Maailm

Kas haige Hillary Clinton asendati teisikuga? (32)

Toimetas Geidi Raud, 13. september 2016 09:39
Foto: Reuters / Scanpix
Vandenõuteoreetikud usuvad, et USA demokraatide presidendikandidaat Hillary Clinton (69) on väga raskelt haige või lausa surnud ning tema eest veab presidendikampaaniat edasi dublant.

Pühapäeva hommikul lahkus Hillary Clinton New Yorgis toimunud 11. septembri terrorirünnaku mälestustseremoonialt enne selle lõppu ning kukkus enne autosse jõudmist kokku. Naine toimetati pärast terviseriket tema tütre Chelsea korterisse puhkama. 

Paar tundi hiljem väljus Hillary Clinton kortermajast rõõmsa ja elujõulisena. Ta poseeris ajakirjanikele koos väikese fänniga ning teatas särades, et New Yorgis on kaunis päev, vahendab Metro.

See pani aga vandenõuteoreetikud käsi kokku hõõruma ja nad on enam kui kindlad, et Chelsea Clintoni korterist väljus Hillary teisik ning presidendikandidaat ise jäi voodisse hinge vaakuma.

"See, kuidas ta majast väljus, oli liiga võlts," ütlevad kriitikud. Samuti tuuakse välja, et Hillary Clintoni teisikul on päris Hillaryst erinev nina, kõhnem kehaehitus ja nooruslikum välimus. 

Clintoni kampaaniameeskond selgitas pühapäeva õhtul, et naisel diagnoositi reedel kopsupõletik, mida ravitakse antibiootikumidega. Terviserikke tõttu jättis Hillary Clinton ära ka esmaspäevaks ja teisipäevaks kavandatud reisi Californiasse.

Samal teemal

13.09.2016
Hillary Clinton kaitseb end: ma ei pidanud kopsupõletikku nii suureks asjaks, et sellest pasundada
13.09.2016
Kui haige on Hillary Clinton?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee