Eesti uudised

"Mis hädakaitse see on, kui minnakse seitsmekesi kolme vastu?" (108)

LISA KOMMENTAAR

esti värk 23. august 2016 23:33
eestlane on orja rahvus ja koogutab alati tugevama ja võimsama suunas, on alati valmis valetama, ennast maha müüma ja kõiksugusteks alatusteks ja sigadusteks.
eestlane ei tea mis asi on tõde ja õigus.
Kitsekarjus 23. august 2016 02:05
Äksi bande paistab ikka väga häda olema, kaklusest kui palju aega mööda, ikka veel vehivad rusikatega. Kas keegi trehvil käis, kas neil kitsepildid olid seljale joonistatud. Liiga palju meerika maa filme vaadanud, laseks natuke äksi välja. Need kes baaris kaklust alustasid, miks need ei kommenteeri
Pätt 70+ 23. august 2016 00:29
Isased on kakelnud koopa ajast saati, küll söögi, maa, naiste pärast. Oli ka minu nooruseajal noorte vahel kaklusi. Sai kasutatud ka külmrelvi nukid, ketid, nuudid teinekord isegi väitsad. Aga seda kui vastane maas lamas ja teda oleks jalgadega tümitatud, vot seda ei olnud, see kultuur toodi meile idapiiri tagant, mille meie noored lupardid on omaks võtnud. Loom tapab söögi pärast, aga meie noored--- ei taha loomi solvata.
Teadmiseks 23. august 2016 12:25
Meie esivanemad olid tuntud kuni Maroko ja Bütsantsini kui halastamatud tapjad, kes pea alati tapsid kõik röövitud asulate ja linnade elanikud, ka lapsed. Vahetevahel vedasid siia ka orje või müüsid need Novgorodi turul maha.
See jant kesytis 14- sajandini. Kui algas Liivi sõda, aastal 1558, moodustasid kohalikud koos Ivan Julma tatarlastega väesalku, mis samuti, nüüd küll kohalikke julmalt tapsid, sama toimus ka 1700 alanud Põhjasõja aegu.
1940, 1944+ aastatel olid kohalikud, ikka tublid eestlased need, kes koos karistussalklase ja julgeolekuga kohalikke julmalt nottisid, vangi ja Siberisse saatsid. Samal ajal elasid metsades "vabadusvõitlejad", kes omakorda talumehi röövisid ja tapsid.
Mingeid "idast tulnud kombeid" eneseõigustuseks esile tuua on vist kohatu?
Või mis?
Keskealine naine 22. august 2016 22:06
Kui noor Võrumaa poiss surmava löögi sai, siis parastati ka.
Et noored hukas jne, aga nüüd vastupidine jutt, et keskealised hukas ja noored õiged.
Huvitaval kombel on alati tapetu süüdi ja paha.
Keskealine naine 22. august 2016 22:03
Küll siin imelikud inimesed. Muidu kiruvad noori mis hirmus, aga siin kaitsevad.
Kui noor poiss Võrumaal surmava löögi sai, siis ka parastati.
Huvitaval kombel on tapetu alati süüdi ja paha.
Mis teil viga on ?
no mida järgmiseks? 22. august 2016 13:53
Nüüd 8 kuud hiljem muudavad ütlusi, et sõbrad paipoisi koju kutsusid? Läheb veel 8 kuud, siis teatavad, et järgnesid noortele, kuna pabistasid nende julgeoleku pärast ja muidu muretsesid, et noormehed turvaliselt koju jõuaks:))
Mis mõtte 7 ründas 3-me? Ise nad järgnesid ja ise ründasid. Vanad hindasid oma jõu üle, noored jälla alahindasid enda oma ja nii läks. Midagi teha pole. Oleks mõni naiskodanik vägistatud tapetud seal samas, samade noorte poolt, siis vanad peerud kaagutaks, et ise tahtis, ise tuli kodust välja ja isegi alkoholi ehk tarbis selle asemel, et kodus meest teenindada ja lapsi poputada. Nüüd aga sihuke ebaadekvaatne nutt ja hala, et viimanegi lugupidamise raasuke kaob. Usume jah, et sellised karvased vaikselt ootavad ja loodavad, et neid ei rünnataks ega tähele pandaks.
Politsei on algusest peale hämanud ja varjanud 22. august 2016 14:19
Isegi hommikuni töötava joomakoha nimetust varjatakse.Tavaline juhtum kus kamp käib joomakohtades vastu hommikut poksikotte otsimas. Mõni ime siis kaamera ees näitemängu teha on.. ja kannatanuid kaasa meelitada. Eriliseks teeb selle juhtumi asjaolu,et pärast tapmist kaagid läksid varju politseisse. Alles pärast piltide avalikuks tulekut oli politsei sunnitud kinnitama,et teadsid tapjaid algusest peale..Inimene peksti surnuks lausa Riigikohtu vahetus läheduses. O tempora o mores.
22. august 2016 14:55
loomulikult. Kui mina hädas oleks, läheks ka võimalusel politseisse.
Kõik õige ju? Ma saan aru, et bõkid läksid võidu peale, aga said lüüa, nüüd ei suuda enam maha rahuneda, tahaks nolkidele koha kätte näidata, kas või politsei ja kohtu abiga, kuigi varasemas elus on eiratud ja isegi põlastusega suhtutud. Ühesõnaga kõik vahendid lähevad käiku, kuna egolaks valus taluda. Pärast võitlist rusikatega ei vehita. Võrdväärsed vastased katsusid rammu...hea et süütud inimesed viga ei saanud. Aeg on maha rahuneda. Eks see aeg oleks juba varem olnud, aga aega tagasi ei keera, mis tehtud see tehtud. Praegu on vanadel võimalik vaid veel enam oma mark maha teha, poisse ju vangi ei panda, sest keegi ei tapnud ettekavatsetult ega lohistatud kedagi sunniviisiliselt sinna. Muidu vahet pole millise maja juures, öösel pimedas kõik ohtlik, ega paku ükski tühi hoone kaitset. Mingi kohtumajaga nüüd draamat kokku manipuleerida, on mage.
to 13. 53 22. august 2016 14:57
Oled nende noorte pätipoiste sõber või ? Miks neid pätte üleüldse nii varjati, kelle võsukesed nad on, keegi ütles, et ei olnud nii noored, üle 30 pidid olema, aga kes teab.
22. august 2016 15:15
ega te muud ei oskagi, kas kohe sõber või kohe tuttav. Pole olnud selliseid tuttavaid ega saagi olema, aga silmad kõrvad peas, oma arvamus ka. Õrnad haavatavad tüübid ei järgne noortekambale ega laia nendega. See on selgemast selgem ja sellele mõttele tulekuks ei pea olema sõber ega kedagi kaitsma, nii lihtsalt on. Sedapuhku minu arvamus erineb sinu poolt tungivalt soovitatavast arvamusest, ei mingit kriminaali ega tutvusi.
150 tagasi oli Tartus-Jurjevis oli turvalisem.. 22. august 2016 15:31
Tolleaegse seaduse kohaselt kõrtsmik vastutas,et tema asutuses purju joodetud kunde turvaliselt koju saaks.Kui ta seda ei taganud siis kaotas litsentsi kõrtsi pidamiseks.See puudutas nii purjus inimese kukkumisi kui ka vägivalda tema suhtes kolmandate isikute poolt.. Väga tark ja mõistlik kord oli.
Kuule pede, 22. august 2016 16:19
to 15. 15 22. august 2016 21:59
Kui sul mõistus peas on, siis saaksid aru küll, et noorematele kaakidele keegi küll ei järgnenud.
Ei usu eluseeski seda kuulujuttu, et neile järgneti.
olev 23. august 2016 09:51
Mine siis uurija juurde i ja palu näidata videot, kus selgelt naha, et rahulukult kõndivatele noormeistele järgneti.
to 21.59 23. august 2016 11:41
Et kui mõistus peas oleks, siis arvaks et linnulaulu kuulama ja päikesetõusu vaatama läksid??? Lihtsalt JUHTUMISI oli tee noorte meestega sama.
Mõistagi mõistagi, liiklus öösiti nii tihe ja Tartus teadupoolest ainult üks tee, nii ongi kõik massiliselt sunnitud seda teed see kell minema.
Sa nagu päriselt loodad, et õnnestub jaburustega ära hämada???
No ei ole te sündinud advokaadid, ei ole. Tuleb välja, et löömamehed ka alla keskmise, kuigi praalimisvajadus laes ning rusikas sügeleb 24/7.
E. 23. august 2016 20:15
See on ju avalike kaamerate piltidega tõestatud fakt, et nö ohvrid norisid hilisemate tapjatega tüli ja järgnesid neile, et tappa anda.
22. august 2016 13:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
22. august 2016 13:34
kus sa nägid , unistad või , 22. august 2016 15:35
ta juba oli teises riigis aastaid ,nagu oli lugeda ajakirjandusest .
fakt 22. august 2016 12:41
Krim asi avati ainult seetõttu, et kannatanute esindajatel oli seadusest tulenev õigus pretensioon esitada. Uus otsus tuleb ilmselt samasugune.
22. august 2016 13:35
juhul kui nutsu vähe on

eks 22. august 2016 12:33
mingid noored kukked olid need 7.
ja 22. august 2016 13:58
vanad lollid läksid rinda pistma. Kuked on kuked, lihtsalt noored on tugevamad ka siis, kui peerud turskemad on. Vanad kukekesed hindasid oma võimeid üle. Vedas neil, et kõik peerud surma ei saanud. Aga miks nad muidu sõbra maha jätsid surema, kui kokkulepe oli käsikäes KOOS koju jalutada ja kesaias laulda?
Kes süüdi? 22. august 2016 11:23
Politsei tahtis keerulist asja lihtsalt kaelast ära saada, see ju nii tüüpiline!
haider 22. august 2016 10:49
ei ole neist kellegai tuttav, aga olen lugenud asjaosaliste jutte juba algusest peale. Algul hakaksid tapetu kaaslased meedias ajama sellist jura, et süda läks pahaks - laste isa, tore mees, kellegile ei teinud liiga jne. See oli täielik vale, mida on näha ka avaldatud faktidest. purjuspäi tekkis tahtmine laiata ja enda mehelikkust (kaduvat) demonstreerida - ja sai mida tahtis. Kusjuures asjal on veel üks konks. See mees oleks praegu elus olnud, kui "sõbrad" poleks argpükslikult minema põgenenud. Kas see mees, kelle peksmise kohta seal baaris on hetkel kriminaalasi käimas ja kes kogu oma "kamba" seal kokku kutsus. Mees suri OKSE KÄTTE LÄMBUDES, sest sõbrad plagasid minema ja jätsid ta sinna pikutama, selili. Nüüd meedias laiavad. Kui sa vend ikka tõeliselt vend oled, siis mine ja küsi nende käest, miks nad sedasi põgenesid?
xMees 22. august 2016 12:51
Kui nad poleks põgenenud, oleksid ka nemad maas lamanud ja oleks ka neid jalgadega näkku pekstud kuni surmani. Enesekaitseks.
22. august 2016 13:39
siis oleks kõigile õiglane saatus,Aamen
xMees 22. august 2016 10:47
Ainuüksi see fakt, et 3 meest 7-le noormehele Toomemäele järgnesid, ei anna veel alust järeldada, et nad peksmist alustasid.
22. august 2016 13:08
Ja sina muidugi tead täpselt, et see on ainuke fakt?
joppenpuhh 22. august 2016 14:43
tahaks ka neid seeni süia et sellisese vaimsesse seisundisse jõuda et selle maakera sees on veel üks maakera mis on veel suurem
Õhtulehele 22. august 2016 10:23
Pärdikuonu 22. august 2016 10:19
Hädakaitse hädakaitseks, kuid kuidas olid lood kannatanu abitusse seisundisse jätmisega ja esmaabi mitteandmisega ning sündmuskohalt lahkumisega. Senisest käsitlusest loeb välja, et ka selles osas toimetasid lapsukesed igati korrektselt.
xxxx 22. august 2016 10:32
Kogemused ütlevad et kui vähegi hädakaitse piire ületad saad tõie rauaga.krimkaristuse
sai poevarga kinni püüdnud mees kes pätipoissi veidikene raputas.Aga nüüd loeti
hädakaitseks ka maaslamaja jalaga näkku löömine.Vahest olid lapsevanemad VIPid
ja seepärast uurimine jooksiski tupikusse?Samas tuleb ka hädakaitse puhul politseid
teavitada ja mitte sündmuskohalt põgeneda.Ja ohvrite abitusse seisundisse jätmine
on ka valus punkt.
Rnx 22. august 2016 16:12
Kus oli kirjas, et maas lamajat näkku löödi? Ohver sai ühe sirge ja valmis. Oli mis oli, aga ohvri oleks võinud külje peale keerata nn. joodiku asendisse. Siis vast oleks....
tead 22. august 2016 18:32
kui sa oleksid tapetu matusel käinud ning näinud segipekstud nägu kirstus, siis sa oleks lihtsalt vait, mitte ei oletaks
mikk 22. august 2016 17:32
Küsi motomeeste käest, miks oma söbra maha surema jätsid?
mann 22. august 2016 10:13
Äkki aitaks sellest jamast juba? Kui kaamerast on näha, et ise läksid noortele järgi ja hakkasid tüli norima, siis miks on vaja jälle saag käima tõmmata?
xxxx 22. august 2016 10:33
Kas norimine annab õiguse vastaspoolt oimetuks peksta?
juhani häbekannel 22. august 2016 10:51
sai ühe löögi näkku, kukkus pikali, põrutas pead, joobes olles hakkas oksendama - suri lämbumise tõttu oma oksemassidesse. Sõbrad, kes oleks võinud ta elu päästa - põgenesid koju naiste juurde peitu. kogu lugu.
22. august 2016 13:11
Täpselt, mis sõbrad sellised, kes punuma panid ja tagasigi ei vaadanud, mis ühest sõbrast sai või kuhu ta jäi.
bcf 22. august 2016 09:40
MIks varjatakse seda millest konflikt algas? Tema läks noorte juurde ja siis algas konflikt. Millest? kes alustas? Sellest minnakse vaikides mööda.
ohh 22. august 2016 10:04
on aga äraspidine loogika!!
miks läks noorte juurde?! kõik kes lähevad noorte juurde tulevad maha lüüa, kui neil aga juhuslikult bazooka kaasas on siis putket teha
bcf 22. august 2016 10:27
See hukkunu algatas konflikti. Kui ta oleks läinud sõbraliku hoiakuga siis midagi sellist poleks järgnenud. On seda raske taibata? Sul endal on äraspidine loogika!
taimi 22. august 2016 14:12
Tüli algas juba baaris, kus hukkunu sõber läks ühele noorele kallale.Baaris rahustati hukkunu sõber maha. Noored läksid baarist välja ja nn. korralikud pereisad neile järgi. Kõik on videos nähtav, uurijad omaloomingut ei tee.
to bcf 22. august 2016 14:56
Kas olid juures või ? Sellest on küllalt kirjutatud, et hukkunu ei olnud üldse konflikti alguse juures.
Just noored on nii ülbed ja õhku täis, olen naine, aga väga vastikud kogemused just noortega.
Noortel ei ole mõistust peas ja ainult ülbitsevad.
Ja algul üldse jutt ,et see mees O O T A S V Ä L J A S U K S E K Õ R V A L , 22. august 2016 15:20
et kuna sõbrad välja tulevad ja sees oli hoopis üks tema sõpradest löönud norivale nolgile korra näkku ... ja suri hoopis löögist ,mitte oksest , ninaluu katki ja lämbus , näoli maas olles Toomemäe nõlval . Selline jutt oli ajaleheveergudel algul .

Salina 22. august 2016 09:24
Mitte kuskil pole avalikustatud, kas need seitse olid kõik mehed või oli mõne naine ka. Mitte kunagi ei saa välistada, et see keskealiste meeste kamp pidas joomase peaga end nii kõvadeks tegijateks, et minna 7 noore vastu tüli norima.
Ennegi linnas nähtud neid "tegijaid", kes vähemusse jäädes siiski ülbitsema lähevad.
Ja millegipärast muutuvad kõik Randyd ja Toomased ja muud tegelased hiljem tublideks pühakuteks.
xxxx 22. august 2016 10:35
No noored ikka tampisid neid suure rõõmuga.
edasi 22. august 2016 09:04
Kogu lugu on üldine, meie inimesed, need tavalsied inimesed ei ole suuelised olukordi lahendama läbi rääkimiste või normaalse suhtlemise - rääkimise teel. Meie osa elanikkonnast elab alles puu otas ja lahendab asju rusikatega, siingi on mõistus nüriks lakutud lakopudeli astmetega, et ei suudeta hinnata olukorra tõsidust. Häbi neile pättidele ja paras oleks kõik 10 -ks aastaks türmi pista, keegi ei nutaks neid taga.
nojah 22. august 2016 08:59
PEREISA ei lälla õhtuid baarepidi ringi, PEREISAL on lapsed ja naine, kelle eest hoolt kanda, PEREISAL peaks mõistust olema rohkem kui suvalisel pätil
Ha ha 22. august 2016 09:04
22. august 2016 09:23
Ka pereisadel ja pereemadel on õigus käia vahest ennast tuulutamas! See ei õigusta muidugi minigsugust vägivalda, ega maani täis lakkumist! Pereelu õitseb paremini kui vahest üksteisest eemalduda!
Jajaa... 22. august 2016 10:36
Teeline 23. august 2016 00:21
Kauaks siis üksteisest eemalduda tuleb? Kas neist päevadest, mis ta Rootsis tööl oli jäi väheks?
to 09,23 23. august 2016 15:27
siin oli vist see teema, et pereisa võiks vahel ka kodus olla. Ei no ma saan aru koguaega peale tööd kodus, aga tüüp alles koju ju tuli üldse. Mida pereelu turgutamist, kui pole nagu perega olnudki? Vana inimene juba võiks nagu osata ka vahel üle pika aja perekeskis olla, mitte pube kombel pubitada "vahel". Ilmselgelt oli tema elustiil täpselt selline nagu ka lõpp. Mitte midagi ootamatut, ma ütleks. Hea, et ei saanud viga keegi, kes tõesti vahest harva tuulutab, mitte ei põleta.
naine 22. august 2016 10:02
JA PEREISA EI TOHI MITTE KUNAGI KODUST EEMAL OLLA, KLUBIS, BAARIS, TEATRIS EGA SÕPRADE JUURES KÄIA. Sest pereisa PEAB OLEMA naise ja laste juures 24/24, seda arvad? Väga rumal ja algeline.
Teeline 23. august 2016 00:23
Oli mitu kuud kodust eemal ja ikka jäi väheks? Tuleb üle pika aja koju ja kohe baari lällama? Ikka hale jutt küll.
Kui Rootsist koju tuli 23. august 2016 09:58
olid läinud ühe sõbra möödaläinud sünnipäeva tähistama väikselt .
. 22. august 2016 10:03
Sa ilmselt ei ole pereisa( ega pereema), kuna mõistust napib:
ajalehest lugeja 23. august 2016 09:53
See tapetu tuli Rootsist töölt ja läksid teise sõbra möödunud sünnipäeva vaikselt tähistama ,aga tatikad lällasid seal ees ... ja nii läkski .
manfred 22. august 2016 08:52
Tagantjärele ollakse alati targad. Kui ta ka ise alustas, ei tähenda see seda, et kellelgi olnuks õigus inimene surnuks peksta või abituna vedelema jätta mille tulemusena inimene suri. Kahju, et põhimõte "maaslamajat ei lööda" igavikku kadunud on.
22. august 2016 10:25
Miks ta enda sõbrad ta abituna vedelema jätsid?
kunn 22. august 2016 08:42
Pärast oli kaamerate salvestites näha, et just see kolmene seltskond noris tüli ja läksid veel noortele järele, et koslepit anda.
kunnile 22. august 2016 10:05
Tegu oli vist 22. august 2016 08:13
kolme motogängi liikmega? I rest my case.
urr 22. august 2016 09:13
Neil kolme motogängi liikmel on kindlasti raha ja tutvusi rohkem.Suured sulid tõllas väiksed võllas
Vaevalt 22. august 2016 08:02
et kolmele elujõus meesterahvale mindi niisama kallale...sellele pidi ikkagi mõjuv põhjus olema,kuid piisas,et keegi on rohkem mees ja pall läks veerema...
kannatab ka süütu kaaslane,kes olukorda sekkub janii tundub,et läks ka selles loos.
Selles loos ei läinud arvatavasti mitte nii. 22. august 2016 08:19
Toimus kaklus ja 3 noort rünnatavat ei saanudki kannatada, Küll aga peksti surnuks üks seitsmest kallaletungijast (?)
varem ajakirjanduses 22. august 2016 09:43
Eipekstud surnuks vaid ühest löögist kukkus see õnnetu ja lämbuse seejärel oma eritistesse.
Teadja. 22. august 2016 07:56
See tont oli ise kekspüks tema ja maailm. Vennad ja teised äre kiite ea kaitee, asja eest sai. Vaadake pildilgi milline kehgadiveikene käed rusikas.
B 22. august 2016 08:04
taat 22. august 2016 09:40
hiina pa,sk,,mis tahta

Ei 22. august 2016 07:40
maksa kaitsta end "hädakaitse" mõistega, iga kaitse peab olema tõhus ning ennast ja teisi peab kaitsma vahendeid valimata. Ainult see hoiab ära järgmised laamendamised ja mõrvad.
arvamus 22. august 2016 07:38
Tegemist on vist Tartu kuningapoegadega. Ega mingi kribu-krabu pärast ei hakkaks ringkonnaprokurör võimlema ja järgmisel päeval pärast tapmist teatama, et tapetu oli ise süüdi.
huvitav.... 22. august 2016 07:32
kui siin kommentaare lugeda, siis need, kes uurijate juttu usuvad, kirjutavad viisakalt.
need, kes kõik kadunukest toetavad, kutsuvad politseid mentideks....
selline žargoon on just sealt pärit, kust praegune kadunukese ringkaitsegi?
Vaat huvitav tõesti 22. august 2016 08:06
Mina küll ei suuda välja lugeda kannnatanu pooldajate kommentaaridest kus kutsutakse politseid "mentideks"? Äkki magad ennast kaineks ükskord? Ja väga hea et asi läheb uurimisele. Kui mingi töll väidab et seitsmekesi kolmele kallaleminek ja tapmine on hädakaitse siis minge ravile.
manfred 22. august 2016 08:53
Viimasel laulupeol sammus üks vormirõivastes kollektiiv uhkelt sildi "Chorus menticum" all. Sellega on vist kõik öeldud?
22. august 2016 10:31
Mis maga kaineks, ega kõik sinu moodi joo.
to vaat huvitav tõesti 22. august 2016 10:35
22. august 2016 22:00
Kits 22. august 2016 07:15
Enne baaris äsada ja pärast veel tagantjärele "rusikatega arupärima minna"see on ikka tase.Ise laus norimine .
METSAVEND 22. august 2016 07:01
Paneb imestama ,et miks pole siiani avalikustatud vastaspoolt .Mingil pöhjusel väga kiivalt varjatakse vastaspoolt jätkuvalt .See hädakaitse piiride ületamine on absurd algusest peale ,sest pigem püütakse igati öigustada neid noori kukkesid mingil pöhjusel .Kuna vastaspool oli arvuliselt ülekaalus siis on selge ,et peksti lihtsalt mönuga ja kellelgi ei tulnud möttessegi midagi muud .Paneb imestama millise hooga püütakse neid noori kukkesid kaitsta .Kogu sellest vastaspoole kaitsmisest koorub kaks varianti ,et kas tegemist oli seltskonnaga kes lihtsalt arvas ja arvab endast liialt palju vöi on tegemist mingite prominentide vösukestega .Tegemist pole mitte omapärase öigluse käsitlusega vaid alusetult surnu süüdistamisega .Köige töenäolisem on ,et hukkunud püüdis olukorda sönadega lahendada ja kuna see noortele kukkedele ei meeldinud sai hukkunust peksu ohver .Samuti paistab ,et need kes siin jätkuvalt öigustavad peksmist on kas asjaosalised vöi lihtsalt samasugused noored kuked nagu need peksjad .Lisaks valmistab peksjatele meelehärmi ,et krimasja ei löpetatud vaid jätkuvalt tegeldakse ja teadaolevalt on oht ,et karistatakse ,kuigi see hukkunut tagasi ei too .Antud juhul on vajalik öigluse saavutamine kuna pole normaalne ,et noored kuked teevad karistamatult mis pähe tuleb .Tegelikuses pole mingit öigustust neile seitsmele ,pigem olnuks normaalne kui olukord oleks lahendatud rahumeelselt nende poolt kes olid arvulises ülekaalus .
A 22. august 2016 07:22
Võib olla on mentide sugulased.
metsavennale 22. august 2016 08:13
Pikk jutt, si.. jutt.
22. august 2016 08:29
Ega surnu enam üles ei ärka ja tema süüdistmaine laseb kohtuaasja kärmelt lõpetada ilma tapjaid karistamata.
22. august 2016 10:33
Küllap sina juba tead.
Arvad? 22. august 2016 10:36
Küllap hukkunu sõbrad teavad, kes need noored olid. Ja kui oleks politseinike lapsed vms. siis oleks need motomehed sellest ammu kisanud. Ju siis pole midagi rääkida, tavalised noored olid, kes ennast kaitsesid.
u 22. august 2016 18:43
Need olid sportlased. Ja ütles et peksjaid oli seitse.
eur 22. august 2016 11:01
Enamusel, kes on uudiseid sellest tapmisest jälginud kerkivad samasugused küsimused üles. Kelle käes on võim, et suunata proksi otsuseid? Kui avaldataks noorte kukkede nimed, saaks ka pildi kokku panna, kes, kus, millal, milleks.
eur-le 22. august 2016 14:21
Vaata kohtulahendit, seal kõikide noorte kukkede nimed, pane pilt siis kokku. Kui ikka mõistust ei ole , siis ei maksa siin nii üldsõnaliselt sõna võtta.
Ehh 23. august 2016 02:08
Miks sa noori kukkedeks sõimad, seljuhul olid vanad lihtsalt pa.sad, nii peast kui füüsisest
XXX 22. august 2016 11:22
Pole vaja ärbelda. Seda enam kui jõud üle ei käi. Teadaolevalt hukkunu lämbus oma vere ja tati sisse. Toredad sõbrad kes lasid oimetul kaaslasel ära lämbuda!
kaasa tundes 22. august 2016 14:05
Keegi ei varja vastaspoolt, kohtulahendis kõik kirjas. Keegi ei ole ju avalikustanud hukkunu nn. sõpru.Nendest teame me ainult, et kuuluvad motojõuku ja valetasid kogu eest rahvale järgmisel päeval toimunust. Hukkunu ikka lämbus ja oleks aidanud kindlast sõbrakäest, kes hukkunu oleks külili keeranud ja hingamisteed avanud. Ah, jah, sõbrad panid plehku, sest kartsid noori, kellega ise alustasid tüli ja järgnesid, et neile tappa anda. Need ei ole sõbrad ega ka korralikud mehed ega pereisad.
liiga 23. august 2016 14:23
Sander 22. august 2016 07:01
Kunagi oli selline ütlus, et enesekaitseks võib vastase alati maha lüüa, olenemata sellest, kas ta jookseb ees või järgi, tundub, et nii ka siin. Teiseks, huvitab oleks teada nende "kannatanute" sugupuu, kes kust põlvneb, see annaks asjale vastuse?
METSAVEND 22. august 2016 07:27
Täiesti öige lähenmine ,et aeg on teada nende seitsme tausta .Lisaks paneb imestama ,et Löunaringkonna Pokuratuur löpetas antud krimasja ja juba enne kui tuli ametlik otsus püüti igati öigustada löpetamist .Pole mingit kahtlust ,et nende seitsme näol on tegemist seltskonnaga keda on vaja igati öigustada ja samuti nagu hädiseid tegelasi kaitsta .Huvitaval kombel asus politsei eesotsas prefektiga kohe alguses öigustama neid seitset . Köik viitab praegu sellele ,et tegemist on ringkaitsega aga antud juhul pole Riigiprokuratuur ringkaitses osaline ,pigem on tegemist seadustest väljaspool olevate noorte kukkedega .
just nii peabki 22. august 2016 06:50
Kui neid kolme ei peata , siis hakkaksid ulakusi tegema
kinnimätsitud juhtum algusest saadik 22. august 2016 06:48
Tartus võib vabalt inimesi kesklinnas surnuks peksta - kedagi ei karistata. Pärnu ei ole enam peksupealinn - selleks on saanud korrumpeerunud politsei toel Tartu.
Põhipõhjus 22. august 2016 07:10
Mentidel ei jätku lihtsalt ressurssi!

endine uurija 22. august 2016 06:47
Kui veel 15-20 aastat tagasi uuriti asi lõpuni, siis viimasel 10 aastat vaadatakse, kuidas krimasi ruttu mingi pügalaga sahtlisse saada. Sellest ka asbsurdsed lõpetamise otsused, mis ei haaku toimiku tegeliku sisuga.
Uurijal 100% õigus.. 22. august 2016 14:28
Ka minul endise praktikuna on lausa häbi. Kuhu veel?
Raivo 22. august 2016 06:43
Eks nad olid kõik johmased ja härga täis.
22. august 2016 07:04
Kindlasti olid, aga kinnimätsimine on juba teine teema. sellega seotud isikute vastutusele võtmisest oleks rahkem kasu, löök õhku natukenegi puhtamaks.
22. august 2016 06:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
tuleb ka pättidest tattidele aeg! 22. august 2016 06:46
Oled ise ilmselt üks neist mõrvareist, kes pääsevad tänu mentide ringkaitsele, kuna ühe mõrtsuka poeg on suure reformikommunisti võsuke!
ja 22. august 2016 16:27
tundub et oled keskiorikas :)
22. august 2016 06:10
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
22. august 2016 06:48
On küll vaielda ja oli vist nädal tagasi teade, et asi uuest avatakse.
vada probleem on selles, 22. august 2016 06:53
et kakluse käigus tapeti inimene.Tapmine aga on tapmine , aga siinmail võib olla tulevikus ongi lihtsalt tavakakluse loomulik järg.
Ha ha 22. august 2016 09:05