See kodanik on ka üks Bologna protsessi indikaator. See tähendab seda, et kõik on segatud ühtseks massiks ning meil ei ole enam rahvuslikku kõrgharidust ega rahvuslikku kõrgharitud kaadrit.
Blondiinid peaksid kogu sellele rassismile vastu hakkama. Igasugune alavääristav suhtumine, lollakad "blondiinianektoodid". Ja siis kõik need kiimased tšurkamehed, kellel silmist pritsib lausa spermat, kui eemalt blondiini näevad.
Soovitan Sul endal teha Nigeeria reis veendumaks kui valel ja libedal teel oled. Nigeeria elu-olu tasemeni on meil ,eestlastel , väga pikk tee minna. Maailma majandusnäitajate poolelt 10. kohal olev riik on selle saavutanud oma elanikega (neegritega ). Valget inimest kohtab seal nagu päikesevarjutust. Jutud nende - neegrite- laiskusest ja rumalusest on puhas müüt.
Mida kradit ta siis siia ära kaotas, kui enda riik nii heal järjel on? Ja ära hakka heietama, et meie koolid on paremad kui neil. Miks siis meil, eestlastel sinna väga pikk tee minna on? Ah jaa... meil ei ole veel nii palju neegreid. Aga varsti saab kõik korda ja tänu neile saab ka Eesti majandusnäitajate poolelt 10 hulka või isegi 5 hulka.
Mustanahaline on Aafrikas normaalne nähtus, aga blondiin sinna ei sobi- ka vastupidine varant ei ole normaalne, mustanahaline ei sobi valgete inimeste hulka.
islamid on kollaka nahaga,aga kõike jubedamad oma usuga, see üksik neegrineiu on kindlasti tore ega me põlgagi selliseid, aga oleme massilise pättmõrtsukate sissevedamise vastu.
sotsliberid esitavad pagulasvastasust just hämamisega nahavärvi üle.kommentaaridest kumab läbi teistsugune arvamus---ole must,lilla või orants aga me pole teile midagi võlgu.eriti kui siia tulla tahtjaid on miljardeid mis teeb asja ju lootusetuks---meie elupaigad võetakse me oma rahaga kiiresti üle. järgmisest aastast ju maksud tõusevad jälle.
...elada omal kodumaal ja TUNDA ennast nagu OMAL KODUMAAL! Juba praegu ei saa ma kohati aru kus ma elan - ümberringi on mingid värvilised kes ei ei tea mida tähendab sõna KODUMAA!