Galeriid

GALERII | Eesti muusikud tõid presidendipaari roosiaias tantsupõrandale

Õhtuleht.ee, 20. august 2016, 23:23

39 KOMMENTAARI

a
21. august 2016, 21:54
aga aplodeerivad käed on nii imelikud.
u
Ussiköömen / 21. august 2016, 19:01
öitseb . Korjake, kuivatage ja jooge sellest valmistatud teed!
Saate ussitamisest lahti.
b
Brita to : Ussiköömen/ 22. august 2016, 08:03
mina kunagi jätsin maha isegi ühe mehe-kandidaadi. sest ta oli nii kõigega ja alati totakalt leplik. puudus üldse oma arvamus. kui inimesel puudub üldse konstruktiivne kriitika-meel. ei ole ta arenemis-võimeline. sellise mehega ei ole ka mitte midagi teha.
ära siin laia oma "headusega" . elu on näidanud. et need võlts-vagatsejad on ise veel hullemad USSITAJAD kui teised.
rahvusena aga on vaja kriitika-meelt selleks. et toimuks areng ja püsimine. nii tillukese rahvusena - nagu seda on eestlased - oleks meid muidu ammu ää söödud. aga sa võid selle ussiköömne omale sisse istuda. hakkab ehk kergem .
j
22. august 2016, 08:36
Jumal, Brita, muidu nii tark ja peen aga sõnakasutus üsna matslik. Ja veel, kriitika ja ussitamine on kaks eri asja. Nii, et ikkagi ussiköömneteed võiks juua, mitte sinu soovitatut järgida
m
melik/ 21. august 2016, 18:35
Kunstiinimesed, humanitaarid, poliitikud, jutupaunikud, laulikud, edevad enesenäitajad... Kaur Kenderit, Beatricet, Vormsi Ennu, Igor Mangi vist seekord polnud. Aga Anu Saagim oli!
Miks riik ei austa parimaid oskustöölisi, insenere, tehnikateadlasi jne?
k
kontserdil oli/ 21. august 2016, 17:54
kõige vahvam esineja soomlane, oli mida vaadata, need padarid-pootsmanid jt. jätsid külmaks, olid na uimasevõitu.
t
Tige kodanik/ 21. august 2016, 12:03
Pingviinide paraad , roosiaia pralled , ärmatamine , eralennukid , luksusautod , esinduskulud , kõrged palgad - see on see mida punarotid on endile teinud selle 25 aastaga
Mis on rahvas saanud - kõrged maksud , igasugu nõudmised , mille täitmine maksab jälle ja jälle raha ( ei täida - trahv ) , arstijärjekorrad pikenevad iga aastaga , teede olukord on ikka ja jälle kehvemaks läinud , töötasud ja elatusrahad jäävad alla hinnatõusule (v.a. riigisektor ) , paljud on lausa sunnitud piiri taga tööd tegema et siin makse maksta - VABANDAGE - AGA SELLIST SINISOKI VABARIIKI KÜLL EI TAHTNUD SUUR OSA EESTI RAHVAST
Sellised pidustused on ikka kõrge kaarega krae vahele laskmine maksumaksjale
p
21. august 2016, 12:52
piiri taga töötajad maksavad makse piiri taga, tola.
Kui tahad, et arstijärjekorrad puuduks, tuleb arste juurde palgata, mis tähendab sotmaksu tõstmist. Palka saad ise reguleerida juba varakult, valid elukutse ja teed seda hästi, kui õppida ei viitsi, peavad käed seda tublimad olema. Oled mõnel alal parim või hea, saadki paremat palka. Oskustööliste seas parimaks saada pole keeruline, sest neid pole, neid otsitakse tikutulega. Mõned leitakse, aga kohe kaotatakse viinale.
Kui sa elatusrahale maias oled, siis pole sa ju makse maksnudki, aga pane jagama, kohe esimene suu platsis.
Hakka kõigepealt maksumaksjaks, siis tule siin maksumaksja kraevahest targutama.
Maksudest on sul nii palju aimu, et maksta ei tahaks ega soovitaks teistelegi, aga vaata tarbida tahaks ja oma lapsedki toidetud tahaks saada nende maksmata maksude ja väljateenimata palga arvelt.
t
To // 21. august 2016, 15:45
Paistav oravademagoog olema . Täna on ühed ametid hinnas , homme aga teised - nii ette ei saa vaadata . Oskustööline ei eelda veel ka suurt palka , tihti sõltub see ka piirkonnast . Aga oravake võiks selgeks teha kaks mõistet - elatusraha ja elatisraha - aga parteilisel töökohal on oluline teiste mahategemine - seal mõisteid vaja pole
Makse olen hulgem maksnud ( ka ise tööandja olnud ) - 10 aasta summa oli ikka tigedaks tegev - ja siis vaatad kuidas mittemidagitegijad selle lihtsalt maha pralletavad
Aga ega sealt oravakontorist midagi mõistlikku oodata polegi - vaid nemad on ju ilusad ja osavad - rahvas söögu heinu
j
ja muidugi:)/ 21. august 2016, 17:02
kui ei virise ega oota, et teised minu elu elaks ja korraldaks, siis kohe orav:)) Hea loogika:)
Kõik oskustööd on alati hinnas, otsusta lihtsalt ära ja omanda, pole mõtet ennustamisega tegeleda ja elu elamata jätta, et mis 20 aasta pärast moes on, kui süüa tahad juba täna. Sinu väga vihatud inimesed elavadki päev korraga, kui ei saa Tallinnase tööd, läheb Tartusse (ja mujalegi) või õpivad ümber, kui varem omandatud amet ei toida. Valikud ju puuduvad, kes sulle ikka selle palukese toob. kui mitte sina. Kui aga juba sind ennast sinu paluke ei huvita ja vaeva näha ei viitsi, siis keda peaks?
Mittemidagi tegijaks võid ise ka hakata, kui nii lihtne tundub! Mina ei hakka, mulle tundub tavalise keskmise kodaniku elu lihtsam. Ole sa siis tööandja või võtja, ikka lihtsam.
Aga sina vali oma tee ise, vali ikka see, mis sulle lihtsam tundub, mitte ära aja üldist juttu, et kõikidel (eriti oravatel) sinust kergem on. Otsi siis konkreetsed pidepunktid või midagi! Vaja arstile, mine! Pole vaja minemata jätta, et nagunii on järjekorrad pikad. Kui ei lähe, ei lõpe järjekord iial. Tegutseda tuleb, mitte vahutada nii igaks -juhuks kõike ja mitte miskit hõlmava demagoogiaga.
Eks söö siis heinu, kui sinu piirkonda pole sulle sobivat tööd veel veditud ning paarikümne aasta pärast võib ka ebasobiv kaduda!
t
to jah muidugi/ 21. august 2016, 18:47
Läksin arstile - järjekord järgmises aastas - 500 ga sain järgmine päev - jäi ainult arusaamatuks miks pean siis iga kuu üle 500 veel sots maksu maksma !
Aga eks oravad ongi sellised rändnärilised - s.tub ühe koha täis , läheb mujale . Paljudel ikka elamised olemas ja pole nii kerge elamine lihtsalt maha jätta - no oravaaju sellest aru muidugi ei saa
m
mina tola/ 21. august 2016, 21:51
mind häiris tõeliselt väljend tola. töötan ja töötavad teisedki piiri taga, et maksta Eestis makse, näiteks maamakski. kindlasti on mõistmatud trahvid ja võlad pankade ees neid piiri taha tööle ajanud. tajun ausalt, pole sinagi tola siin Eestis õnnelik. sellist kibestunud juttu ajad suust välja.
t
to 18:47/ 21. august 2016, 22:20
millise arsti juurde maksab tasuline visiit 500 eurot? Räägid äkki minevikust kui veel kroonid olid ? TÜ Kliinikumis nt ei maksa ka esmane visiit üle 50 euro. Või räägid operatsioonist?
1
18:47-le/ 22. august 2016, 01:00
järjekorrad käivad nii, kuula hoolega!:
esimesel kuupäeval helistad ja saad järgmisesse kuuse, kui öeldakse, et helista tiba hiljem, helistadki hiljem. Neil see süsteem, et iga kuu alustatakse uus järjekord, kui ei jõua, helistad järgmine kuu. Aasta peale järjekord võib olla ainult erakliinikus ja seegi ilu teemal.
Miks sa iga kuu 500 käid, jääb arusaamatuks? Äkki sul lihtsalt selline igakuine ülejääk või nii? Aga ära larista oma igakuist ülejääki tühja, kui võid näljalisi aidata, ravimeid hädalistele osta ning hüljatud lapsi kasvatada,..500 eest saaks juba üsna mitu kasvatada, kuna üksikemad lausa saamata alimentide pealt huippu rikkaks saavad, või lausa firma tekitada, mis teid lapib. No kui maamaksu maksma pead, siis jummalast lahe, magalates maksma ei pea. Nagu enne juba aru sain on sinu jutt mingi üldine häma ja alusetu demagoogia, kui pole sina kursis mitte millegagi, mida kitsaskohtadeks pead. Järgmine kord, kui SINUL tarvis arstile, süvene väheke, ära lehvita juba niigi laenatud ja trahvidega koormatud viimse veeringuga, anna parem oma lastele söögiks ja ära rohkem trahve-elatisi ja muud kammi juurde tooda, jääd rongist maha, kuna kaasinimesed peavad sind LIIGA TÜLIKAKS.
Aga noh, mida mina nüüd, rongist oled juba maha jäänud, miskit ei viitsi, miskit ei valda ega halda, igapäevaelust kaugem, kui Ameerika, Soomest rääkimata. Aga süüdi ikka need, kes jätkuvalt elada viitsivad.
t
to 18.47/ 22. august 2016, 16:59
Nii a.uvaba juttu saaba ajada kas närilispartei liige või punasots - töötab kindlasti riigisektoris , tõenäoliselt õpetaja !( oli omal ajal juba TPI seinal kuulutus: ei saanud TPI sse sisse - tere tulemast pedasse )
Halloo- maksukursus sulle - isegi min palka saav inimene maksab sots maksu kuus pea 130 euri ( seda maksab küll tööandja ) Siis maksad veel tulumaksu ja töötuskindlustuse - ja oledki otseste maksudena juba tagunud riigile üle 150 euri (kuus - min palgalt ) Sellega asi veel ei lõpe - 21 % on meil käibemaks - järelikult maksad suurelt oma palgalt veel seda ka - sinna lisame veel aktsiisid ja lõivud - ning jõuamegi kurvale järeldusele et ära maksame hunnikutes rohkem kui saame kätte ( hinnanguliselt u 70 % - lihtsalt nii - müüme mingit teenust 1000 euri eest , kätte jääb hiljem puhtalt 300 ) Nii et majanduslikult oled küll ümmargune 0 .
Arsti järjekordi rünnata saavadki vaid riigileivasööjad - ei ole tavainimesl aega kogu aeg telefoni otsas rippuda ja mööda registratuure kammida - süsteem puudub ses sektoris täielikult , raha kasutamise effektiivsus on ikka ülivilets - aga ega sellise tarbijaliku riigiroti ajuni sellised asjad ei jõuagi
t
Tuumas Enrik / 21. august 2016, 20:10
Teil, lihtrahva sodil, ma luban pidu ja balli ühe silmaga televiisorist kaeda, saate ka natuke osa, aga muidu, möla maha!
t
T / 21. august 2016, 10:43
Jumala pooken neist seal Esimene klass pidutseb.
e
21. august 2016, 14:36
Et kohe "pooken"? Sa oled ka vist vaid esimese klassiga piirdunud
ä
21. august 2016, 15:07
Ära ole nii kindel:) Meie esimesse klassi minejad on tiba arukamad ja pooknaid neil ka pole.
m
Mina/ 21. august 2016, 09:56
Vaatasin neid pilte ja hoopis selline asi jäi silma: Tõnis Mägi - täiesti soliidne vana mees, aga võiks ikka oma halli hõredat habet ikka korralikult piirata ka, seda oli praegu neilt piltidelt jube vaadata. Noor naine endal kõrval, kas tema siis ei pane seda tähele et nii ei sobi.
t
21. august 2016, 10:41
too kärt ka selline lohvakas ja tal savi
e
ei ole/ 21. august 2016, 10:44
väga ilus ja hoolitsetud habe kusjuures. Praegu kannavad isegi noored habet. Ju noorel naisel endal silmad olemas, ei pea sinult laenuks küsima.
i
21. august 2016, 09:53
isa ja tütar. kui mõnus paar

t
tantsu löömise / 21. august 2016, 09:52
e
eesti kodanik/ 21. august 2016, 08:58
meil pole presidenti olnudki.kõik raha ahned põhulõuad.
m
mis maa see on/ 21. august 2016, 09:51
rahvas vaesuses aga roosiaias pillerkaar
mitte,et eestlane laisk oleks aga vaid tln keeb elu
Pole Kruuda fänna aga õigesti tegi,et riigile tünga...ettevõtjalt võetakse viimne nahk
t
to tige kodanik/ 21. august 2016, 07:56
seepärast te peategi makse maksma, et me pidu saaksime pidada. mokk maha ja tööle!
i
inimkonnale/ 21. august 2016, 01:08
Pauluse teine kiri Timoteosele 1:Tervitus ja tänu
1 Paulus, Kristuse Jeesuse apostel Jumala tahtmisel selle elu
tõotust mööda, mis on Kristuses Jeesuses, -
2 armsale pojale Timoteosele: Armu, halastust ja rahu Jumalalt
Isalt ja Kristuselt Jeesuselt, meie Issandalt!
3 Ma olen tänulik Jumalale, keda ma oma esivanemate viisil puhta
südametunnistusega teenin, alatasa meenutades sind oma eestpalvetes
ööl ja päeval,
4 ning igatsedes sind näha, kui mulle tulevad meelde sinu pisarad, et ma
saaksin täis rõõmu,
5 mäletades sinu siirast usku, mis esmalt elas sinu vanaemas Loises
ja sinu emas Eunikes ja nüüd - selles olen ma veendunud - elab ka
sinus.
Julgustus kartmatuks Kristuse tunnistamiseks
6 Sel põhjusel tuletan ma sulle meelde, et sa taas õhutaksid lõkkele Jumala
ande, mis on sinus minu käte pealepanemise kaudu.
7 Jumal ei ole meile ju andnud arguse vaimu, vaid väe ja armastuse
ja mõistlikkuse vaimu.
8 Ära siis häbene tunnistamast meie Issandat ega mind, tema vangi,
vaid kannata koos minuga kurja evangeeliumi pärast Jumala väe abil, 9 kes on meid päästnud
ja kutsunud püha kutsega,
mitte meie tegude järgi,
vaid omaenese kavatsuse ja armu järgi,
mis meile on antud Kristuses Jeesuses
enne igavesi aegu,
10 nüüd on aga saanud avalikuks
meie Päästja Kristuse Jeesuse ilmumise läbi,
kes on kõrvaldanud surma
ning on evangeeliumi kaudu
toonud valge ette elu ja kadumatuse, 11 mille kuulutajaks ja apostliks ning õpetajaks mind on seatud.
12 Sel põhjusel ma ka kannatan. Ent ma ei häbene, sest ma
tean, kellesse ma olen uskuma hakanud ja olen veendunud, et tema on
vägev hoidma minu hoolde usaldatut oma päevani.
13 Võta terve õpetuse eeskujuks see, mida sa minult oled kuulnud
usus ja armastuses, mis on Kristuses Jeesuses!
14 Seda head, mis su hoolde on usaldatud, hoia Püha Vaimu abil,
kes meis elab.
15 Sa tead seda, et mulle on pööranud selja kõik, kes on Aasias,
nende seas Fügelos ja Hermogenes.
16 Issand andku halastust Onesiforose kodule, sest tema on mind
sagedasti kosutanud ega ole häbenenud mu ahelaid,
17 vaid kui ta juhtus Rooma, otsis ta mind hoolega ning leidis
üles.
18 Issand andku talle leida halastust Issanda käest oma päeval!
Ja kui palju ta on abistanud mind Efesoses, tead sina kõige paremini.
m
mida / 21. august 2016, 09:54
usklik keerutab??...esimest,teist või keskmist jalga?
t
Tige kodanik/ 21. august 2016, 00:12
Rahvas muredes , arstiabi vilets , lapsed nälgas , teed aukus jne jne . Aga nn "eliit " peab maksumaksja rahadega priiskavaid pidusid . Tasub ikka makse maksta küll !
u
uhke/ 21. august 2016, 07:06
Kui juba president tantsu lööb , siis on kõigil põhjust rõõmustada.
i
21. august 2016, 10:55
iga kodanik peaks ikka ise oma lapsed toidetud saama. Arstiabil pole ka viga midagi, kui arsti õigel ajal käia, mitte arsti surivoodi äärde paluda.
Riigipidustusi ikka ette tuleb ja tuleb neid ka väärikalt tähistada vaatamsta sellele, et osad kodanikud ei viitsi ei suuda ja kogu ilma vihkavad. Kui auke märkad, ju siis ikka päris nälgas pole, auto ikka istumise all ja lausa kütustki osta jaksad. Vene aja oleks öeldud, et pika rubla tagaajaja, auto konfiskeerimisele, maantepuuridega raviti siis hambaid, aga see eest oli kõik "tasuta", mis tähendab, et tõsisema mure korral pidid ikkagi ise kinni maksma eraisikule, mitte haigekassale. Osad pidid isegi haiguslehe eest maksma, olenes rajooniarstist.
t
To // 21. august 2016, 11:36
Reffirott ka piiksuma hakanud !Pole midagi , näriliste aeg on läbi saamas ! Paistab mingi ametnikurott ka veel
Mis siis tavakodanik on saanud - arstiabi on tast eemale viidud , kuigi raha korjatakse koorma viisi ( arstile saadki siis kui surema hakkad ) . Aoto on aga juba tarbeese kuna ühistransporti maal peaaegu enam pole isegi poeskäiguks on juba autot vaja .
Mida aga on - käske ja keelde , nõudmisi ( üks jaburam kui teine ) , kui neid ei täida - trahvid ; maksud - korjatakse suurtes hulkades , tagasi ei jõua midagi .
Pidustused - pidutseb ju röövlitest eliit selle maksumaksja raha arvelt - vene aljal oleks selline "ärmatamine " lõppenud isiku saatmisega siberi metsatöödele ja kogu vara konfiskeerimisega - praegu sadamavargad puhkavad troopilisel saarel , linnaesivaras peab mõnusat jõudeelu
Ei - sellist rõivavabariiki ei tahtnud küll suurem osa eestimaalastest ( küll aga punarotid)
m
21. august 2016, 12:00
mis makse sina küll maksad, kui palka ei saa. Lihtsalt suurest altruismist maksad või? Arstiabini pead ikka ise jõudma, ei tule keegi sulle seda igaks juhuks koju kätte tooma. Kohale pead minema või kohale kutsuma. Neid liigutusi ei saa keegi sinu eest teha. Mis moodi sa seda ette kujutad? Autoga poodi jõuad, aga arstini enam mitte?
Pole ma miski reff ega ka keegi teine. Peaaegu apoliitiline, aga leivaraha ikka teenida suudan, vaatamata et riik "kaikaid kodaratesse loobib" ning isegi palgatöö käest rebib ja arste pahadeks sunnib ja joodikute lapsi ei toida.
Nii kerget elu pole ajaloo vältel kunagi varem olnudki, kui praegu. Noh vene ajal oli küll joodikkollide elu ehk praegusest lihtsam, aga nendel, keda joodikkolli elu ei rahuldanud, legaalsed võimalused norm eluks puudusid.
Eks pead siis oma kodukoha eest välja astuma, poliitikasse minema...seda enam, et see oleks ju imelihtne. Kui neil SEAL imelihtne su meelest, mine ise SINNA! Kui leiad põhjuse, miks mitte minna, siis järelikult on su elu veel liiga lihtne ja kerge.
t
to // 21. august 2016, 15:55
No oravamõistus on oravamõistus ( ehk puudub ) Kes on eriarstile saada proovinud , see teab et sinna viiakse põhiliselt vaid kiirabiga , muidu ootad pool aastat ja rohkem .
Mingis ametitoolis on tore ajada damagoogiat , eriti kui partei kiitmise eest selle saab ja vastutus 0 .
Mis veve aja joodikutesse puutub , siis noore inimesena sa ei tea - siis olid isegi sundravilad ( iseasi kas need ka aitasid ) , praegu aga on joodikute osakaal ikka kordades vähenenud
No ametniku leib on muidugi kerge : 8 - 5 ni tööl , pikk puhkus , palk kindlal kuupäeval - vaid selline ajuk..bik võib nii l.lli juttu ajada - paljud on tunda saanud alamaksmist , palga maksmatajätmist ( riik on isegi sellised seadused teinud - ettevõte jättis arved maksmata , ehitas riigile , riik sai hoone ja ütleb veel nahhaalselt et see muu asi teda ei huvita - isegi pole võimalust kasvõi materjalegi tagasi võtta - röövelriik )
e
eksid/ 21. august 2016, 17:53
pole ma ametnik ja minu tööpäevad tihtilugu pikemad, vabad nädalavahetused vahel on vahel mitte, puhkusel pole 10 aastat kindlasti käinud. Mul vaja lapsed kasvatada ja leib lauale tuua, ma ei saa loota riigile vaid pean töötama täna ja praegu, kuna pere tahab süüa täna.
Kui sinul on võimalik oodata riigilt armuande, siis minul see võimalus puudub, elu käib, pole võimalik edasi lükata põhjusel, et riik paha ja oravad süüdi. Töö eest on võimalik end ja oma lapsi elatada ja seda ma teengi. Muid valikuid lihtsalt pole. Arstil käiku ka edasi lükata ei saa, kui vaja siis vaja, laste puhul kohe eriti pole võimalik end lohutada, et järjekord (loe: ise ei viitsi). Enda puhul ka mitte, ma ei saa seda lubada, et minu lapsed emata jäävad. Ma ei saa teisiti. Kui sina saad, on sul ikka eriti hästi läinud.
Aga muidu on ju elu lihtne sõda pole nälga pole ja töö pole ka siin ilmas veel otsa saanud. Seega pole nurisemiseks põhjust, pigem maksan makse, kui neid jaotan.
i
IRW/ 21. august 2016, 18:27
Orav mis orav - vaid sealt tuleb sellist jama
e
21. august 2016, 22:23
Eks loll naerab ikka iseenda jutu peale
l
Lisa/ 21. august 2016, 11:11
ja rumal ning õel inimene kirjaoskamatu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee