukande lõpetamine ei ole võimalikki, sest postiseaduses on sätestatud kohustus kanda perioodikat 6 päeval nädalas. Väljaandjatega kohtumisel peab ettevõte läbirääkimisi järgmise aasta kojukande hinna osas, see on toimunud igal sügisel ja toimub ka tänavu.  

Samuti lükkab Eesti Post ümber avalõigus toodud väite “valitsuse seatud juhised nõuavad Eesti Postilt kärpekava” osas. Valitsus, omanik ega muu osapool ei ole ettevõttelt midagi sellist nõudnud ega sellesuunalisi juhiseid esitanud. 

Eesti Post kinnitab, et universaalset postiteenust korraldava ettevõttena jätkame perioodika kojukannet seaduses sätestatud tingimusel 6 päeval nädalas.

Jaga artiklit

6 kommentaari

R
rahulolev  /   07:31, 16. sept 2016
Kui see postiasutus lõpetaks ka reklaamide toppimise postkasti kui sellel on kiri, et reklaami ei soovita, siis olen mina tänase seisuga rahul. Jätsin nüüd reklaamidest postkasti tühjendamata, vaatame, mida uut välja mõeldakse. Ajalehed ja kirjavahetus istub arvutis.
J
juku  /   12:45, 15. sept 2016
EP tõstab ainult hindasid nüüd leiutas veel selle autodega jama,suurema osa sõitudest tehakse kõrvale,aga kirja läheb ikka tööotsana pärast ei jõua seda halamist ära kuulata

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis