Martin HelmeFoto: LAURA OKS
Toimetas Piret Pappel 7. september 2016 14:28
Kui Kaljurand tõesti kandideerib, siis on ta esimese vooru kõige kehvema häältesaagi saaja, ennustab EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme Facebookis.

"Loen siin rindeuudiseid Kaljuranna karikakramängust presidendiks kandideerimisele ja mõtlen. Teda ei saa ju kannustada mitte miski muu, kui solvatud naise kättemaksuhimu. Soov sambad endale kaela tõmmata, et ka Siim Kallas ei saaks midagi. Või on ta siiski kellegi poolt manipuleeritud ja sunnitud? Igal juhul on taoline otsustamatus ja mõjutatavus isikuomadus, mis näitab, et ta ei kanna kõrget ametit kuidagi välja," kirjutab Helme.

Ärge saage must valesti aru, ma ei vala ühtegi pisarat, ei siirast ega võltsi Kaljuranna raske elu pärast. Meie erakond vaatab rahulolust podisedes pealt, kuidas reformerid omavahel kõride kallal on ja selge on see, et Mardi seis ainult paraneb, kui Kaljurand kandideerib. Ma lihtsalt vaatan ja imestan, et kuidas inimestel ei ole niipalju enesevalitsust, perspektiivitunnet ja tarkust, et vaadata mitte päevade või isegi kuude kaupa, vaid aastate kaupa oma poliitilist karjääri planeerides. Kui see ei ole pime kättemaks, siis on see kellegi poolt antud ülesanne. Mõlemad variandid kinnitavad veelkord, et ta on sobimatu sellesse ametisse."

Samal teemal

Kommentaarid  (35)

Helme poju 7. september 2016 21:16
kannab teistele üle iseenda hingekese hirme ja saamahimu. Nii lihtne see tema väidete foon ongi.
To Martin Helme 8. september 2016 09:46
sa oled hale. Vastik lausa vaadata
8. september 2016 09:51
sul on õigus
MARTIN hELMET ON VÄGA VASTIK VAADATA!
huvitav 7. september 2016 20:05
kas proua Marina on metsavend Hirmus Antsu ehk Ants Kaljurand i tytar vöi sohilaps ?
Juku Pupp 8. september 2016 16:01
Äärmiselt loll küsimus ja ei ole ka vaimukuse raasugi selles küsimuses.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS