Eesti uudised

Kellele kuuluvad napsipudelid, mille Soidro ja Tarand leidsid Dmitri Dmitrijevi kurikuulsalt avariipaigalt? (24)

Geidi Raud, 24. august 2016 13:42
Foto: Facebook/ Mart Soidro
Ajakirjanik Mart Soidro teatas sotsiaalmeedias, et käis koos Indrek Tarandiga matkamas ja nende teekond viis mööda ka poliitik Dmitri Dmitrijevi kurikuulsast avariipaigast, kus riigikogulane viimase aasta algul purjuspäi autosõidu kändudes lõpetas. Matkasellid leidsid sündmuskoha lähedalt maast vedelemast alkoholipudeleid ja Soidro pilkab nüüd, et ehk on tegemist Dmitrijevist maha jäänud hundijalaveega.
Foto: Facebook/ Mart Soidro

"Tegime Indrek Tarandiga nädalapäevad tagasi ühe 25-kilomeetrise lühematsorti matka looduskaunites kohtades. Sattusime ka Pedasele, kus Dmitri Dmitrijev tegi selle kuulsusrikka avarii. Nagu fotodelt näha, on seal olnud teisigi, kes pärast avariid on närve alkoholi abil kosutanud. Aga mis kõige üllatavam: üks pooleliitrine viin oli küll ära joodud, aga 200 ml Jägermeister oli avamata! Võtsime kaasa. Nii et rahvasaadik võtku ühendust, kui ka see vägijook talle peaks kuuluma," kirjutas Soidro Facebookis.

Dmitrijev ütles Õhtulehele, et ta ei oska sellist Facebooki postitust isegi kommenteerida, kuid kinnitas, et tema napsupudelid need olla ei saa. "Mina oma asjad võtsin kaasa kõik sealt. Ei oskagi midagi öelda. Ju tal (Soidrol – G.R) pole targemat kirjutada. Eks igaüks kirjutab seda, mida oskab kirjutada," sõnas Dmitrijev pahural toonil.

Foto: Alar Truu

Jaanuari alguses sõitis Dmitrijev Keskerakonna seminarilt lahkudes oma sõiduautoga Pedase külas T-kujulisel ristmikul otse üle ristmiku teelt välja vastu kände. Põhja-Eesti regionaalhaiglas tehtud joobeekspertiis tuvastas tal enam kui 1,5-promillise joobe. 

Dmitrijev väitis ülekuulamisel, et pidi päästjaid ja kiirabi oodates jooma ligi 200 ml 35% kangusega Jägermeistri likööri, sest tal hakkas külm.

Foto: Politsei

Samal teemal

25.08.2016
Kas Dmitrijevi Jägermeistri saladus lahendatud?
09.08.2016
Millises taskus soojendas avarii teinud riigikogulane külmarohtu?
08.08.2016
Dmitri Dmitrijev pääses tänu Jägermeisteri pudelile kriminaalasjast!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee