Natascha KampuschFoto: Vida Press
Õhtuleht.ee 24. august 2016 11:28
Austerlanna Natascha Kampusch (28) tunnistas, et ta veedab oma nädalavahetusi majas, mille keldris teda üle kaheksa aasta pantvangis hoiti, vägistati ja näljutati. 

Kümme aastat tagasi šokeerisid maailma ärevad teated Austria pealinnast Viinist, kus asuvast majast toona 18-aastane neiu pärast pikki piina ja õudu täis aastaid põgenema pääses. Wolfgang Priklopili nimeline mees lukustas Natascha enda maja keldrisse kui too oli alles laps ning näljutas, peksis ja vägistas teda 8,5 aastat.

Nüüd teatas Natacha aga, et vaatama õõvale, mida see maja endas kannab, kolis ta sinna sisse. Täpsemalt veedab ta selles majas aega nädalalõppudel, kirjutab Metro.

Pärast tüdruku põgenemist 2006. aastal tegi 44-aastane Priklopil enesetapu ja pärandas maja oma seksiorjale. Natascha pole seda tänini maha müünud ja maksab kohusetundlikult maja kommunaalarveid. Varem on naine meediale öelnud, et ta ei soovi õudseid mälestusi unustada. Ta on hoopiski muutnud oma pantvangidraama tulusaks äriks, sest sellest on kirjutatud raamat ja vändatud ka film.

Vaata fotosid majast SIIT!