Eesti uudised

Eestisse saabus Türgist 11 süürlasest sõjapõgenikku

Toimetas Piret Pappel, 24. august 2016 13:17

89 KOMMENTAARI

METSAVEND / 27. august 2016 10:21
Nagu näha on rätipeadel toetus olemas ,kuna kommentaar kadus .Möistetav ,et praegusele valitsusele on rätipead kasulikud ja samas vajalikud .Loota ,et need tegelased hakkavad pärast kahte aastat niisama olemist tööle on mötetu .Samuti ei nöustu need tegelased madala palga eest ,mötlen seda töötasu mida saavad kohalikud midagi tegema .Väidetavalt on tegemist kötgesti haritud tegelastega .Tegelik olukord kujuneb selline ,et rätipea saaks körgemat palka kui kohalik ja ongi jokk .Kogu rätipeade invasiooni tulemus on ,et tekivad samuti getod nagu mujal juba on .Köige suurem probleem on ,et tulevad teisest kultuurist ja lisaks nende islam ei tunnista teisi kultuure ega uske .Saage aru ,et islami usu ja islamistide näol on tegemist vallutajatega nagu kunagi olid mongolid .Paistab ,et tädi Merkel ei saa aru ,et tegemist on islamiseerimisega ja kuna praegune valitsus on rätipeade ja kogu maa islamiseerimise poolt siis peagi on kogu Eesti rätipäid ja nende pühakodasid täis .Kogu rätipeade rahumeelsus on näiline ,sest tegelik eesmärk on vallutaja olla .
n
no/ 26. august 2016 12:46
majutage nad polügonile!Las harjutavad seal omaette inimestest eemal enda õhkimist!
a
alf/ 25. august 2016 14:32
Rõivase valitsus testib rahva kannatust, esialgu võeti 2 peret, nüüd järjest rohkem. Täiesti ajuvaba on neid pagulasi lasta eesti pinnal vabalt laiali linnadesse. Esialgu on nad vaikselt ,aga kauaks?
m
25. august 2016 21:28
mitte kauaks. kui varsti viimane valge siit kaob ?
<
24. august 2016 22:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
25. august 2016 21:35
ega pugejailt intelligentsust maksa oodata. targad aga... nagu ardoi aasmäe jt.
v
veteran/ 24. august 2016 21:06
Usun, et neile tagatakse kõrge Süüria pension. Meie penskaritest tehakse aga Somaalia näljahädalistele toitesegu.
k
kui neid nii``vähe``/ 24. august 2016 19:33
miks on tallinn üha enam mustvalge ja isegi lasnamägi?Millist pensionit hakkavad sama need pensioniealised vanainimesed?Selge,et see 4 lapsega rätik ei lähe elu sees tööle ning ei anna eestile mingit vastu kopika eestki,kindel et ollakse sobivalt taas rasedad ja nii iga aasta...milleks üldse riik meil on,kas võõrastele või omadele kusjuures riigivõlg vaid kasvab jõdsalt 1496 eurot iga nägu titest raugani?Eestis on pea 30000 töötut http://arileht.delfi.ee/news/uudised/moodunud-aasta-lopus-oli-eestis-tootuna-arvel-pea-30-000-inimes... nii,et see uute töökäte jutt on sulaselge vale ja sinisilmsetele kultuurimarksistidele. http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/estonia
M
/// 24. august 2016 19:25
t
Tuleb järele/ 24. august 2016 19:10
sellele nooremale mehele veel tema neli naist ia 16 last.

e
EV/ 24. august 2016 19:06
..aga miks täna nii vähe rahvast protestimas oli, ei siin kaagutamine aita meid
j
24. august 2016 20:10
Ja mida see protestimine aidanud on? Sa ei kujuta ettegi, mis vahenditega on Euroopat hävitama tuldud ja protestimine selle vastu ei aita. Kui sa pühitsetud mõrtsukaga silmitsi satud siis kõigepealt keerab magu ennast pahupidi, laiba energiad löövad vastu. Ei leia praegu enam üles seda videot, kus nad paatidega tulevad Euroopa poole, vot see oli paaditäis päris mõrtsukaid. Enamus videosid on niisama hirmutamine ja eputaine.
Proovimiseks võite kasutada suvalist pilti human skin book otsingu alt, aga tõsised asjad on kordi räigema toimega.
i
IRW/ 24. august 2016 17:39
Eks nad hakkavad vegeteerima - 700 ja rohkem euri saavad ju niisama , prii korter ja hambaarsti külastavad nõrkemiseni ( haigekassa arvelt - omad inimesed vaadaku kuidas saavad )
t
Teeline/ 24. august 2016 18:25
Kuna Haige kassa on 22 miljoniga kahjumis, siis omad inimesed jäävad ravist ilma, või jõuavad arsti juurde siis, kui on juba hilja. "Pagulased" on ju väljaspool järjekorda.
t
Teelise-le/ 24. august 2016 19:18
Ossu juba kilkas meedias,et see kahjum kirjutatakse uude eelarvesse ja siis nagu ei olekski kahjumit,mis omakorda jätab ikkagi rahva arstiabita.
e
24. august 2016 17:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
7
7.päeva adventist/ 24. august 2016 17:42
Lõpp kangelane,aga et loopida valitsusliikmeid ja riigikogulasi jogurti ja munadega näiteks,no kus sa sellega,ei julge ju.
Süüdi on valitsus,aga mitte pagulane.Valitsus islamiseerib Eestit.
m
Miks nad ei kaitse oma sünnimaad?/ 24. august 2016 19:10
Miks nad siia tulevad? Või üldse EL? Täisjõus mehed, noormehed. Miks Te ei kaitse oma kodumaad ja ei haara relvi, et kaitsta oma peresid ja oma maad? Ainult argpüksid, kriminaalid, rõõvlid põgenevad ja otsivad uut maad, kus oma elu hästi ära elada ja ka ei pea seadusi kartma. Me ju sõjapõgenikud. Vähesed, kes põgenedes on haritud inimene. Haritud inimene oskab mitmeid keeli emakeel ja inglise keelt ja isgi veel mõnda teist keelt lisaks. Haritud inimene leiab kohe tööd ja ei ela teise riigi maksumaksjate raha peal. Haritud inimesel on ette näidata diplom ja tunnistusi. Tavalisti neid ei visata ära, kui teavad, et läheb vaja. Haritud inimene haarab relva, et kaitsta oma kodumaad. Viskavad dokumendid ära need, kes kardavad oma mineviku pärast, kurjategijad ja muu selline rahvas. Ehk 100% tulijatest ehk hakkab tööle 10-15 % ülejäänud paraku mitte. Kui saavad raha niisama ja elamise ka siis miks ma pean tööle minema. Kui ei meeldi kolin pea teise riiki, kuna meie piirid on lahti. Kui teise riigi kodanik Euroopa oma läheb teise riiki, peab olema dokument, ise maksma seal riigis oma elamise eest ja läheb ka kohe tööle. Keegi ei maksa meie eest seal. Siiani on näidanud, et nii nimetatud põgenikud paljud meesugu, kas vägistavad, peksavad ja nõuavad võõras riigis oma õigusi. Küsin veelkord: miks nad ei kaitse oma kodumaad? Miks nad ei haara relvi nii nagu Ukrainas olevad mehed ja ei kaitse oma peresid ja oma sünnimaad? Miks ei kaitse nad oma sünnimaad?
h
heldur72/ 24. august 2016 17:30
...looduses on ikka nii, et võtad puu maha, siis kõik ümbrus muutub. Ehitad jõesängi tammi, kõik ümbruskond muutub. Eestisse tuuakse võõraste kommetega inimesi, kes reaalselt mõjutavad kohalike elanike elu (nende panus sealjuures on null), siis mismoodi saab üldse keegi öelda, et "EU maksab selle kõik kinni". Ei maksa ikka küll, sest ühekordne toetus ei kompenseeri tekitatud muutust, mis on jäädav ning mismoodi saab üldse 2016a. olla suhtumine, et maksame kellegi elu kinni, sest ta ei oska/viitsi tööd teha. Siis lähevad sinna, kus oskavad anda oma panuse ja mingit mämmerdamist siin olla ei saa. Riigijuhtidel oleks grammike kainet mõistust tarvis!
k
Kas jälle vale?/ 24. august 2016 17:15
Millal saabub küll see aeg, kui meie valitsus lõpetab valetamise ja vassimise?Sõjapõgenikud pidid ju tulema Süüriast,kusagil pole ju mainitud, et sisse tuuakse ka pere vanavanemaid, varsti on nii terve perekonna klann kohal.Kas need, kes neid n.n. sõjapõgenikke valivad, on ebapädevad või ära räägitavad.Milleks küll vedada siia rahvast, kes siin kunagi meiega ei kohane, kellede hulgas on kindlasti neid, kes parajal ajal matšeete käiku lasevad.Mingu oma kodumaale, tehku seal kord majja, ärgu põgenegu nagu rotid ja vat sellise nende suhtumise pärast seal oma kodumaal ongi selline kaos ja majanduslik allakäik.
a
Aga?/ 24. august 2016 16:56
Pensioniealised vanemad, naine kodune = tulid siia meie maksumaksja turjale elama. On pidanud poodi = oli turul müüja. Õppis humanitaarteadusi = õppis selgeks oma allkirjaks vajalikud tähed. On töötanud ehitusel = olid lehhmasõnnikust telliste vormijad. On töötanud põllumajanduses = kõplasid vagude vahelt umbrohtu. Mina küsiksin nüüd, et kes neist küll need lubatud insenerid ja IT spetsialistid on, kellest meil kohutav puudus pidavat olema?
h
Heldur72/ 24. august 2016 23:21
... nad võiksid kohe kirjutada, et nad on õppinud armastust ja sõprust koolis (humanitaar noh). Kahjuks ei saa tänapäeva keerulises ühiskonnas vaid armastuse ja sõprusega toitu lauale.
k
Kavval Ants/ 24. august 2016 16:33
Suurelt jaolt siis kõik ülalpeetavad, järeldus valitsus peab meil pappi kõvasti välja käima, muidugi need põllumajanduses töötajad võiks mõnes seafarmis tööd saada.

z
ZZZZZZZZZZZZZZ/ 24. august 2016 15:59
Lapsed polegi pommiealised,peab veel mõned aastad ootama siis saab mõne pulmaseltskonna õhku lasta.
t
24. august 2016 15:32
türgis ka sõda?
huvitav teada.
t
tegelikult/ 24. august 2016 17:30
Pole juttu türklastest vaid süürlastest.
k
Kes paneb pealkirjadele allkirja alla?/ 24. august 2016 15:30
Puhtalt akadeemilisest huvist emakeele vastu küsimus toimetajatele:
Milline pealkiri:
1) "Eestisse saabus Türgist 11 süürlasest sõjapõgenikku"
2) "Eestisse toodi Türgist 11 süürlasest sõjapõgenikku"
annab edasi täpsemalt uudise sisu, olles kokkuvõtlik ja konkreetne?
r
rakvere/ 24. august 2016 15:24
pagulased on rakveres juba ülenädala olnu.
h
Heil Merkel!/ 24. august 2016 15:23
k
24. august 2016 15:19
Kunagi lugesin lehest väidet, et Eestisse võetakse ainult neid põgenikke, kes oskavad porssida ka inglise keelt, samas möödunud nädalal lugesin imestusega, et põgenike peredega on meil raskusi suhelda, kuna nad ei tonka ühtki muud keelt, kui oma emakeelt! Kes valetab?
s
süsimust aroonia/ 24. august 2016 16:12
otse loomulikult hoopis sina valetad!
a
Andres Ilvesele.Miks mulle ei vastata?/ 24. august 2016 15:12
Lp. linnavalitsus ja Urmas Klaas.
Kust olete omale võtnud õiguse asustada Tartusse inimsmuugeldajate "kaupa"? Mina, minu isa ja vanaisa ei ehitanud oma kodu-Tartut selleks et see asustada aafriklaste või Lähis-Ida moslemitega. Vanaisa kaitses oma kodu Vabadussõjas. Ka Rõivasel ja tema, Mercheli käes märja kaltsuna toimival, valitsusel puudub mandaat selliseks tegevuseks! Tartus juba elasid Jaamamõisas vietnami illegaalid. Nüüd siis panustate maksumaksja raha inimkaubanduse kuritegelikku ärisse!? Ei, ja veelkord EI ! Eestimaa, eestlased ja Tartu ei võlgne Aafrika aafriklastele ega moslemitele midagi! Oodin , kaitse meid! Rindejoon on juba Belgias, ja aina läheneb. Ajaloolasena teate hästi, millega tuleb selle eest kord maksta.
m
Mädanik/ 24. august 2016 21:24
Siis tulnuks tervel põlvkonnal meestel mehe kohust täita ja teha lapsi et oleks vanaduses pensioni maksjaid.Nüüd pole vaja ulguda et miks neid tuuakse sest lähiaastate tulevik on selline et tänane noor ei jaksa seda vanurite armeed ülalpidada.
Pagulased tuuakse ilma sinult midagi küsimata ja kõik.Tartu on on oma olemuselt röögatult kalli kinnisvaraga eemale peletanud noored siis tulebki eurorahade eest uued noored asemele tuua.
k
krisss/ 24. august 2016 15:11

g
G/ 24. august 2016 15:04
h
huvitav/ 24. august 2016 15:01
Kuhu kadusid 40 Vao põgeniku?
m
magu, mao, makku/ 24. august 2016 15:10
1
123/ 24. august 2016 14:56
nii tilk tilga haaval see käibki.
p
professor/ 24. august 2016 14:51
Minu kolleegid tulid, salam aleikum!
k
Komöödia,/ 24. august 2016 14:51
ema merkel tuleb täna ju lausa isiklikult oma kasupoegade uut kodumaad väisama. Eks rõikaga ja ülejäänud eliidiga saab kokku lepitud uus kasupoegade hordide kogus. Rahu tulgu maale, allahakbar, ole kiidetud inimkonna hävitaja merkel koos oma kuulekate jüngritega.
a
Andres/ 24. august 2016 15:16
Kasupojad?, ja mina mõtlesin et neiu mercheli bioloogilised lapsed.
a
arvaja/ 24. august 2016 14:44
No seal maal loetakse vist poepidamiseks seda, kui müüd tänaval putkast nuudleid ja ketsupiga vorstikesi.
r
24. august 2016 14:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
n
24. august 2016 15:54
njah, kui rahvus restoran, siis loodan, et nad suudavad hügieeni normidest kinni pidada
m
must äri/ 24. august 2016 16:47
ja sina maksad nende pabulate eest kõik riigimaksud?
m
Mõistmatu/ 24. august 2016 14:40
Mis sõda seal Türgis käib, et sealt saavad tulla sõjapõgenikud!?
Miks eestlased peavad hakkama desertööre ülalpidama aga meie ise peame sõjaolukorras sõtta minema surema? Miks süürlased/iraaklased ei pea oma kodumaa eest surema?

e
ei usu neid numbreid/ 24. august 2016 14:31
ei usu neid numbreid ja jutte, et üks ja teine pere saabus. siia tuuakse salaja pimeduse varjus. Et kust ma tean? LENNUJAAMAS töötavad ju ka inimesed ja ka neil on silmad peas. Jutt levib vaikselt aga suurt kära ei juleta teha.
j
jüri/ 24. august 2016 18:25
Et Sa ka ära ei väsi , sama mula ajad Sa iga artikli peale , kus pagulastest juttu.Leia mingi uus pagulaste sisse toomise võimalus ! Siis saad tädi Maali kombel tädi Juulile ette kanda , et näe , juba visatakse pagulasi langevarjudega alla.
k
24. august 2016 14:26
kuidagi imelikult kõlab on pidanud kauplusi!!! mida see tähendab, kas pankrotipesa, või .... ?
ü
ütlen ma/ 24. august 2016 16:50
Nende kauplusepidamine on piltlikult öeldes teeäärne maas kükitamine ja oma träni pakkumine,isegi kui see on toit.See on nende kultuur ja nad arvavad, et ostjaid on ka Euroopas murdu,et eurooplasele läheb tema toit väga peale,et tal kui kauplejal hakkab Euroopas hästi minema,sest rahval on raha ostmiseks ja üldse---Euroopa on ju rikas,seega OSTKU! Aga asjad ei käi nii ja keegi ei tee neile seda selgeks! Ja kui ta näeb, et asi ei toimi,kukub vinguma, et pange meiesugused punti elama,siis saame hakkama ja varsti on getod käes nagu igal pool kaunis Euroopas.Rootsi on õudusunenägu,Saksamaa niisamuti,isegi soomes on getod!Jõle!
n
naine/ 24. august 2016 14:18
Islamiseerimine käib täie hooga koos sinna juurde kuuluvate propagandavõtetega- a la lastefotod illustreerimaks ja nn pehmendamaks sõnumit. Erilised ahvid- EKRE võimule ja ruttu ja kõik ülalpeetavad kurjategijad maalt välja! Eesotsas refipahnaga!
k
25. august 2016 21:53
kuna kapuail ajupotensiaaliga on küsitavusi, siis kutsun eesti mehi üles nende esivanemate ajaloolist käitumist jälgima. enne, kui hilja. mõisadd põlevad, saksad surevad, mets ja maa saavad meitele.
a
Ajakirjanikud, / 24. august 2016 14:18
mille poolest erineb poepidaja kauplusepidajast? Mis poode nad siin hakkavad pidama kui tulevad ilma ühegi sendita ja võltsdokumentidega siia? Kas riik eraldab neile mõne kaupluse koos kraamiga mida pidada? Süüria naised ei tööta muideks kusagil ,ei põllumajanduses ega mujal, nad on ainult titevabrikud kes sünnitavad aastast aastasse. Kas süüria hakkab neile 2-le pensionärile pensioni maksma tubli töö eest kodumaal või peab seda tegema eesti kus nad pole panustanud ühegi sendi eest. Miks üldse peaksid inimesed raskel sõja ajal tegema tittesid üksteise järel kui ei suuda neid toita ja peavad otsima mööda maailma kes nende lapsi ülal peaks. Kuidas loodab see isa oma 4 last ja naist eestis elatada , kas ta arvab tõesti ,et eestis on ehitajate palgad nii suured? Lõpuks oleks huvitav teada mille järgi meie "vastuvõtukomisjon" tunnistab sõjaväekohustuslikus eas mehe "sõjapõgenikuks", kas tema kohus pole mitte oma kodumaad kaitsta, mitte desertööriks hakkama ja põgenema? Või on ka eestis selline olukord, et kõik kes ei taha sõja ajal kodumaad kaitsta ,võivad eestist karistamatult jalga lasta ja võetakse avasüli mujal vastu , antakse korterid ja ülalpidamine?
l
Lisan/ 24. august 2016 15:12
Eestis on väikeettevõtlus likvideeritud, väikepoepidamine anti üle rimi-selver-coopile. Kebabe meil nad ka valmistada ei saa, sest sedasorti liha meil neile anda pole. Seega saabus meie riigi õlule veel tosin muiduleivasööjat.
M
!!!/ 24. august 2016 14:13
Mitte professor, insener või arst vaid poepidaja! Mida ta Eestis tegema hakkab, kuidas ta siin poodi peaks, kui ta kohalikke keeli ei valda. Seega - ilmselt eluaegne abiraha nõudja. Naine on humanitaarteadusi õppinud. Ainult et kui kaua õppinud ning kas ka midagi lõpetanud? Vahet on sedaeriharidust vaid pool semestrit? Ning millise tasemega õppeasutuses õppinud? Vastas see meie ülikoolile või vaid gümnaasiumile?
Pensioniealised vanemad! Siit küsimus, kes siis neile pensioni hakkab maksma? Ilmselt mitte Süüria vaid meie. Ning millises määras see toimuma hakkab. Kuna ta pole maksnud meie pensionikassasse sentigi ning ei oma siin tööstaaži, siis ei tohiks ta isegi rahvapensioni saada. Ilmselt saaks jutt olla vaid toimetulekutoetusest üldises määras, s.o. et sandikopikatest. Kuigi kardan, et küllap hakkavad nad märksa rohkem saama.
N
!/ 24. august 2016 15:01
Need sandikopikad on vaid kohalikele aborigeenidele. "Sõjapõgenikke" ei sobi selliste krossidega solvata. Sestmida ütleks sel juhul mamma Merkel ning Brüsseli isakesed?
t
Teeline/ 24. august 2016 18:21
Kui seadustest lähtuda, siis jah, neil ei ole õigust Eestis makstavale pensionile. Aga millal meil valitsev klikk enne seadustest kinni on pidanud. Sest seaduse järgi ei tohiks meil ühtegi pagulast olla, kuna:
Välismaalasele rahvusvahelise kaitse andmise seadus. Hetkel kehtiv.
§ 21. Varjupaigataotluse tagasilükkamise alused:
2) taotleja saabus Eestisse riigi kaudu, mida võib pidada turvaliseks kolmandaks riigiks;
t
24. august 2016 20:37
Türgist saabunud pagulased on selgelt saabunud juba turvalisest kolmandast riigist, seega rikutakse ametlikult ja avalikult seadusi neid pagulasteks tunnistades.
z
ziidiuss/ 24. august 2016 14:12
Oli aega trammis sõites mõtelda...Eestlane varsti v ä g a julgelt enam laulupeo rongkäigus ei marsi.Olen surmkindel,et üks pommipauk tuleb just sel ajal.
k
keelatud jutt/ 24. august 2016 14:10
56 inimest tuli möödunud kuu öösel Tallinna lennujaama . Miks sellest ei räägitud ?
N
!/ 24. august 2016 14:15
Need olid boonuseks. Aga vahest ka et "üliõpilased".
o
Otto von Bismarck/ 24. august 2016 14:09
Vaikselt imbuvad ja ilma kärata. Aasta lõpuks on oma 500 kohal.
n
njaa/ 24. august 2016 14:29
jah, ametlikult, et mitte rahvast väga ära hirmutada. tuleks siinsetel sündidel/surmadel pilk peal hoida (iga kuu ju avaldatakse, palju eelmisel kuul Eestis lapsi sündis ja palju kodanikke suri)-ning siis uue aasta alguses võrrelda elanike arve 2016.a. jaanuari ja 2017.a. jaanuari seisuga. sünnid-surmad maha ja ülejäänud on pagulased.
n
Nali,/ 24. august 2016 14:58
neid olluseid on toodud meile juba tuhandeid, terve Mustamägi kihab neist igal sammul. Terve Eestimaa on sellest saastast üle külvatud.

a
andra/ 24. august 2016 14:05
No palju önne Eestimaa,jöuad ikka millegagi järgi Merkelile ! Kallid kaasmaalased,lugesin eile saksa arstide avalikku kirja...Arstid ei ole enam vöimelised töötama,kuna Aafrika "loomad" ryndavad neid,vigastavad med.töötajaid ja ei lase ennast läbi vaadata.Väga paljud on aidsis ning veel rohkem on tundmatuid haiguseid.Moslemid keelduvad naiste arstide vastuvötule jne.jne...Lugege,kiri on avalik...!!!! Niisiis seekord.
k
KM/ 24. august 2016 14:28
o
ohh õudust/ 24. august 2016 18:31
masendus tekib neid ridu lugedes.
m
Merkel/ 24. august 2016 15:02
tulebki Rõivaspoisile soovitusi tooma,et see loomaaed siia tuua...
küllap lubab ka näpuotsaga terakesi,,mida ise oleme kasvatanud...
sakslane pole loll.
t
to andra/ 24. august 2016 14:52
lugesin ka seda, feissbukis ringleb, viskavad med töötajatele oma kust näkku jne, loomad mis loomad. naisarst ei tohi neid puudutada, siis tulevad kallale, mitu õde on juba ka vigastada saanud rünnakutes. muhkkatku on neil palju ja muud rasked haigused on jälle euroopas tagasi, kuigi olid juba kadunud. see ei saa kaua kesta, no ei saa, kuskil peab kodusõda alagama ja siis on riburada pidi igal pool. algab kas itaalias, prantsusmaal või saksamaal. rootsis ilmselt mitte, seal on inimesi nii kaua alla surutud, et nad on mandunud ja polegi võimelised enam reaalsust tajuma.
h
24. august 2016 15:30
Hea, et selle lingi panid, lugesin ka hommikul ja mõtlesin, miks meie ajakirjandus seda lugu ära ei trüki, ah, Õhtuleht?
n
nõrk, väga nõrk/ 24. august 2016 16:12
Kas Saksamaal siis veterinaare ei ole või? Kuidagi metsikuid loomi ju ravitakse. Uimastiga nool pe.sse, rihmadega kinni ja . . .
k
kui nende pesa ja kõhutäie jätame siin nende enda hooleks./ 24. august 2016 13:59
Ossaa nagu rändlinnud kohe lendavad ja lendavad kindlas suunas.Saatja ikka kobises ka mittu raha vahelt tasku pisti selles inim äris, või saame aastate pärast kolektiivse süüdistuse küüditamises.
s
see/ 24. august 2016 14:07
oli riide kingitus mammale kes täna meile saabus.
e
Ex-soomlane/ 24. august 2016 13:54
Kui palju ja kui kaua tulnukad saa sotsiaalabi ja kas nemad saa abi sularahas?
t
to No milleks ?/ 24. august 2016 14:00
Ei ole ju vähe me rahvaarvuga võrreldes.
Kui palju neid illegaalselt siin juba on. Osad tulid ju üle Venemaa piiri.
Illegaalsete arvu rahva eest ju varjatakse.
a
Arvust/ 24. august 2016 14:20
Aafrikast tahtvat siiapoole kohe üle kolida 85 miljonit tumedanahalist.
e
Ex-soomlane/ 24. august 2016 15:07
Küsisin sest minul pole mingi motivatsiooni maksa "professoride" ja "tuumafüüsikude" mereäärekorterid ja 5000€/kk sotsiaalabi järgmised 30 aastat. Kogu pagulas küsimuse ausus kondenseerub siie et kui sotsiaalabi maksetakse palju, sularahas ja ilma ajapiirangu, süsteemi meelitab ainult ja ainult sotsiaalabi parasiitid.
n
No milleks?/ 24. august 2016 13:52
Kuigi neid pagulasi tundub vähe, võimaldab see ja varjatud sissevoolu.
Ja Helme sõnul on kõik need praegused muulaste terrori all kannatavad riigid niimoodi vaikselt alustanud!
ü
üle mõistuse/ 24. august 2016 13:47
Türgis ei ole ju sõda.
Miks meie pugejad neid vastu võtavad ?
s
skunks/ 24. august 2016 13:46
no selleks siis emme Merkel ka kohale kihutas,et vaadata üle kuidas Taavikene nende elu-olu kenasti paika on pannud.No nüüd saab küll Taavikene tädi käest pai ja präänikuid,et ikka hoolitseb rohkem nende eest kui omade eest.Kindel värk,et varsti tiirutab juba Taavikene eralennukiga taevalaotuses Saksamaa poole,kus loodab jälle patsutust õlale .Miks emme nii kiiresti ära läheb,kas ei raisata piisavalt rahva raha vastuvõtuks,kummaline,väga kummaline.Või seisneb asi selles,et migratsooni vastased seisavad plakatitega kõrval.
m
Maksumaksja/ 24. august 2016 13:41
Kes seda titevabrikut üleval pidama hakkab?
t
Teeline/ 24. august 2016 18:43
7
7.päeva adventist/ 24. august 2016 13:41
Kas koos Merkeliga saabusid?
7
7.päeva adventist/ 24. august 2016 13:57
Mis tõestab,et tegu on islamiseerimisega,aga just kojunaasemise kohustuse puudumine,kui sõda läbi.
t
to 14:09/ 24. august 2016 14:29
esimese paguga lugesin Hiina,ha ha.

r
rainz/ 24. august 2016 13:40
Eestisse saabusid esimesed Euroopa rändekava alusel Türgist ümberasustatud Süüria pagulaspered
Eesti on tänaseks Euroopa rändekava raames vastu võtnud 47 sõjapõgenikku.
Paluks selgitust,ajakirjanikud? Need kaks lauset ühe uudise sees ei tööta! Kumb siis on õige! Või äkki kolmas lause peaks olema-Eesti on juba võtnud liiga palju värvilist saasta vastu! Tänavapildist hakkab igatahes silma kuidas need teadlasedprohvessoridinseneridarstid karmilt keset päeva ostukeskuses tööd teevad!
o
on / 24. august 2016 18:12
Vast kaks eri rändekava üks Eurooparändekava mille alusel kuulub ümberpaigutamisele ca 550 immigranti Kreekast ja Itaaliast ja teine ränekava siis Türgist, kust saabusid esimesed 11 jah aga mis kogusest.... esimesed 1000 või 10000 EL ja valitsuse poolt salaja kokkulepitud Eestisse ümberpaigutatavast.
m
24. august 2016 13:34
mine per*e jälle, kao eestist!
r
Rõõm missugune/ 24. august 2016 13:32
Kohe kiirustasid meie põllumeestele appi, et vihmade vahel saaks vili salve!
Vanaisa on koos pojaga juba poes õpetamas, kuidas "tegelikult" kauplema peab?
Humanitaarist naine valgustab Muhamedi elulugu tutvustades rahvast?
Lapsed juba kerjavad?
ä
Ära alahinda/ 24. august 2016 14:06
Lapsterrorist lasi Türgis kurdi pulmas õhku 50 pulmalist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee