Eesti uudised

Bussijuht, kes ei aidanud ratastoolis inimest, saab karistuse (23)

Katrin Helend-Aaviku, 9. september 2016, 04:00
Bussijuht, kes ei aidanud ratastoolis inimest, saab karistuse.Foto: Jörgen Norkroos
6. septembril vahendas Õhtuleht artiklis "Bussijuht ei tulnud appi – vajutas gaasi ja jättis ratastoolis inimese peatusesse" inetut juhtumit, kus bussijuht ei lasknud ratastoolis inimest bussi, vaid sõitis minema.

Tallinna Linnatranspordi AS korraldas sisejuurdluse ja avalike suhete spetsialisti Ivo Parbuse sõnul selgus, et bussijuht ei käitunud vastavalt ettevõtte kehtestatud juhistele.

Lähtudes ülaltoodust, tehti bussijuhile kirjalik hoiatus, ta jäetakse ilma preemiast ja lisatasudest," räägib Parbus, et kui juhil peaks tekkima vaatamata kirjalikule hoiatusele sõitjate või liiklusohutusega uusi probleeme, katkestatakse temaga töösuhe.

"Palume toimunu pärast vabandust ja kinnitame, et teeme omalt poolt kõik sarnaste intsidentide ennetamiseks ning ärahoidmiseks. Me soovime, et meiega teeksid koostööd hea liikluskultuuriga, abivalmid ja vastutulelikud juhid, kes hoiavad Tallinna Linnatranspordi ASi mainet."

23 KOMMENTAARI

a
ab 9. september 2016, 21:18
kui ma ei oleks olnud kuumal maal, ja kuumas kohas omal ajal...siis jah, paraku ma ollin, bussijuhi õnn, et ma seal bussis ei olnud!
p
Piits ja präänk 9. september 2016, 17:03
Väga õige, sellist hoolimatut juhti, kelle pale tulevad kaebused, sellist tulebki karistada. Karudki pannakse tantsima, ammuks siis ühte bussijuhti. T...
(loe edasi)
Loe kõiki (23)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee