Eesti uudised

Inkasso-terrori uus tase: auto eelmiselt omanikult nõutakse väga agressiivselt sisse uue omaniku trahve

Eesti Päevaleht, 9. september 2016, 05:57

6 KOMMENTAARI

k
Küsimus/ 9. september 2016, 21:52
Kes võib minu isikuandmeid edastada suvalisele firmale? Seda ju inkassofirmad on.
Minu teada võib suvaline firma isikuandmeid edastada ainult kohtu- ja politseisüsteemi asutustele. Edastada võib ainult osaliste vastastikusel kokkuleppel.
Seega parkimisfirma tegevus seoses isikuandmete edastamisega on kuritegelik ning politsei vms. asutus peaks sellega tegelema. Tegevust oleks ka advokaatidel.
u
Urmas/ 9. september 2016, 19:36
Ma ei usu, et ükski Inkassofirma selliseid meetodeid kasutab. Inkassofirma ei ole kohtutäitur! Inkassofirma töötaja on juriidiliselt sama mis tavakodanik. Minul on inkassofirmadega ainult positiivsed kogemused. Minult üritati liikluskindlustusfondi poolt inkassofirmale antud regressinõude korras väidetavalt liikluskahju põhjustamise ja sündmuskohalt lahkumise eest kahjunõude tasumist. Nõue tuli postkasti, helistasin ise ja saatsin pikalt ja soovitasin neil kohtusse pöörduda! Nad ei riskinud, sest ma olin politsei poolt määratud trahvi vaidlustanud kohtus, mis on tasuta ja kohus oli kohtuvälise menetleja poolt määratud karistuse tühistanud. Peale seda ei ole tülitatud. Asi ise toimus ca.10 aastat tagasi. Nad saatsid mulle veel meilile e-kirja kus kirjutasid, et nad kohtusse ei pöördu, aga ma pidavat oma pattude pärast kunagi elult ise kättemaksu saama, mille peale ma kirjutasin neile iga päev mitu korda e-kirju mille peale ei vastatud, ega vastatud, kuni lõpuks tuli kiri milles soovitati mul edaspidi oma sõnakasutust valida. Peale seda saatsin veel paaris kirjas neid p..se, inkassofirmast enam ei vastatud ja ise ei viitsinud ka rohkem kirjutada.
v
Väljapressimine on / 9. september 2016, 17:28
seaduslikult karistatav, tuleb teha avaldus asja uurimiseks ,teine võimalus on nad sirgelt pe..sse saata, ainult mitte milleski ei tohi kokku leppida ega ühtegi senti ka anda. Sissenõudmiseks peab olema konkreetne alus, mida ja kellelt nõutakse.
a
ants/ 9. september 2016, 10:31
Creditreform On Eesti Cabariigi kõige jõhkram Firma!
m
mait/ 9. september 2016, 13:20
selliste väljapressijate kohta tuleb politseis avaldus kirjutada,ega muidu neist rahu ei saa.
o
Oi, neid on palju ;)/ 4. november 2016, 09:01
Kõige rafineeritum ja juristidearmeega on muidugi BIGbank.
Bigbank nt andis Creditreformile, inimest pettes, edasi 8,5 tuhandese võla ja siis selgus, et 8,5-st on saanud 48 000!?
Õigusteadmisteta inimeselt peteti välja tema eluaseme hüpoteek ja ta oli kohustatud oma eluaseme müüma, kusjuures tehti takistusi Creditreformi poolt, et nemad saaksid selle Tallinna korteri ise kätte. Korter oli küll rohkem väärt ja vaid kohtuähvardusel lõpetasid nad sigatsemise, aga 48 000 said kätte.
Riik vaatab suu ammuli, kuidas röövlid tegutsevad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee