Laadin videot...
1
foto
Videointervjuu Rain Veidemaniga (Alar Truu)

Eesti korvpallikoondis alustas täna Nelja Rahvuse Karikaturniiri kindla 55:72 kaotusega Ukrainale. Eestlaste kohtumise parim Rain Veideman sõnas pärast mängu, et tulemus oleks olnud ilusam, kui paari mõõna poleks olnud.

"Mis ikka öelda. Vahe jäi 17 punkti, oleks võinud väiksem olla. Pahad olukorda, kus kukkusime ära, aga ise jõudsime veel kümne peale. Siis tuli aga uus ära kukkumine ja vahe läks jälle suureks. Oleks need ära võtnud, oleks tulemus olnud ilusam," sõnas Veideman. 

Murdehetkeks oli teine veerandaeg, kus Ukraina tegi vahepeal 24:4 spurdi ning juhtis poolajaks juba 13 punktiga. Eestlaste kõige suuremaks murekohaks oli kolmepunktivisked, mida üritati 20 korda, kuid korvirõnga läbis kõigest kaks. 

"Ma ei oska vastata, milles peitub halb tabavus. Füüsiliselt oleme väga heas vormis, aga nüüd ongi vaja, et ka valiksarjas saaks viskevormi paika," kommenteeris Veideman. 

Mida Veideman ütles võitluse kohta Ukraina suurte kollidega ja kuidas see valmistab ette koondist valiksarjaks ning mida oodata mängudest Albaania ja Iisraeli vastu, vaata videost!

Jaga artiklit

2 kommentaari

M
ma tean,  /   19:51, 25. aug 2016
miks te sisse ei viska. Sellepärast ,et te viskate mööda.
S
Stakan K.Butõlkin  /   15:09, 25. aug 2016
Täpsusviskeks vajalikku käe tundlikkus ja ruumitaju, distantsitunnetus on raskemini arendatavad oskused: need on rohkem ajus kinni kui füsioloogias ja füüsilises võimekuses.
Ajutreeninguga olete härrased, mõnevõrra hiljaks jäänud. Seda mis esimese 5 eluaasta jooksul tegemata-seda ei ole enam võimalik täiskasvanueas treeninguga kompenseerida.
Kes on nisanäpp see selleks ka jääb.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis