Eesti uudised

Mees ähvardas kohtutäiturit ja põgenes arestitud autoga (13)

Mattias Tammet, 24. august 2016, 04:00
MÕTLIK: Teisipäeval kohtus tundus süüdistatav esmalt kaaluvat, kas ta ikka on prokuröri pakutud kokkuleppega nõus, ent pärast mõtlemispausi siiski nõustus. Mattias Tammet
Harju maakohus mõistis süüdi mehe, kes mullu Maardus kohtutäiturit ähvardas ja siis arestitud autoga putku pani.

Kohtutäiturit ja manukat (uurimistoimingu juurde kutsutud erapooletu isik – M. T.) noaga ähvardanud 43aastane Boriss Tussikov soostus teisipäeval prokuröri pakutud kokkuleppega, millega mõistetakse mehele tingimisi üheaastane vangistus kaheaastase katseajaga, millele lisandub kannatanutele välja mõistetud tsiviilhagi ja sundraha. Kohus sellise otsuse eile ka tegi.

"Olen nõus… kuigi midagi ei teinud," ütles Tussikov. Kohtunik palus mehel selgitada, miks ta ennast süüdi tunnistas, kui midagi teinud ei ole. "Muidu pannakse kinni," selgitas Tussikov. Kust ta seda teab, uuris kohtunik. "Praktika, elukogemus," ütles Tussikov.

"Elukogemus räägib teile seda, et süütud inimesed pannakse vangi?" küsis kohtunik ja selgitas, et tahab kindlaks teha, kas Tussikov ka päriselt kokkuleppega päri on. Sellele ei osanud Tussikov vastata, ent kirjutas kokkuleppele siiski alla.

Tussikovi on varem mitu korda karistatud, muu hulgas ka kriminaalkorras. 2011. aastal jäi ta Tallinnas bussis vahele piletita sõiduga, mispeale läks kolmele mupo ametnikule kallale. Üht neist lõi ta rusikaga, teist õllepudeliga pähe ja kolmandat lõikas õllepudeli korgiga.

13 KOMMENTAARI

z
Zaniku Mukidze 24. august 2016, 23:57
Teen ettepaneku huiussikov kinnitada uueks presidendikandidaadiks !Teist nii vaprat meest pole terves ilmas !
e
ennetage siis halba kogemust 24. august 2016, 11:10
ärge jääge võlgu v tehke võla järelmaksete graafik, millest ka kinni peate enne kui asi täituriteni jõuab. Mul on virnade viisi võlgnikke, kõik alla tuhane euro ja kõvad ärimehed-lubajad - lihtsalt kõvatavad ja ei maksa
Loe kõiki (13)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee