Seltskond

IEVA ILVES LÄTI NAISTEAJAKIRJALE: ma ei pruugi eestlastele meeldida, aga ma armastan Toomas Hendrikut  (122)

Delfi/Õhtuleht.ee, 31. august 2016, 19:15
 Facebook/Žurnāls Santa
Läti naisteajakirja SANTA septembrikuu numbri kaanel ilutseb Eesti esileedi Ieva Ilves, kes räägib väljaande veergudel muu hulgas ka oma suhetest siinse rahvaga.

Ieva Ilves tunneb, et eestlased armastavad ja toetavad teda, kuid meedias ilmuvad artiklid tekitavad temas siiski vastakaid tundeid – eriti pöörane oli just talvine aeg, mil kollane ajakirjandus tuhnis tema minevikus ja üritas räpaseid saladusi leida. 

Samal teemal

Nüüd tajub aga Ieva, et teda on lõpuks ometi vastu võetud ja ka press on muutunud tema suhtes positiivsemaks. "Leppisin sellega, et ma ei pruugi eestlastele meeldida, kuid ma armastan Toomas Hendrikut ja ei pea temaga abiellumise eest vabandust paluma," ütleb Ieva ja lisab: "Tuletan endale alati meelde, et inimesed pole head ega halvad ning see on normaalne, et eestlased tahavad oma esileedit paremini tundma õppida."

Refereeritud artikli täistekst Delfi Publikus.

Ieva Ilves jagab artiklit ka oma ametlikul Facebooki lehel ja kirjutab juurde, et artikkel sündis pärast päevajagu Tallinnas kestnud vestlust SANTA ajakirjanikuga. "Ma tänan ajakirja selle võimaluse eest ja meeldiva kogemuse eest, mis meenutas rohkem seiklust."

122 KOMMENTAARI

j
jah 5. september 2016, 09:20
EVELIN ei roninud kellegi voodisse,vaid ehitas 7 aastat ÄRMA talu,elades beebiga metsas.ta pole maakas,sündinud tallinlane.vastik lätlane,kes kõik EVELINI tehtud töö oma tasku pani ja EVELINI lapse koduta jättis.
e
eesti mees 2. september 2016, 18:16
enne kui kommenteerid vaata endale silma,ja uuri enda sugupuud.
Loe kõiki (122)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee