Allar Jõks
Toimetas Sander Silm 29. august 2016 17:42
Vabaerakonna ning Isamaa ja ResPublica Liidu saadikud andsid täna allkirjad esitamaks Allar Jõksi kandidatuur presidendivalimiste teise vooru. "Pidasime presidendikandidaadiga pärast esimese vooru tugevat tulemust nõu ja kuna Allar Jõksil on tekkinud reaalne võimalus jõuda kolmandasse valimisvooru, siis oleme otsustanud esitada taas tema kandidatuuri Vabariigi Presidendi ametisse," kinnitas Vabaerakonna fraktsiooni juht Andres Herkel. IRLi fraktsiooni esimees Priit Sibul lisas, et IRLi ja Vabaerakonna saadikud on otsinud kandidaati, kellel oleks laiem toetus.

"Tänane hääletus tõestas seda, et Allar Jõksi näol on kandidaat olemas ja me seame tema kandidatuuri loomulikult uuesti üles," ütles Sibul.

Presidendikandidaat Allar Jõks pälvis täna presidendivalimiste esimeses voorus 25 rahvaesindaja toetuse.

Kommentaarid  (16)

gg 30. august 2016 07:29
kahju väikesest Eesti Vabariigist. Kas sellist Eestit tahtsimegi, kus erakinnad on nagu purelev koerakari, kes tegutsevad vaid oma bossikeste käsu järgi. Mõistus ei ole aktsepteeritav nendes seltskondades, tähtis on vaid olla kuulekas parteisõdur. Ehkki need kuulekad parteisõdurid ei tea sedagi, et riik vajab ausat arukat Jõksi. Jah, ta on veel lihvimata , kuid tal pole seni ka vaja olnud olla treenitud koogutaja, on oma palga tööga välja teeninud.
Siiski on temas see alge, mida me oma riigilt ootame.
parimad kandidaadid 29. august 2016 22:29
1. Kui naine,siis Maie Parrik,energiline ja õrna häälega laulja.
2. Ärni Uduvere-õige eesti maamees,kes ei lase viimaselgi põllul sööti minna.
3. Kivipallur-oma IQ.lt vääriline järglane reformaritele.
4. Ice Dog M- rahvusvahelise haardega nagu nimigi näitab.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS