Eesti uudised

Kutsika poomine politseile uurida

Siim Randla, 3. september 2016 04:00

16 KOMMENTAARI

l
Loomapiinajad, ostke elu! 👿/ 3. september 2016 22:22
Haiged loomapiinajad, paremat pole teha? Mis teil viga on?? Mõni hälve teil - tapate/piinate loomi. Olete rahul nüüd, saite loomale haiget teha - temalt elu võtta?!? 😤 Võtta talt võimalus elada siin ilmas, ükski elu ei vääri surma, ega ka piina, kui ta pole just ise teis(t)e elu ohtu seadnud.😭 Absurd! See maailm on siin tõeliselt haigeee!!!!!!!! 😫 Ma pean pisaratesse ära uppuma??!!!??? 😟😭 JÄTKE LOOMAD RAHULE, TE EI PEA LOOMI ÜLDSE OMA ELLU SEGAMA, KUI TEILE NAD EI MEELDI!!! TE VÄÄRITE KARISTUST JA VEEL MILLIST!!! LOOMAD JÄTKE MÄNGUST VÄLJA!!!! 👿 Oh ja.. Ma sooviks omada kõiki loomi, kes elavad hukatuslikku ning piinarikast elu. Kõik loomad on väärt elu ja see elu, see elu oleks neil perfecto, kui poleks südameta inimesi, kes ise ka ei tea kes nad on, aga mina tean - nad on hullult nõmedikud, kellel egomeeter purustab rekordeid. Aga kõik loomad on mu sõbrad ning ma tahan neile parimat! 😫😭Kuid ma tõsiselt loodan, et kunagi tuleb see aeg, mil loomad saavad elada täielikult heades kätes. Loomad tähendavad mulle tõesti vägavägavägavägaväga palju!!! 💘 Päris pikk kommentaar tuli, kuid jah.. Loodan, et ma ei jäänud märkamata ja, et keegi võttis mind kuulda kah. Aga kes see ikka seda loeb??!! ☹️ By mina.
r
Raivo/ 4. september 2016 10:04
Loomadest hakatakse alles siis hoolima,kui hakatakse hoolima inimestest endist.ei teki mingit empaatia tunnet,kui kõikjal on vaen ja sallimatus teineteise vastu.lugege ükskõik kus kommentaare,ihaldatakse verd,sõimatakse,saadetakse igale poole jne.nõrgematele astutakse pähe,pekstakse,tehakse ära,tapetakse.inimesele ei tunta kaasa ja mis sa siis veel tahad.vihkamise üiskonnas ei ole inimlikust,taguge see endale pähe.
h
haiged inimesed/ 3. september 2016 18:16
Normaalsed inimesed ei tee nii,kui vaja koerast lahti saada.Need on ikka nodrameelsed,joonud ilmselt segi oma psyyhika.Kui politsei ka leiab selle värdja,siis määratakse ainult rahatrahv mida tal maksta pole.Kui värdjas leitakse voiks omakohut talle moista-näiteks sama moodi puu kylge rippuma (pea allapoole)
o
on/ 4. september 2016 00:26
Haige see, kes laseb koeral keti otsas vinguda ja piinab teda sellega, et mõtleb ainult enda peale...kuidas koer peab maja valvama ja kutsikaid tooma ja peremhele truu olema...loomade ja lindude üle on pandud inimene korda pidama ja käsutama Jumala poolt ja...piinamine on see kui kilekotid inimese poolt satuvad loodusesse vabalt, mitte see, et kutsikas leiab õnneliku lõpu uppumissurma näol, palju räigem on kutsikale mürki süstida, mida arvavad heaks lollid loomakaitsjad ja nende pooldajad- inimene peab tegema elu maapeal normaalseks kõigepealt endal ja lähedastel ja enda kaitsjatel-koertel nt. kuna aga loomad sigivad inimesest mitteolenevatel põhjustel mitu korda aastas, siis tulebki rakendada nn.asustamisõigust, et loomadel poleks võimu inimese üle, kuid seda just loomakaitsjad tahavad, et loomed õigus oleks suurem-käigem Jumala sõnade järgi, pole teisel inimesel õigus teise tegemisi hukka mõista, kui sa ei taha , et sind hukka mõistetaks, järgi 10-t käsku...kui ei tea mis need on , siis õpi nad ükskord ära!
m
M/ 3. september 2016 14:33
Ei suuda enam! Iga kord kui tuleb järjekordne loomapiinamise/tapmise uudis, siis hing võpatab. Ainult jõuetusetunne on valdav. Kurgus on klomp ja silma tulevad pisarad. Need pildid jäävad mällu kauaks. Ja üha rohkem tekib põlgusetunne inimjätiste vastu.
r
Raivo/ 3. september 2016 14:19
Kui keegigi tappis oma looma,ole nii paljugi kristlane,et mata ta inimese kombel maha.ja sellega ka pühid jäljed.
r
Rasmus-poiss/ 3. september 2016 11:36
Kas Tallina koerapiinaja-tapja on nüüd väljapoole laienenud peale vangist välja saamist ja nime vahetamist?
q
q/ 3. september 2016 10:57
inimesi tapetakse , politsei ja prokuratuur ei tee välja mis siis loomadest rääkida
m
metsas/ 3. september 2016 09:41
marjul olles olen leidnud mitu poodud koera korjust,Kui palju maksab looma magamapanek ?Vetrinaaria on äri.Kassid koos poegadega visatkse võõraste majade juurde,koerad samuti.
e
3. september 2016 09:43
Ei ole koera magama panek nii kallis, küsimus on valikus.
k
koera poomine on ju meeldiv tegevus/ 3. september 2016 15:05
mürgisüst aga kole ja ebainimlik.
Üsna paljude arust on nii.
s
sass/ 3. september 2016 09:29
Vanasti uputati kutsikaid pidevalt.
p
3. september 2016 09:41
Praegu on olemas kõik võimalused soovimatute kutsikate vältimiseks ja omanik vastutab uputamise eest seaduses ette nähtud korras.
u
3. september 2016 09:53
Uputada lubatakse ainult pimedaid kutsikaid.
v
Vanasti käidi paljajalu!/ 3. september 2016 10:29
Aeg on edasi läinud. Aga sina muudkui korrutad vanasti ja vanasti

t
Täiesti/ 3. september 2016 08:58
Haiged inimesed Viimastel päevadel ka fbs mitmed seesugused õõvastavsd lood pildid Mis teil ometi viga on.. Loodan et need julmurid saadakse kätte