Eesti uudised

AJAKIRJANIKU TÄHTKUJUS SÜNDINUD: Aarne Rannamäed meenutavad kolleegid - Neeme Raud, Astrid Kannel ja Krister Paris (16)

Publik.ee, 10. september 2016 20:27
Astrid KannelFoto: Teet Malsroos
10. septembri pärastlõunal saabus teade Aarne Rannamäe lahkumisest ootamatu terviserikke tõttu, misjärel tõdes tema pikaaegne sõber ja kolleeg Neeme Raud, et tal on täna väga raske päev.

"Ta oli meile siin omamoodi mentor," sõnas Raud ja lisas, et kuna ta veetis ka ise väga palju aega välismaal tööd tehes, oli Rannamäe just see vanem kolleeg, kelle poole sai alati pöörduda ning kes ka välistoimetuse tööd koordineeris.

Samal teemal

Mehe pikaaegne kolleeg, "Aktuaalse kaamera" saatejuht Astrid Kannel meenutab Rannamäed kui inimest, kes oli justkui ajakirjaniku tähtkujus sündinud.

"Kui nii ootamatult vaadata tagasi, mis tundub kummaline, et peab vaatama tagasi, siis Aarne puhul on ikkagi olnud väga võluvaks see, et kõikide aastate jooksul mil olen teda tundnud, ei ole ta otsinud mingit liitu või sõprust mõjukate inimeste või ringkondadega, et selle kaudu oma mõju või suurust kasvatada," tunnustas Astrid Kannel kolleegi sirgeseljasuse eest.

"Rannamäel olid kõik omadused selleks, et olla hea liider," kirjeldas Krister Paris ning lisas: "Sisemine enesekindlus, mis ühes erudeeritusega andis autoriteedi, mida vaid harva pidi häält tõstes kehtestama."

Täispikad lood Publikus asuvad siin: Neeme Raud, Krister Paris, Astrid Kannel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee