Uudis TV

Miks Laura Põldvere oli kuri koristaja? Aga miks Liina Randpere nägi õllesigareid unes? (1)

Õhtuleht.ee, 5. september 2016, 22:05
 Reuters / Scanpix
Kanal 2 saates "Minu esimene palk" meenutasid mitmed kuulsused, kuidas nad teenisid oma esimese raha.

Laura Põldvere meenutas, et oma esimese töökoha sai ta oma isa transpordifirmas, kus ta töötas koristajana. Igatahes muutus ta kiiresti seal torisevaks koristajaks, kes käis klientide järel ja koristas nende poriseid jälgi.

Ott Lepland meenutas aga, kuidas ta Õllesummeril teisaldas prügikaste ning nagu kiuste, kohtus ta alati mõne endise koolikaaslase või muidututtavaga. Nii ei jäänudki tal muud üle, kui osta hundimask ja selles prügikaste lükata. "Teised vaatasid ning ütlesid, et kannaksid ka hundimaski, kui peaksid sellist tööd tegema," naeris ta.

Anu Saagim teenis aga kooliajal raha modellina ja reklaamides, mis tekitas aga paksu verd koolis, kuna Anu teenis ühe fotosessiooniga toonase kuupalga.

Grete Paia sai aga oma esimese palga siis, kui müüs 11-aastaselt Kuresaares jäätist. Grete lisas, et ta õppis oma töödega, et raha ei tule kergelt.

Liina Randpere meenutas aga, kuidas ta müüs Õllesummeril õllesigareid. Töö oli raske, kuid tasuv ja kui Liina öösel väsinult voodisse kukkus, nägi ta silmade ees vaid õllesigareid.

1 KOMMENTAAR

h
Horros 6. september 2016, 03:29
Kui vana too Saagim siis oli, kui oma esimese palga teenis.
.
Loogiline oleks, et see juhtus vene ajal aga siis maksti ikkagi miski hinnakir...
(loe edasi)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee