Maailm

Võltsmoslemite etteaste, mis oli mõeldud protestiaktsiooniks, põhjustas Praha vanalinnas kohutava paanika

Toimetas Kristin Aasma, 23. august 2016 16:44

17 KOMMENTAARI

n
no/ 24. august 2016 11:07
vedas seekord neil sõumeestel, et keegi neid terroristipähe maha ei kõmmutanud!
Järgmine kord nii hästi ei pruugi minna.
s
Sõu mast ko oon/ 4. september 2016 18:25
Kui sa aru ei saanud, siis kõigil vedas, et seekord olid need veel sõumehed. Ja mõnele hakkas ehk ka koitma, et järgmine selline olukord ei pruugi enam sõu olla, sest merkel on Lähis-Idast oma sõutrupi kohale kutsunud.
Väga edukas aktsioon tundus mulle ja usun, et paljudele jõudis sõnum kohale.
l
Lemps/ 24. august 2016 10:35
"Tšehhi Vabariigis on 10,5 miljonit elanikku, kellest umbes 20 000 on moslemid."
Selle peale ei oska küll midagi enam öelda. Moslemid on vallutanud Tšehhimaa... Asugem kaitsele!
j
ja/ 24. august 2016 00:57
juba täna tasuks samasugune etteaste teha Tallinnas, kui kurjategija Merkel siia õhku tuleb rikkuma !!
m
mmm/ 23. august 2016 21:13
see on vist ka uus normaalsus, et tekst ja videopilt ei lähe omavahel üldse kokku. videost on paanika asemel pigem näha sellist mõnusat etendust, kus rahvas naerab ja plaksutab, kui keegi ettekleebitud habemega tüüp tšehhikeeles kõnet peab. mingit paanikat on küll raske täheldada.
m
Miks vangi?/ 23. august 2016 20:51
Kui ikka kari hulle amokki jookseb ja ma ei tea kes need on, siis võib ju enesekaitseks lasta küll. Võtku siis arst ja sanitar kaasa, kes hoiatavad rahvast, et tegu on komejandiga.
ö
öh/ 23. august 2016 20:13
imelik, et nad pole kuulnud "uuest normaalsusest" ja jooksevad hirmust. Aeg on ära harjuda sellega.
e
Enno Puidet/ 23. august 2016 20:10
No mina ei näinud väljakul olijate hulgas paanikat! Kohalikud teavad, et NII hull veel ei ole! Tapjad ei tule kaameli ja kitsega ja ei tulista õhku! Iga normaalne inimene saab sellest aru aga need , kes on jamaga kokkupuutunud- loomulik, et haarab hirm. Ise ka ei karda niikaua kuni laks käes on! Kahju, et nädal varem Prahast koju jõudsin ja seda showd kohapeal ei näinud!

e
Eks / 23. august 2016 19:30
teadlikud inimesed ärrituvadki ja lähevad paanikasse kui muslimeid süüdimatult Euroopasse lastakse. https://www.youtube.com/watch?v=3wSAO7GUL0o
Islam ei anna usulisi valikuid naistele ja lastele. Islami mehest sündinud lapsed usku valida ei saa. Nemad on muslimid. Muslimi naine võib abielluda vaid muslimist mehega. Muslimist mees võib abielluda muslimist, kristlasest, juudist, zoroastristist või hinduistist naisega. Nende lapsed on muslimid. Selline demograafiline tee pidi prohvet Muhamedi arusaamist mööda muutma maailma ajapikku ainitiselt islamlikuks.
Ususallivus islamis piirdub ’’raamaturahvastega’’ ning need on islamile vaimselt allutatud ega saa olla islami kõrval võrdväärsed. Jutt käib kristlastest, judaistidest, zoroastristidest ja hinduistidest. Nõukogude marksism talus samuti mitmeid maailmavaateid, millega tehti koostööd ning väideldi. Selleks olid sotsialistid, rahuliikumised, rahvuslikud vabadusliikumised jne… Neid taluti, kuid marksitliku täiuseni ühiskonna käsitlemisel ei küündinud neist marksistide arvates keegi. Marksismile vaenulikesse ja laostavatesse ideoloogiatesse (kapitalistlik kord) oli suhtumine ühene – need tuleb hävitada. Nii Nõukogude Liidu käsilased kui ka paljud islamistid, kes neavad Õhtumaade ühiskonda ja ennustavad talle kadu, nautisid(vad) Lääne ühiskonna võimalusi. Püüdes seda samas seestpoolt igati õõnestada. Ülaltooduga ei piirdu islami ja marksismi praktika sarnasus.
Paraku on neil üks oluline erinevus. Marksism oli ajaloolises mõttes hiline ja juurdumatu nähtus. Islam on aga juurdunud üle tuhande aasta. Sisuliselt on islami sallivus muu maailmavaate allutamise sallivus. See ei anna inimestele maailmavaatelisi vabadusi ja valikuid ning on seetõttu praegusel kujul Lääne ühiskonnale sobimatu ja ohtlik. Ainult rumal ja süüdimatu inimene usub et muslimid ja kristlased saaksid koos rahulikult eksisteerida. Iga muslim kes tahab elada Euroopas peaks eelkõige taganema oma usust siis võib talle anda alles elamisluba.
p
+200/ 23. august 2016 17:49
parim nali , aasta huumoriauhind.
v
Vlx/ 23. august 2016 17:48
Täis idiootsus kuid positiivne, hoiab meele valvsa ja tuletab meelde mis ohud varitsevad, kahju et tõelisi rahvus kangelasi seal polnud vb olex need feigid maha tõmmatud ja hea eeskuju olnud
m
Minu meelest/ 23. august 2016 17:29
mingit paanikat polnud näha, rahvas vahtis šõud ja see oli ka kõik?!
j
Jumal hoidis jälle lolle/ 23. august 2016 17:25
Jeerum, selliste lolluste puhul tõesti esimene pauk pihta ja siis vbl õhku ka.
t
to.jeerum/ 23. august 2016 17:51
varsti need päris habemikud tulevad ja keeravad sulle . Siis laulad ise ka Allah Agbar.
n
23. august 2016 18:15
Nendest oli ka eile video üleval, kuidas nad üle Vahemere sõtta tulevad tõeliselt õõvastav video. Mis iganes vererituaale nad enne tegid, surma hõng oli kõva.
y
Ytt see jooksis vutt, vutt, vutt.../ 23. august 2016 17:17
Hirm on see mis araks teeb, jooksis oimulokimees, tema järel tolerast- sekka mõni pedexxst!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee