Inimesed

Juubilar Jaan Rannap hakkas lastekirjanikuks tänu nii matemaatikale, spordile kui ka muusikale (6)

LISA KOMMENTAAR

vkr 4. september 2016 09:24
Mäletan Jaan Rannapit kunagise Tallinna Õpetajate Instituudi ajast, kus tema õppis matemaatikat ja mina eesti keelt ja kirjandust. Mõnus poiss oli! Tervist ja jõudu talle!
Helle 4. september 2016 09:18
Tervist ja jõudu hr.Rannapile! Ta on suurepärane lastekirjanik,lapsi tundev ja armastav inimene!
Tean 3. september 2016 12:03
Jaan Rannapit väga hästi. Käisin Hallistes kooli, kus tema isa oli koolijuhataja ja ema meil lõpuklassis 7. klassijuhataja. Oli väga südamlik vanadaam. Kui kivisõjas pea lõhki löödi, siis läksid ikka tema juurde tohterdama. Kooliaias vist isegi kasvatati seda Lõssenko hargneva peaga nisu, aga see kadus nagu Lõssenkogi. Oli aeg kus kolhoosi lehmadele varuti keset talve vitamiinirikast lisasööta - nooremaid männi ja kuuseoksi. Vist lehmadele ei jätkunud heina. Jaan oli sel ajal kodus käimas ja käisime klassiga tema juhtimisel Indu metsas seda vitamiinirikast loomasööta varumas. Kolhoosinaised vedasid selle regedega lauda juurde, Pärast mängisime luuremängu, olime lumes sumpamisest kaelani märjad aga jäime päevaga väga rahule.
Qwert 3. september 2016 11:58
Väga hea lastekirjanik. Mu lapsepõlve lemmikuid just tänu oma Agu Sihvka ja jefreitor Jõmmi lugudega. Sihvka oli tagantjärgi mõeldes teatud mõttes isegi filosoofiline, mõnus lugemine. Palju õnne ja tervist Jaan Rannapile ikkagi.
Jaak 3. september 2016 11:13
Palju õnne ja tervist!
"Kukepoks" oli kunagi üks minu lemmikraamatuid.
Elis 3. september 2016 08:29
Seda intervjuud oli sama huvitav lugeda,kui omal ajal Jaan Rannapi pikki ja lühikesi jutte. Olen tema lastelugudega üles kasvanud ja neid ikka ja jälle üle lugenud,ka täiskasvanuna. Palju õnne ja tervist juubilarile!