Eesti uudised

Maanteeameti büroode sulgemine ajab harja punaseks

Maarit Stepanov, 22. august 2016 04:00

39 KOMMENTAARI

p
Pastor/ 22. august 2016 18:40
Tahavad riigiga ühte jalga käia? See riik lonkab ju mõlema jalaga. kas tõesti on vaja lombakast eeskuju võtta?
z
Zz/ 22. august 2016 15:27
..imelik ju..et viimsist mustamäele autot vormistama..
k
konsa/ 22. august 2016 14:47
Maanteeameti büroode sulgemine ajab harja punaseks
.-.-.-
iseenesest see pole halb, tuleb sõidulubade saamine (ja muu) teha INTERNETI põhiseks ehk siis e-load. siis saab suure osa maanteeametist KOONDADA.
osades riikides on sõiduoskus iga inimese oma probleem
t
To konsa/ 22. august 2016 15:02
Sõiduoskuse tagab koolitaja ja annab ka sellekohase tunnistuse. Maanteeameti bürood kasseerivad vaid „pappi“.
r
Raplast, rekkamees/ 22. august 2016 14:13
Rapla ARKi miilitsatele oli viimane aeg kinga anda. Eksamisõit (loterii) = elu halvimad mälestused.
p
Peeter/ 22. august 2016 12:20
Maanteamet kulutab ju raha kiiruskaameratele, tulu sealt läheb aga riigieelarvesse. Siis tuleb kontoreid kinni panna, sest raha pole. Ehk maksumaksja raha kulutatakse vastu nende tahtmist mõttetusele ja kaheldava väärtusega projektidele ja siis öeldakse, et raha pole.. Ükski ametnik aga ju kunagi ju millegi eest ei vastuta, sest ametnik ei eksi oma otsustes kunagi. Ja selle eest saab head aastapreemiat. Heade otsuste eest.
m
MATS/ 22. august 2016 08:51
Kas alles nüüd ärkasite? See on ju vaid osake suurest, juba ammu alustatud progerammist. Et kogu Eestis jääks alles vaid Suur-Tallinn ning selle filiaalidena ehk veel ka Tartu ning Pärnu.
Suletakse kõike ning kõiki. Pangakontoreid, postkontoreid, sularahaautomaate, koole, väikeseid omavalitsusi, kohalikke haiglaid, klubisid ning rahvamaju, raamaukogusid, maakauplusi, lasteaedu, politseijaoskondi ning päästekomandosid, suretatakse välja pealinnaväline ühistransport. Nüüd algab lihtsalt järjekordne sulgemiste etapp, kuid seekord on varba peale astutud mitte ainult maaelanikule või pensionärile, vaid ka veidi mõjukamale ning häälekamale huvirühmale, sest autojuhtide hulka kuuluvad ka näiteks ettevõtjad ning firmajuhte ning muudki mõjukamad tegelased.
s
See ju/ 22. august 2016 09:45
martlaste eesmärgi samm-sammu järgne täitmine
j
Jah, MATS!/ 22. august 2016 09:56
Kui peaks veel kord tulema appikutse, "Toompead rünnatakse", ei, seekord ei liiguks mu närv ka mitte. Las kaltsunukud saavad kere peale. Hoopis ise läheksin appi ründama. Eesti on ikka täiega pees. Nii pees, et rahvas, vaeseke, on ka pehmeks tümitatud. Kuigi seesama rahvas peaks teadma, et kõik üheskoos saaks sellest pasast vähemalt nädalaga lahti. Kardetakse, et tulevad uued ja hullemad. Ega tule ikka küll kui tulla ei lasta. Vot MATS! Mina ei taipa, kas eestlane on arg või tõesti nii tainapea, et laseb ennast lõpuks surnuks tümitada? Minupärast räusaku siin palju tahavad, Toompeal neid näha pole. On, aga mõned. Ainuke viga, minumeelest, on, et keegi ei julge vastu hakata. Kui raplakad hakkavad Toompeale minema, võiksid kõik, kes valitsust vihkavad, kaasa minna. Puudutab see ju kõiki meid.
e
ei usu/ 22. august 2016 10:33
õppetunnid Mahtrast, Pühajärvelt . Jüriööst on veel meeles õiglane arutelu Paides jne.Oskame õpitut meeles pidada.
t
to 10:33/ 22. august 2016 11:05
Aha, et kardad peksa saada? Lase siis juba endale ise kuul pähe!
l
Loogiline!/ 22. august 2016 08:23
Eks peab kokku hoidma. Ilmselt on raha vaja millegi märksa tähtsama jaoks, Nagu et ehitada uus presidendi suveresidents, tõsta riigikogu ning tippametnike palkasid, rahastada meie sõjalisi misioone,kriisipiirkondadesse, osta hirmkalleid praamlaevu, nuumata eurovanglates vange ning pidada eurotasandil ülal siia saabuvaid pagulasi. Aga kõik see ju maksab. Ning kui majanduskasv on nullilähedane, siis järelikult tuleb kusagilt mujalt kokku hoidma hakata.
p
Pee/ 22. august 2016 08:21
Riiki kui sellist ei eksisteeri siinsel maalapil juba aastaid! Pikkamööda kuid järjekindlalt on seda aastaid Riik kui selline on sellel maalapil juba ammu likvideeritud. Riiki mõtlen, mitte praegust "tarkade juhtide" armaada poolt juhitavat viimast turuputkat. Jäänud on veel miski Tallinn, aga see on juba tundide küsimus. Ja ongi kõik.

m
Maanteeamet on üks osa./ 22. august 2016 08:21
Haigekassa on praegu 33 milli kahjumis. Arvati, et 4. aasta pärast on tähi. Mina arvan, et varem. Ammu olen mõelnud, kuidas saab vastu pidada Eesti sots.süsteem? Rõivas taob vastu rinda: "Ennem läheb siga sõjaväkke kui tema valitsuse ajal astmeline tulumaks tuleb"! Saatke see Rõivasest siga ükskord sõjaväkke. Hakkab elu taipama. Kilkavad, et tahavad Soomele järgi jõuda. Käivad seal e- riiki õpetamas. Soomlane vilistab sellise Eesti maksusüsteemi peale. Soomes on maksud kõik hoopis teisiti. On kogumispension, kuhu riigi küüned taha ei saa. Eesti on just nii põhjas, et jääb vaid valitsusel endal tunnistada kui äpud nad on. Rahvas näeb seda juba isegi. Jääb vist ainult oodata, millal järgmine suurriik selle lapikese, koos moonakatega ära ostab. Eestlane ise enda eest seisma ei hakka. Jäärapäiselt e-valib ikka samu korruptante enda üle otsustama.
k
käib mingi äpude häma/ 22. august 2016 08:15
Õige eestlane on oma olemuselt peremees . Tema ei hakka kedagi nuumama ja orjama vaid loob enesele ise töökoha. Asutab asjaliku firma , sisustab tänapäevase kontori, palkab innovatiivse personali ja õitseb ning õilmitseb.
l
Loll / 22. august 2016 08:22
oravapoju arusaam eestlase mõtlemisest!
m
mis asjaliku firma?/ 22. august 2016 08:23
ainult it firma on tänapäeval firma. teistel on tõesti raske, sest maksud on suured.
t
to 08;23/ 22. august 2016 08:40
Seesinu esitatud fakt ning asjalik argument ei ole mõne madala IQ-ga oravapoja jaoks, kes ei oskaise mitte mõelda, vaud ainult ette antud loosungeid edasi hüüda,
P
!/ 22. august 2016 08:36
Paistab, et tegu on mingi loosungeid ja hüüdlauseid lahmiva poisikese, mitte aga asjaliku. loogiliselt ning oma peaga mõtleva inimesega.
Firma autamiseks peab olema piisavalt kapitali, teiseks vastaval alal ka piisavaid teadmisi ning oskusi. Peab ära tabama turusituatsiooni ning õige aja. Peab leidma õige turuniši. Vastasel korral on tegu surnut sündinud firmaga, mis sündides kohe ka põhja kõrbeb. Ning need kes sellesse on oma säästud investeerinud, need ongi omast rahast kohe ilma.
Ja lõpuks, kui kõik on need "õiged eestlased" ja igaüks oma asjaliku firma asutab "tänapäevase kontori" sisustab, kust kohast siis veel see "innovaatline personal" tulema peaks? Sest kõik õiged eestlase on ju siis juba ise firmajuhid? Ainuke loogiline järeldus on, et tolle innovaatilise personali peame me siia mujalt sisse vedama, näiteks need "sõjaõgenikest" professorid, tuumafüüsikud, arstid,, insenerid ja IT mehed.
h
hea !/ 22. august 2016 08:44
Ära ole stagnatsioonis nii jäigalt kinni. Maailm muutub ja meie koos sellega. Uuendused , uued mõttemallid , järjest suuremaid kasumeid teenivad idufirmad ja lõppude lõpuks ja vaba töötahteline tööjõud piiri tagant. Kõik see annab lootust uute läbilöögivõimeliste ettevõtete sünniks ja avara mõttemaailmaga peremeeste tekkeks meie omal maal.
y
ys/ 22. august 2016 08:04
Mitte kunagi ei tehta asju asja pärast. Alati saab miski ametnike punt sellest kasu. Mõni uuriv ajakirjanik võiks väheke nuhkida ja uurida, et kelle huvides see "autokoolide" muudatus on. Kindlasti mitte tavakodanike ega ka kohapeal töötavate registrikeskuste töötajate huvides.
m
maamees/ 22. august 2016 07:47
Ja see on karistuseks meile,kes tahavad maal elada.Pole meile siia midagi vaja.
m
Maatamees/ 22. august 2016 07:55
Ja pole siin ka enam midagi teha, sest eestlane pole ka nüüd mingi peremees ,vaid lihtlavane sulane. Sulane on eestlane ajast aega olnud ja on ka edaspidi.Kuulsin just äsja ühelt tänaselt mõisasaksalt kui ta lüpsioperaatorit tööle võttes ütles: " Võtan sind tööle selleks , et sa mulle raha teeniksid".
r
Rapla/ 22. august 2016 07:29
Siin kirjutas eksami järjekord 3 nädalat ? Viimati oli 2 kuud.Juuli keskel tehti teoreetiline eksam.Sõit alles septembri teises pooles :(
r
Rapla linn/ 22. august 2016 19:04
Tahtsin end kirja panna Raplasse sõidueksamile ja ligikaudseks eksami ajaks öeldi NOVEMBER, kui siis üldse veel siin seda sooritada saab! Pigem 3 KUUD on hetkel järjekord.
r
Raplakas/ 23. august 2016 13:36
Mina ootan maagilist kõnet, et mis aega oktoobrisse pakutakse. Internetis ei kajastu mitte mingil kujul Raplas toimuvate eksamite ajad - pead minema kohapeale ja siis võtab töötaja sult kontaktid, et helistab, kui järjekord sinuni hakkab jõudma. Kolm nädalat? Ma oleks õnnelik, kui mulle praegu öeldaks, et kolme nädala pärast saan eksamile!!! Reaalsuses tehakse eksameid ainult teisipäeviti ning vaevalt, et siiski terve päev... Läheks mujale tegema, aga Ida või Lõuna osariikidesse sõitmiseks pole aega ega ressurssi ning hetkel internetist vaadates oli Paides esimene vaba aeg septembri keskpaigas(!)... Ei tööta nagu süsteem või kuidas?!
m
Miks/ 22. august 2016 07:29
Aga miks peavad siis sinna maale elama jõõvad inimesed kannatama.Neil niigi sissetulekud väikesed ja siis peavad tegema suuremaid kulutusi teise kohta sõitmiseks.Maanteeametile meeldiks jah,et ääremaadel elu kaoks.Neil oleks siis vähem teid hooldada ja milline kokkuhoid siis oleks.
t
22. august 2016 07:34
tutvu agenda 21-ga, see ei ole ainult maanteeameti eesmärk.
t
tutvusin/ 22. august 2016 08:25
vastab tegelikkusele, aga lugeda peab oskama diagonaalis
n
neutraal/ 22. august 2016 07:19
v
Valepidi propaganda./ 22. august 2016 07:03
Rahvale jahutakse, et inimesed lähevad ära, sellepärast asutusi likvideeritakse. Tegelikult lähevad inimesed ära, sest elu maal ei toimi asutuste likvideerimise tõttu. Sellised asutuste sulgemised algasid vähemalt 10 a. tagasi, Reformierakonna "reformimise" seadustega. Läksid lasteaiad, koolid, postkontorid. Pea kõik on likvideeritud. No kes läheks ära kodust kui seal hea elada oleks? Rahvas aga ei taipa vastu hakata. Üksipäini Rapla rahvast valitsus ei näe. Kõik peaksid Toompeale minema. Mida ütles Savisaar intervjuul? "Ilma rahvata ma poleksin olnud mitte keegi". Oli meid ju siis vähemalt 300 000 koos. Nüüd hea kui 30 saab. Häbi, rahvas, kes teisiti aru saavad!
h
Hea uudis on aga see/ 22. august 2016 07:13
...et pangad viivad iga päev mitu miljonit maksuvaba Euri riigist välja. Millegipärast paranevad võrdeliselt ka kohalike poliitikute sissetulekud?
s
selle üle peaks uhke olema,/ 22. august 2016 07:57
et me peremehi ikka järgepidi usinalt ja aupaklikult teenime.

h
hoiame kokku/ 22. august 2016 06:48
ja koondame ettevõtteid ,siis saab rahvas kergema südamega lahkuda ja saavujad saavad paremini kohanduda.
ä
Ää õienda/ 22. august 2016 07:15
Need ongi (kärpe)reformid.
k
Kits/ 22. august 2016 06:37
Kui maal jääb inimesi järjest vähemaks siis peab ka riigiametnikke järjest vähendama.Igati õige kui kui pole inimesi siis pole ka riiki.
m
22. august 2016 07:24
Maalt lahkuvad inimesed selle pärast, et ei ole võimalik seal tööd saada ega teenuseid, Koolikohustus lastel on, aga koole ei ole, kuidas laps kooli saab on ainult vanemate asi.
Järjest on kadunud kõik esmased teenused ja otse loomulikult lahkub esimeses järjekorras ettevõtlik ja töövõimeline elanikkond, sest neil on suuremad šansid mujal uut elu alustada. aainimeste keskmine eluiga on juba ammu 10 aastat lühem kui linnas, eelkõige arstiabi kättesaamatuse tõttu ja Kiirabireformi pilootprojektiga juba selgus, et maapiirkonnast meditsiinikeskusse haiglasse jõuavad vähesed elusana, st juba õige varsti võiks vaadata uuesti andmeid kui palju on lühenenud maainimeste eluiga.
i
Irw/ 22. august 2016 09:16
Eramaa
eramets
eratee
erakorter
erafirma
erajärv
eratiik
kõik on era
Tõesti on imelik et maal pole midagi peale eraomandi.
Teised süüdi et maal pole midagi.Siis inimese tehke ometi ise midagi.Keegi ei tule teile eravaldusesse elu paremaks tegema.
m
miks sa ironiseerid/ 22. august 2016 10:41
See ongi meie kui peremeeste maa ja koos peremehed ongi loonud riigi , et paremini elada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee