Eesti uudised

Naissaare rahvas astub enese ja nõrgemate kaitseks välja (11)

LISA KOMMENTAAR

viimsilane 5. september 2016 21:02
See, mis praegu Rannarahva muuseumis toimub, tuleks tuua avalikkuse ette! Ja konkreetsete isikutega. Muuseum peaks olema meie rahva kultuuriväärtuste hoidja ja koguja, rahvale tutvustaja. Hetkel on seatud seal eesmärgiks ilmselt kellegi isiklike ärihuvide teenimine.
jube ikka küll 5. september 2016 16:18
kui toimub totaalne eestlaste hävitamine.
Muuseum 5. september 2016 11:53
Olete näinud kunagi muuseumi, mis näitab elusaid asju? Või elusat tema terves elukeskkonnas???
Muuseumite mõte ongi selles, et objekt tuleb ära tappa. Koolnu vatti ning makrofleksi täis lasta. Siis saab uhket, ohutut ja elutut eksponaati kalli raha eest näidata. Et vot meil on selline unikaalne topis!
Kuni Rannarahva muuseum mängus, jätkub eksponaatide valmistamine. Kuidas teisiti?
Rollovalitsus on lollide ametnike massi 5. september 2016 11:05
katastroofiliselt suurendanud
Väikesaare elanik 5. september 2016 09:23
Ärge kiusake väikesaare elanikke.
Seda tehakse kogu Eestiga. 5. september 2016 09:04
Naissaarlastele edu! Tore, et kokku tulite! Tuleks niimoodi kokku terve Eesti töölisklass, vot see oleks tegu. Kuradi kahju on vaadata, kuidas mingite oravapojukeste pärast kardab rahvas enda eest välja astuda. Kuskilt peab vastuliikumine alguse saama. Miks mitte Naissaarelt? Kas sa, eestlane, tõesti ei näe, mida sinuga tehakse? Tuleks nüüd ometi Naissaarelt sedavõrd värsket tuult, mis tuulutaks ka mandrirahva ajusid. Et kõik see eestlane näeks ja üheskoos vastu hakkaks. Vot siis võime uhked olla, et oleme tõesti eestlased. 1991. löödi tiblad välja, nüüd oleks aeg kommunistijäänused välja lüüa. Venelased! See pole teile! See on tiblade kohta käiv ütlus.
juku 5. september 2016 08:39
eks ikka kellelgi on vaja teise saavutus omale saada , kasu teenima
jeh 5. september 2016 07:48
ametnikke on palju, kõigil kõrged palgad ja enamusel mõistuse asemel eeskirjad...
Kui ametnik lolli survet ei avalda, pole ta oma palka väärt.

kui vaja on. 5. september 2016 07:09
jamate selle riigiga, Pets ehitab laevu ka .
ätt. 5. september 2016 06:50
Kui püüad kõigest väest hakkama saada siis tuleb riik ja paneb kaikad kodarsse.Just sellisest riigist me Lauluväljakul unistasime !
METSAVEND 5. september 2016 06:39
Paistab ,et tahetakse köik vähegi väärtuslik saada praegustelt omanikelt kätte ja lihtsalt omastada .Kuna riigis pole jätkuvalt toimivat majandust tänu refidele kes tegelevad ainult rollotamise ja ärmatamisega siis on asutud tegutsema praegustelt omanikelt vara üle vötmisega .Paistab ,et presidendi kandidaat Kallas tahab koos refidega köigele väärtuslikule käppa peale saada .Täpselt nagu Rail Baltika ehitus millega seoses tahetakse kopikate eest saada omanikelt maa kätte justkui oleks tegemist eriti tähtsa strateegilise objektiga .Pole vöimatu ,et Naissaart tahetakse lihtsalt praegustelt omanikelt kätte saada ,et teha sellest rikaste paradiisi saar .Raudtee teema oleks olnud vöimalik lahendada hoopis lihtsamalt aga sellest leiti pidepunkt mille kaudu hakata survestama .Kas politseil pole midagi enamat teha kui käsukorras täita rollotajate ja ärmatajate käske ja lihtsalt kiusata kohalike .Tekib küsimus ,et kas raudtee ikka kuulub praegusele Eesti riigile .