ÕL TV | Õhtuleht

VIDEO | Roosiaia vastuvõtule kutsutud vastavad: kas Eestil on midagi ebaõnnestunud?

Andra Nõlvak Video: Alar Truu, 20. august 2016, 21:37

22 KOMMENTAARI

l
leo/ 22. august 2016, 15:10
Kõige suurem ebaõnnestumine meil siin Eestis oli see, et pärast seda, kui 1991. aasta 2. septembril USA ühepoolselt Eestit kui iseseisvat riiki tunnustas ja sellega Eestile sisuliselt ka iseseisvuse tagas, jäi Eesti demokratiseerimata. Võimu juurde jäi ikka endine kommunistlik nomenklatuura. Aga mida see nomenklatuura okupatsiooni ajal tegi ja millised olid ja on tema põhimõtted, on kõigile teada
t
to /// 21. august 2016, 18:22
Ilmselgelt oled sa laksu all või purjus reformipede või sotsililla, kel on aju see osa, kus paikneb moraalikeskus, amputeeritud
K
/// 21. august 2016, 10:33
Kui küsida, mis on Eesti Vabariigi aja suurim ebaõnnestumine, siis saab kindlalt sellele vastata - keskerakond + sellele lisandunud ja nüüd keskerakonnaga koostööd tegev - ekre.
Sellised on – nagu meile kõigile teada - ilma igasuguse eetikata, aususeta, põhimõteteta, kasvatuseta ja selgroota inimkamp, kes pidevalt töötavad meie riigi ja rahva heaolu edasiminekule risti vastu.
Selliste puhul on tegemist nähtusega, milles pole mitte ühtki positiivset joont, positiivsuse alget või lootusekiirtki.
n
Nõus./ 21. august 2016, 13:29
Intervjuudes on sellistele küsimustele moodne vastata, et me ei oleks nagu lasknud üht teist kogukonda integreeruda ja me nagu ei võtaks neid omaks. Savisaar ja tema truud alamad arvavad ja seda ka toonitavad, et neil on see kogukond nn peos ja ainult nemad on suutnud neid integreeruda nii palju kui nad on integreerunud. Kui see kamp neil on peos, miks nad siis ei aita neid inimesi? Nemad selle asemel kritiseerivad ja teevad räigelt maha kõik valitsuse püüdlused. Need inimesed hoitakse Tallinna Tv inforuumis. Savisaar oma senise "poliitikaga" (jutumärkides sellepärast, et õnneks pole seda tüüpi poliitikasse lastud) annab pigem venelastele lootust, et küll tuleb vana aeg tagasi ja tema suure juhi ihalus saab teoks. Lootus on tõesti ainult vene inimeste nooremal põlvkonnal, kuigi ka nende hulgas leidub ajupestud savisaarlasi.
u
Urmas/ 21. august 2016, 13:55
Eesti Vabariigi suurim ebaõnnestumine on igasuguse sihi puudumine. Kuhu me oma riigiga tahame pürgida! Meil ei ole sihti! Tõmbleme siia-sinna, meelitame eestisse välisfirmasi odava tööjõuga, rahvas orjab ja tuleb ots-otsaga toime, aktiivsed põgenevad naaberriikidesse elama ja tööle, kus ei ole sellist vaimset mandumist.
See ei ole küll keskerakonna süü!!!
Meie eestlaste probleem on see, et meil ei ole selgroogu ega sisu iseseisva riigi loomiseks.
Minna tänavale ja peksta praegune klikk laiali ja alustada uuesti uue inimväärsema riigi loomist- seda me ei julge! Poputame Ilvese Ärmatimist ja aitame Taavi Rõivase hiigellaene maksta! Oleme edaspidi ka madalamad kui muru ja loeme lehtedest ülbeid kirjutisi Roosiaiapidudest? Eestimaa on praeguses arengus viimane saast, täiesti p..se kukkunud riik, kas seda me tahtsime!!!???
Sovietiajal sellist prügikastides tuhnimist ei olnud!
Huvitav, kui peaks Eesti Vabariiki kaitsma? Kas ma pean seda tegema tasuta??? See riik ei jõua mulle riigi-kaitsmise eest maksta, seega minuga ärgu arvestagu!
u
Urmas/ 21. august 2016, 17:39
u
Urmas/ 21. august 2016, 18:08
r
rämpseestlased/ 21. august 2016, 10:18
Jah,
kahjuks leidub Eestimaal ka rämpseestlasi.
Kõike räigeid ja eeslaste elu mahategevaid ja sõimavaid kommentaare, mida meedias on igal pool lugeda, kirjutavad ju edgari-mart-martini käsul nende trollivabriku palgalised töllid.
Nendele palgalistele töllidele on tehtud ülesandeks sõimata, halvustada, mõnitada, laimata ja maha teha kõike ja kõiki, nii EV riigijuhte, EV valitsust ja kõiki edukaid ja normaalseid eestlasi.
Kuna nii Ekre kui ka KE on jäetud valitsuse ukse taha, siis sellepärast on nad suurest vihast lausa lõhkemas ja oma alaväärsuskompleksidesse lämbumas.
Sellised ongi meie Eestimaa elu ja rahvast lõhestavad isendid, kes pideval Eesti valitsuse tööle ja tegevusele kaikaid kodaratesse pilluvad ja nii meie elu edasiminekut segavad.
Sellised on meie VABA Eesti elu pidurdajad ehk paremini öeldes – meie rahva rämps pool.
Õnneks on selliseid ainult väike enamus, üks käputäis.
Tohutult paremuse poole läinud elu Eestimaal näitab ise, et
nii hästi kui me praegu elame pole eesti rahvas terve oma ajaloo vältel veel kunagi elanud.
k
Kas sa muidu/ 21. august 2016, 10:30
roosiaeda ei pääsenud kui pidid vastutasuks eestlasi vihkava kommentaari kirjutama? Kui sul nii hästi läheb, miks sa piletit oma raha eest ei ostnud? Raha pole, ega tule?
k
21. august 2016, 10:35
kesikekrelased ei ole eestlased, vaid putini puudlid.
t
to 19:30/ 21. august 2016, 13:14
Pärast sellist oopust on iga-aastane kutse garanteeritud. Vähemasti niikaua, kuni oravad tüüril püsivad.
K
!/ 21. august 2016, 12:17
Kahjuks on oma silmadega näha, järeldusi teha ning mõtelda oskavaid inimesi tõesti väevõitu. Palju lihtsam on siin silmad sulgeda, etteantud nootide järgi kiitust lõõritaa ning aplodeerida sellele, kellele vaja.
m
Mis sa räägid juhtidest/ 21. august 2016, 13:33
Ka nende armsad abikaasad-elukaaslased saavad oma jao. Ega jah, Eesti kõige ilusamad naised on kindlasti Helmede abikaasad ja loendamatud Savisaare.. mis nad nüüd ongi.
m
MATS/ 21. august 2016, 19:02
On ka rämpspugejad ning rämps-kojalaulikuid.
m
muumio/ 21. august 2016, 09:55
ei no teil kutsututel pole muidugi midagi viga. kuidas tavarahvas elab see on roosiajast väljaspool
j
JUSS/ 21. august 2016, 09:22
Prominendid ei suuda midagi meenutada, kõik on hea ja läheb aina paremini. Positsioonist tingitud simaklapid vist? Mulle, lihtsurelikule on aga mõndagi silma hakanud ning hinge kriipima jäänud.
Pankrotid, Igasugused piik-piiks ja raha tuleb stiilis liiakasuvõtmised. massiline võlaorjus.
Nigelad miinimumpalgad ning pensionid. Põhja minevad pensionisambad. Olukord, kus eurovangla vangki elab paremini kui mõni vanur või invaliid.
Raudtee omaaegne erastamine ja seejärel taas hirmkallilt tagasiostmine,
Rollotaminsed. Jokk-skeemitamised. Ärmatamised.
Tallinna sadam, selle hiljutised praamide tellimise ja ostmise jamad.
Estonian Airi majandamine, doteerimine ning edukas põhjaminek.
Meie suurepärase esiperekonna kirevad seiklused ning ettevõtmised.
Põllumajanduse põhjaminek ning meie maaelu allakäik. (Laulusalm ärkamisajast: Oo Eestimaa, oo sünnimaa. Kuni su küla veel elab, elad ise ka!)
Eratamised, ärastamised ning omal ajal rahva vara võileivahinna eest mahaparseldamine.
Euroopa kalleim omaosalus retseptiravimite ostmisel. Poolele rahvale kättesaamatu hambaravi. Arstiabi kättesaadavus ja järjekorrad (enne kui eriarstile jõuad, saad kas ise terveks või sured)
Väga suur varanduslik lõhestumine. Kus osa on senini kartulikoore-dieedil, Teised aga trühvlitel ning kaaviaril. Kusjuures nii mõnedki tõusikud suhtuvad vaestesse üleolevalt ning ülbelt, parastavalt. Tegelikult võiks loetelu veel pikalt jätkata. Aga paljud väljavalitud lihtsaltei märkagi selliseid pisiasju.
L
!/ 21. august 2016, 13:23
Lisaksin veel noorte ning töövõimeliste, eriti veel spesialistide väljarände. Ajude äravoolu läände. Mida üritatakse edaspidi kompenseerida turbanitega pummpeade impordiga. Sellist professorite, inseneride ning arstidega, kes ei oska isegi rongi WC-d kasutada, nagu mullustest Ungari fotoreportaažidest nägime.
Samuti maakoolide sulgemise, pangafiliaalide, sularahaautomaatide ning postkntorite kadumise. Ühistranspordi väljasuremise (vähemasti provintsis), tööpuuduse j.n.e. Meditsiiniteenuse kokkukuivamise, nii et mõningate spetsialistide juurde tuleb edaspidi sõita kas Tallinna või Tartusse.
o
Ok/ 21. august 2016, 08:32
Vaesusega on eriti hästi läinud
p
penskar 300/ 21. august 2016, 07:36
Oleme kõik täisõiguslikud peremehed ja teeme mida iganes tahame.

k
21. august 2016, 06:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
tire/ 21. august 2016, 07:38
EI. kuid nendel praegustel liignimedel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee