Laadin videot...
1
foto
Videointervjuu Erik Keedusega (Alar Truu)

Neljapäeva õhtul kaotas Eesti korvpallikoondis Nelja Rahvuse turniiril kodusaalis Iisraelile 76:69. Pärast mängu tõdes Erik Keedus, et mängijate omavaheline koostöö ei suju veel kõige paremini. 

Esimese poolaja Eesti võitis neljaga ning juhtis kolmanda veerandi alguses veel 11 punktiga. Siis tuli eestlastel raskem periood ning Iisraelased tegid suure spurdi. 

"Teisel poolajal tuli palju pahasid pallikaotusi ning mina ja Indrek Kajupank saime viis viga," sõnas Erik Keedus. "See ajas rotatsiooni natukene sassi, mille tõttu tuli ka üks paha mõõn ja sealt see vahe tuligi," kommenteeris eestlane kolmanda veerandi ära vajumist. 

Pallikaotusi tuli mängu peale 22. Kuidas neid kogunes nii palju? "Meil pole vahepeal üksteise lugemine ideaalne. Sealt tuli palju pahasid pallikaotusi ning nemad vormistasid need punktidest."

Mida rääkis Keedus üksteise mõistmise parandamisest ning homsest viimasest kontrollkohtumisest Albaaniaga, vaata juba Õhtulehe videost!

Jaga artiklit

1 kommentaar

S
soovitus  /   15:52, 26. aug 2016
eelmine kord kaotasime rütmi nüüd pallid, mõistmist pole, vastased segavad meie mängu jne.kuhu edasi? Kui füüsis on väidetavalt hea ehk peaks mentaalse poole üle vaatama ja leidma treenerite poolt vaimse tasakaalustaja kes seda suudab...Midagi on sisekliimaga lahti!?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis