Eesti uudised

Rõivas: Lang käis Savisaare juures salaläbirääkimisi pidamas

Eesti Päevaleht, 2. september 2016 07:20

52 KOMMENTAARI

w
Wf..vaatleja välismaalt/ 4. september 2016 12:00
Reformierakond ,Kallas,Lang jne... Täiega ladina seebiooper ja mul on häbi!..ma pole parteiline-kuuluja ega poolda mingeid ideoloogilisi kooslusi ( see on ebaeestilik ja nöuka aja pärand)...aga hetke seis Eestis on demokraatiast kaugel,,,võimul on tattninad ja pätid,ebaõnnestujad ... :(
p
Poliitika.../ 3. september 2016 15:39
...on tegelikult kompromisside kunst.Poliitikast lahkumise või sinna jäämise otsustab ikkagi selle kunsti omaks võtmine ja valdamine.Teine poliitiku hädavajalik omadus on hoida kõrvu lahti kõigile ning suud lahti vaid valituile.Noorpoliitikust erakonna juht on käitunud risti vastupidi - kõrvu hoiab lahti vaid tagatoale ning suud pruugib tihti ja mõtlematult!Seetõttu peavadki läbirääkimisi pidama need kes kompromisside kunsti valdavad ning pole mõtlematute suupruukimistega omale teed sinna sulgenud!
k
Kes saavad võimule?/ 3. september 2016 14:36
Psühholoogiliste uuringute kohaselt on 5–6 protsenti inimestest psühhopaadi-sotsiopaadi kalduvustega ja üks sotsiopaadi omadusi on pürgimine võimule vahendeid valimata. Välise sarmi ja demagoogilise kõneoskuse varjus on aga nartsissistlik eneseimetlus, kahetsustunde, häbitunde, halastustunde absoluutne puudumine, patoloogiline valetamine, inimestega manipuleerimine. Kõlab nagu poliitik? Praegune süsteem on loodud suuresti psühhopaatide poolt, on nende kontrolli all ja toimib nende kasuks. Sellisele meditsiinisüsteemile on loomulikult kõige kasumlikum krooniliselt haige klient. Kui lisada veel süsteemi kontroll informatsiooni (korporatiivselt kontrollitud massimeedia), haridussüsteemi (algharidus pole kohustuslik mitte ainult inimesele kasulike teadmiste andmiseks), litsentsimise ja osalt teaduse üle, pole olukord sugugi imekspandav.
r
Reformarist kameelion/ 3. september 2016 08:10
Kas ma sotsist kameelioni juurde võin minna, ta mu naabrimees ?
h
Hullem,/ 2. september 2016 22:48
kui Põhja Korea! Nüüd tuleb välja , et ükski kodanik, olgu tema nimi ükstapuha milline, ei tohi ilma oravapoisi loata , kellegile külla minna, kohtuda, juttu puhuda!
Seltsimehed, kas see on demokraatia näidismaa , Beria katakombid või P-Korea diktatuur?
l
Lang paks peerukott/ 2. september 2016 22:07
O
22:07/ 3. september 2016 12:52
Oravate Stalin on nii otsustanud või? Kohe siberisse Baikali taha...sest partei nõuab.Oo taevas, hullem, kui venemaa aga räägime vene ohust.Äkki saame sellest diktatuurist veel Putini toel välja? Vägisi hakka niipidi mõtlema.
o
oot-oot/ 2. september 2016 20:44
Kas ei olnud uudistes mitte sellest juttu , et Kallas käis isiklikult Hundisilmal koogutamas ?Siis ei olnud Langist mingit juttu ! Kõik ühed variserid-silmakirjateenrid ! Võta üks ja viska teist .Südame ajavad täis !
h
hmmmm käis siis käis on vaja kõigile kuulutada, või rõivasel kademeel et ei saanud konjakid!?/ 2. september 2016 17:19
On vaja siis terve Eestile ette pläägutada! Rõivas REF on üks imelik mees.... silmad on imelikud!

t
tõdegem/ 2. september 2016 17:13
rääbakas sokimodell pole ütleja, kus keegi käia või kellga kohtuda tohib
s
SEST psühhopaadid,“Elagu Eestimaa Kommunistlik Partei!”. / 2. september 2016 13:48
Eesti riigikorra küsimuse aruandja, Eestimaa Kommunistliku (bolševike) Partei poliitilise sekretäri Johannes Lauristini Eesti Vabariigi kritiseerimisele keskendunud kõne lõppes ettepanekuga kuulutada Eesti Nõukogude Sotsialistlikuks Vabariigiks. Edasi arendasid Lauristiniga sarnaseid mõtteid Aleksander Aben, Georg Abels, Viktor Hion ja Mihkel Jürna. Viimasena kõnelnud Varese valitsuse välisminister Nigol Andresen leidis, et nõukogude kord on vajalik ja võimalik, “oleks kuritegu jätta see teostamata”. Seejärel konstateeris Lauristin, et kõik on olnud üksmeelselt Eesti Sotsialistliku Nõukogude Vabariigi sisseseadmise poolt. Valiti komisjon vastava deklaratsiooni väljatöötamiseks.
u
usun ma jee/ 2. september 2016 13:46
ˇTaavi jutus on tõtt lausa 0%
s
süsimust iroonia/ 2. september 2016 13:42
kordame nüüd kõik kooris: koerapulm, koerapulm, koerapulm... :D
a
Arvamus :See Lang on karm kuid absoluutselt usaldusväärne/ 2. september 2016 13:09
Lisaks on tal senini olnud poliitiline selgroog.Kui Lang üksi otsustaks siis ei toetaks parempoolne Reformierakond Eesti presidendiks süüdimatult j marksisti nagu see tegi Rõivase juhtimisel.
j
Ja siis?/ 2. september 2016 13:51
Siim Kallas käis ju ka Savisaare juures enesele toetust kauplemas. Reformierakonna presidendikandidaat oli Marina Kaljurand , keegi Siim Kallas esitas ennast mäletatavasti ise presidendi kandidaadi kandidaadiks. Igatahes on kindel, et Siim Kallas oma ülbe nahhaalsusega oravapartei lähiajal ajaloo prügikasti lennutab!
l
Lang/ 2. september 2016 16:28
lubas selle juutide valitsuse kukutada.
t
Tule taevas appi.../ 2. september 2016 12:40
Kallas, EKRE, Lang - mis toimub? Alles leiti Keskerakonna kontorist ligi poole miljoline garantiikiri. Kust need rahad tulevad?
1
12:40 ???/ 2. september 2016 13:43
Kus sul see EKRE seal kakluses on? Koll jälle kapiukse vahelt piilumas?
n
nali või?/ 2. september 2016 12:38
See Langi külaskäik ei ole muud, kui reformierakonna salkasepitsus, millesse on segatud ka Rõivas.
Ah et pakkus koostöövõimalut tulevikus? See on nüüd sama, mis tehing Kaljurannaga, mis osutus hiljem farsiks, mille kohta ütles Anu Toots lõpuks, et Kaljurand on liiga sinisilmne, sest mingit kirjalikku, vettpidavat kokkulepet ju ei olnud. Samamoodi käitutakse pärast Kallasele toetuse andmist ka keskerakonnaga, siis punasokk ja äpu peaminister ütleb peale Kallase võitu, et tema pole midagi lubanud ja keskerakond oli liiga sinisilmne, et mingi MOLEKULI JUTTU KUULAS JA USKUMA JÄI. Keskerakonnal on endal ideaalne presidendikandidaat, kes vastab kõikidele nõuetele, mis presidendil vaja, tal on maailmakogemust rohkem, kui SALAKAVALAL KALLASEL, TA OSKAB sada korda paremini inglise keelt, on sada korda parem haridus, kui Kallasel, tal ei ole ka kõige suurematel otsingutel ühtegi luukeret kapist leida, boonuseks on veel aus, ilma rahaskandaalideta. Mida see kilekoti ja valede septuste erakond endast õige mõtleb? Viimane aeg on sellest vargabandest meie riigi juhtimisel lahti saada, koos tallalakkujate sotsidega ja bändipostega on neil aeg ajaloo prügikasti minna. VIIMANE AEG!
t
Taavi ongi juust/ 2. september 2016 12:38
Selle asemel, et tehniline töötaja Nilson vabastada ametist, hüppab ta Nillsoni pilli järgi.

o
Onubella/ 2. september 2016 12:34
Oleks aeg Savipätsile miski uus süüdistus kaela ajada. Kuidagi palju on hakatud reformi mustama. Saaks jälle paariks nädalaks kaamerad Savisaarele keerata ja ise oravapesas oma jutti ajada rahulikult.
a
August/ 2. september 2016 12:16
Lang pole mingi juhtfiguur ja tegija ammugi mitte. Ilma volituseta saviga läbi rääkida ei ole ilus.
Küllap tahab ta mõnigi kord kõvem mees olla, kui tegelikult on. Mina viskaks sellise susserdaja erakonnast välja.
l
Lang käis Hundisilmalt käbisid tellimas/ 2. september 2016 12:22
talv tulekul ega siis oravad ilma läbi saa.
v
VALE PUHA/ 2. september 2016 12:40
Kas te tõesti arvate, et see oli Rõivase teadmata? Nii sinisilmne ei tasu ka olla!
h
Ha ,ha , haaaaa !/ 2. september 2016 12:04
Lang jäi vahele , nüüd saadetakse lell maapakku Kiviõlli.
m
2. september 2016 11:58
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
maire/ 2. september 2016 12:37
Kes Rõivasele ette kandis - ikka "rahva lemmik" Marina.
r
rahva lemmik/ 2. september 2016 20:17
m
mis/ 2. september 2016 11:42
jama see on? Rõivas on lausa vandunud, et TEMA KUNIGLIKKUS HIILGUS IIALGI KESKERAKONNAGA KOOSTÖÖD EI TEE. Mis nüüd muutus,vaja vunts presidendiks, et saaks oma raudteed Poolani ajada ja meie maavarad maha ärida. Edgar, ole ettevaatlik.
m
Mina/ 2. september 2016 12:00
ei paneks Keskerakonnale kohe mitte sugugi pahaks, kui nad oma hääli Reformi kandidaatidele ei annaks.
k
kapp/ 2. september 2016 11:35
no mille jaoks on meil selliseid riigimehi,valitsejaid vaja.reform,keskerakond,irl,ekre,sotsid kõik nad on üks klann mis mitte midagi kasuliku rahvale ei tee.peame neid vaid maksudega üleval.
nende põhiülesanne on võimul püsimine ja siis omasuguste klanniliikmete toetamine.tavalisel inimesl on savi kes selleks presidendiks saab,aga meie poliitikutele ongi see nii öelda poliitika tegemine,kauplemine,vassimine,intriigid,kes kuhu sooja koha peale saab.ja nii on tegutsetud aastaid.
lõpetage selliste tegelaste toetamine,meil ei ole neid vaja.
„Valitsuse peamine eesmärk on olla rikastele vahend, mille kaudu nad saavad käe meie taskusse pista“.
Buckminster Fuller
p
p/ 2. september 2016 11:25
Ja miks ei oleks pidanud ?? Ühes riigis elame ja.
A
?/ 2. september 2016 12:56
Aga miks oleks pidanud? Refid on lubanud, et nemad keskiga koostööd ei tee. Seda siis ühes riigis ja ühe riigi riigikogus. Mida siis nüüd pugeda ja oma suurtest lubadustest taganeda? Või ongi refid nagu külapoe tagused joodikud. Nood ka ärplevad ja suurustavad nii, et küla kajab.
m
maxs/ 2. september 2016 11:22
Meie valitsus on nagu mitmepealine hüdra keda ei ole vöimalik hukata,ehk önnestub presidendi valimiste taustal see kokkukörvetada ja pead eikasva enam.

o
oh õudust/ 2. september 2016 11:10
Tõmmake kõvemini veel omavahel, lõhkine küna vett ei pea ja ongi Langil õigus. Mida paganat nende oravatega üldse kembelda, keskkomitee pleenumite aeg on ümber, uinutagu või üksteist ära.Mõlemad, Kallas ja Kaljurand, üks minevik, üks olevik väikeste nüanssidega. Marina veel rohkemgi kremli poole kaldu, kui eitab okupatsiooni. Aga tore, saabki rohkem rahvas teada, mis mäeotsas tegelikult toimub. Kultuuritegelased vaadaku ka endale otsa, kes siin kremli käepikendused kõige rohkem on. Võta üks ja viska teist, või olgu üldse vait.
r
Rein/ 2. september 2016 10:38
on ka Eesti praeguse tsensuuri isa.
a
ajakirjanikule soovitaks/ 2. september 2016 10:38
oma soperdis läbi lugeda ja vead ära parandada, jube lihtsalt...
k
Kaldre/ 2. september 2016 10:30
Mida rohkem ma RE ' st loen, seda vastikumaks muutuvad RE liikmed, kõik oravad
p
pontius/ 2. september 2016 15:06
eks see reform üks varaste sahkerdajate ja kurjategijate jõuk ole !
k
kaltsutaavi/ 2. september 2016 10:22
Rõivas hakkas värisema, et talle kinga antakse
e
./ 2. september 2016 12:16
ei Taavi oska seda ise küll välja mõelda mida edasi tegema peaks.Peaks tädi Merkeli käest küsima. Ütlen ise ette Taavi-poisile - astu veel täna tagasi, saad rahuliku nädalavahetuse ja edasine elugi piinavabam.
t
tal on ju 2 pruuni kinga ja pleekind-sinine ülikond/ 2. september 2016 12:21
palju ta neid kingi ikka tahab. Korralikke saapaid pole ma tal näinud - jalad külmetavad, seetõttu pea ei töötagi korralikult.
f
foto/ 2. september 2016 10:09
Väga tore foto ilmekate nägudega ,suur kummardus fotograafile.
Lang aga räägibki kogu aeg ükskõik mida, isegi tänaval üksi olles,kahjuks kõne ei jää pildile.
Tema naine aga oskab puid lõhkuda.
v
Vaatleja/ 2. september 2016 10:02
Päev enne presidendivalimisi käis Siim ka Edgari juures ja Edgar lubas oma hääled Siimule (Foorum -Anvelt). Vana kaader tõmbleb, aga ühist tekki ei leia. Nüüd vist hilja ka. Reps oli rahasahkerdamisest ilmselt teadlik, kui ütles, et Savisaare aeg on läbi. Ja nii ta vist lähebki.
j
jah, / 2. september 2016 09:57
keegi ei tohi Marinat kritiseerida, kohe lendavad luukered kapist välja, ja miks me peaaminister enne ei võinud sellest rääkida, praegu jäi küll jabur mulje
k
Kellele kuulekas?/ 2. september 2016 10:07
Eks ikka tagatoa ahjualustele.Nendega Ongi refid läinud 2 leeri ja neist Röivas juba jagu ei saa.
t
Tohib, tohib/ 2. september 2016 12:18
ma saaks aru, kui poliitik kritiseeriks Kaljuranna tööd. Täiesti jabur on poliitiku suust kuulda kriitikat käekotist, kasukast ja penidest. Kas Lang on Zenja Fokiniks hakanud?
Teiseks. Miks arvab Paet, et kandideerijad peavad olema eranditult kõik parteilise kuuluvusega? Paet unustab vist ära, et praegu valitakse siiski presidenti aga mitte partei esimeest.
1
12:18...REFORM-MINA JA MAAILM/ 2. september 2016 13:41
...ja sina usud, et Kaljurannal pole ikka parteiga mingit pistmist???Tule taevas appi, ühe pepu 2 kannikat ja Kadriorg partei peakontor.Ainult erakonna loojad ei taha loovutada ühtegi häält isehakanud valitsejatele tagatoast.Nüüd siis kont hambusse keski rahast, et unustaksite kisma oravate vahel. Kaljurand oli endast liigaheal arvamisel, kuni tegeliku olemuse paljastumiseni, mis selle kõik nulli viis.Ei lasta valimiste ligi ühtegi eliidile ustavat selli ja miks nüüd siis E-valimisi ei rakendata?Tühja see põhiseadus, mis nagunii ei kehti reformile.Oleks jälle omadega mäel.

v
Veel küsimusi/ 2. september 2016 09:52
Kelle huvi on Kaljurand üles upitada, selles on küsimus. Rahva? Rumalad, ega rahvas vali ja ega rahvale valita. Kuulekus ja naeratav alandlikkus on Mariina kuvand. Rahvale iga jama nn. söödavaks rääkida. Nüüd siis küsimus, kellele kuulekas peab ta olema ?
h
heh/ 2. september 2016 09:44
Küsimus: kust Rõivas seda teab? Lang ise rääkis? Vaevalt. Savikas rääkis? Vaevalt. Jääb üle järeldada, et kõigi tippreformarite järgi nuhitakse 24/7. Kes nuhib? See, kelle kätte info läheb?
r
Riho / 2. september 2016 08:37
Ke jah sõna maksab Taavi pea
p
pead/ 2. september 2016 09:44
Peaminister Rõivasel ei ole keskerakonna sõnaga, olgu see jah! või ei!
mingit pistmist.
Kelle pea või kelle pead siin lendama hakkavad on teadaolevalt esmajoones kriminaali Savisaare enda pea ja tema mahhinatsioonide kassosaliste Savisaare õukonna pead.
9
9:44/ 2. september 2016 11:24
Lennaku keskis mis tahes, võimul on ikkagi reform, kus karvu kisutakse. Rõivas peab ikka padu juust olema, kui arvab, et erakonna looja laseb ennast nurka mängida.Autorollo peab sel juhul omanimelise partei looma, kräunugu seal palju jõuab aga Kallas nõuab allumist-fakt.Lõppvaatus on mõlemale kurb, arvaku see Marina endast mida tahab. Ja selle sõnaga(KE)võib läbi Kallase veelpalju pistmist olla Rõivasel, ei me ette tea...ühed kriminaalid mõlemad.