Maailm

"Maandasin stressi," põhjendas kaupluses onaneerimist parlamendisaadik (24)

Toimetas Aadu Hiietamm, 6. september 2016 04:00
"Maandasin stressi," põhjendas kaupluses onaneerimist parlamendisaadik.Foto: AFP / Scanpix
Vabameelset Prantsusmaad raputab suur skandaal: Euroopa Parlamendi saadik Robert Rochefort tabati ehitusmaterjalide poes riiulite vahel onaneerimast, vahendab ajaleht Le Parisien.

Robert Rochefort (60) on Prantsusmaal hästi tuntud liberaalne poliitik, kes varem on teinud kaastööd ka katoliiklikule päevalehele La Croix.

Aastast 2009 kuulub ta Euroopa Parlamenti ja lisaks oli ta kuni piinliku vahejuhtumini partei Demokraatlik Liikumine (MoDem) asejuht.

Mõne päeva eest märkas turvamees Pariisi lähistel Vélizy-Villacoublay’s asuvas Castorama ehitusmaterjalide ja kodu­kaupade poes riiulite vahel onaneerimas vanemat härrasmeest.

Tema lähistel seisid 14- ja 17aastane tüdruk, kes hiljem väitsid, et nemad mehe eneserahuldamist ei märganud.

Turvamehe info peale kutsusid poetöötajad politsei ja onaneerinud mees võeti vahi alla.

Prantsuse meedia andmetel kestis tähtsaks poliitikuks osutunud eneserahuldaja ülekuulamine koguni neli tundi. Robert Rochefort tunnistas siivutut tegu. Ta väitis, et on sunnitud stressi maandamiseks regulaarselt onaneerima.

Pärast ülekuulamist lasid politseinikud poliitiku vabaks. Kuna ta võttis omaks avalikus kohas onaneerimise, siis pääseb ta Prantsuse meedia teatel kohtu alla minemisest.

Küll aga tuleb poliitikul kõigi eelduste järgi maksta trahvi ning nõustuda teraapiakuuriga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee