Krimi
8. september 2016 18:22

Ärimees Urmas Velleste peab kauni naise pärast võitlust Assar Pauluse grupiga

Lugu muudetud 31. oktoobril 2016 vastavalt Õhtulehele laekunud avaldusele ja Õhtulehe reeglistikule.

Eile kuulutati välja Assar Pauluse ja tema loodud rühmitusse kuulunud 12 isiku kokkuleppemenetluse otsus. Liider Paulusele määrati seitsmeaastane vangistus. Aga ka vangistuses olles terroriseeritakse inimesi. Nii näiteks ütleb skandaalne ärimees Urmas Velleste, et "võttis tarvitusele julgeoleku abinõud", et end ja oma armsamat kaitsta.

"K. ei olnud õnneks Assar Pauluse elukaaslane, aga pean oma suhte eest  võitlema K. endise mehega, kes kuulub Assar Pauluse grupeeringusse ja viibib hetkel vangistuses," räägib Velleste.

"Kahjuks ei saa mõningad isikud aru, et me ei ela enam 14. sajandil ja keegi ei ole kellegi omand. Keegi teine ei ole selles süüdi, kui keegi satub vanglasse ja kaotab ka oma suhte," lisab Velleste, aga ütleb, et teda ei ole lihtne hirmutada ja ilusate naiste pärast on võideldud läbi sajandite. "Ei ole midagi uut ka see olukord," ütleb ta, et tahaks elada rahulikult, aga kui vaja, siis lubab grupiga naise pärast võidelda.

"Üritasin K. endisele elukaaslasele selgitada, et K. on nüüd uus suhe minuga ja ta läheb oma eluga edasi, aga sellele järgnesid ähvardused ja finaaliks kujunes see, et hiljuti ootas mind K. korterist lahkudes maja ees jõuk, kellel oli kindel kavatsus mind rünnata," kirjeldab Velleste selgelt ärritunult, et ohus on juba nii tema kui K. tervised.

"Olen tarvitusele võtnud nüüd vajalikud turvameetmed ja igasugusele analoogsele käitumisele edaspidi järgneb minu poolt jõuline vastureaktsioon," ei hellita armunud mees. "K. on minu briljant, keda ma armastan väga!"

K. ja Velleste suhe sai alguse käesoleval aastal ja nad ütlevad, et nende kooselu on kohati keeruline (lõvi ja ambur ei pidavat hästi sobima), aga ilma teineteiseta nad ka ei suuda. "Me võime kirglikult tülitseda ja samas veelgi kirglikumalt armastada," õhkab mees.