Marina KaljurandFoto: LAURA OKS
Toimetas Piret Pappel 12. september 2016 12:24
Maris Lauri asemele riigikokku tööle siirduva Rait Maruste sõnul oleks pidanud Reformierakond juba suve alguses asuma toetama ühte konkreetset presidendikandidaati ja vältima parteisisese võitluse tekkimist. Nüüd võivad halvemal juhul mõlemad kandidaadid läbi kukkuda, ütles Maruste ERRi uudisportaalile antud intervjuus.

Maruste sõnul on Kaljuranna väited Reformierakonnast sõltumatuse kohta pigem jutt lihtsameelsetele, kuna ka ministrikoha sai ta parteijuhi kutsel.

Küsimusele, keda ta ise toetab, vastas Maruste, et nii Kallas kui Kaljurand on tegelikult head kandidaadid. "Ma olen olnud eemal, ma ei hakka ühe vastu sõdima ega ka teise poolt," kinnitas Maruste.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

ei 12. september 2016 19:20
moista ei Kallast ega Kaljuranda.Kuidagi liiga trudijad ja arvamusl ,et ainuoiged. Rahvast uhendavat presidenti ei saa neist kummastki.Kui president peab olema siis usna uks koik kes seal on.Pole uhelgi preidendil aega ereiti rahvaga suhelda,valisreisid,kohtumised ,kulaliste vastuvotud ja nii see aeg lendab.Rahval tuleb ise endaga hakkama saada.
Sõltuja 12. september 2016 13:35
Jutt õige, alguse sai tema kandidatuur ju rollotajatest Rosimannustest ja nende toetusel käib see tsirkus ka edasi. Valite Kaljuranna, saate rollotajad. Ja nii ongi.

SISUTURUNDUS