Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Rain Veideman: ma ei tea, miks me nii palju mööda viskame (2)

Hindrek Pärg | Video: Alar Truu, 24. august 2016 22:48
Videointervjuu Rain VeidemanigaFoto: Alar Truu
Eesti korvpallikoondis alustas täna Nelja Rahvuse Karikaturniiri kindla 55:72 kaotusega Ukrainale. Eestlaste kohtumise parim Rain Veideman sõnas pärast mängu, et tulemus oleks olnud ilusam, kui paari mõõna poleks olnud.

"Mis ikka öelda. Vahe jäi 17 punkti, oleks võinud väiksem olla. Pahad olukorda, kus kukkusime ära, aga ise jõudsime veel kümne peale. Siis tuli aga uus ära kukkumine ja vahe läks jälle suureks. Oleks need ära võtnud, oleks tulemus olnud ilusam," sõnas Veideman. 

Murdehetkeks oli teine veerandaeg, kus Ukraina tegi vahepeal 24:4 spurdi ning juhtis poolajaks juba 13 punktiga. Eestlaste kõige suuremaks murekohaks oli kolmepunktivisked, mida üritati 20 korda, kuid korvirõnga läbis kõigest kaks. 

"Ma ei oska vastata, milles peitub halb tabavus. Füüsiliselt oleme väga heas vormis, aga nüüd ongi vaja, et ka valiksarjas saaks viskevormi paika," kommenteeris Veideman. 

Mida Veideman ütles võitluse kohta Ukraina suurte kollidega ja kuidas see valmistab ette koondist valiksarjaks ning mida oodata mängudest Albaania ja Iisraeli vastu, vaata videost!

Samal teemal

24.08.2016
NII SEE JUHTUS | Sport 24.08: Eesti korvpallikoondis kaotas kindlalt Ukrainale
24.08.2016
7 VÕTIT | Ukraina näitas Eestile pigistavad kohad kätte

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee