Eesti uudised

Kas Dmitrijevi Jägermeistri saladus lahendatud? (3)

Geidi Raud, 25. august 2016 04:00
ASITÕEND? Matkasellid Mart Soidro ja Indrek Tarand viitavad leitud Jägermeistri pudeli korgile, mida pole kunagi avatud. Foto: Mart Soidro / Facebook
Ajakirjanik Mart Soidro ja Euroopa Parlamendi saadik Indrek Tarand sattusid suvisel jalgsimatkal paika, kus keskerakondlane Dmitri Dmitrijev talvel teelt välja sõitis, ja leidsid sealt endi sõnul avamata pudeli Jägermeistrit.

Mäletatavasti pääses Dmitrijev kriminaalkaristusest tänu sellele, et väitis end olevat joonud üle 1,5promillisesse joobesse alles pärast avariid, kui peletas nimetatud ürdilikööriga külma.

Samal teemal

Kummalisel kombel ei näinud aga ükski sündmuskohale saabunud päästja ega kiirabitöötaja Dmitrijevi käes pudelit. Haiglaski ei torganud kellelegi punnis põuetasku silma, ehkki ta väitis hiljem politseile, et pudel oli paremas põuetaskus.

Kas Mart Soidro Facebooki riputatud fotod ja sissekanne lahendavad kadunud Jägermeistri saladuse? Nimelt saab sealt teada: "Tegime Indrek Tarandiga nädalapäevad tagasi 25kilomeetrise lühemat sorti matka looduskaunites kohtades.

Sattusime ka Pedasele, kus Dmitri Dmitrijev tegi selle kuulsusrikka avarii. Nagu fotodelt näha, on seal olnud teisigi, kes on pärast avariid närve alkoholi abil kosutanud.

Aga mis kõige üllatavam: üks pooleliitrine viin oli küll ära joodud, aga 200 ml Jägermeister oli avamata! Võtsime kaasa. Nii et rahvasaadik võtku ühendust, kui see vägijook peaks talle kuuluma."

Dmitrijev ütles Õhtulehele, et ta ei oska postitust kommenteerida, kuid kinnitas, et tema pudelid ei saa need olla.

"Mina võtsin oma asjad sealt kõik kaasa. Ei oskagi midagi öelda. Ju tal (Soidrol – G. R.) pole targemat kirjutada. Eks igaüks kirjutab seda, mida oskab," sõnas Dmitrijev pahural toonil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee