"Kiranmala" on Indias vändatud ulmesariFoto: @SurinderFilms/Twitter
Toimetas Piret Pappel 19. august 2016 23:39
Ülimenuka telesarja "Kiranmala" austajad läksid ühes Bangladeshi külas omavahel tülli ja tekkis suur lööming, vahendas BBC.

Habiganji lähedal kogunesid külaelanikud kohvikusse sarja uut osa vaatama. Tekkis sõnelus ja seejärel kaklus, kus mitusada inimest võitles omavahel toigaste ja nugadega.

Politsei kasutas märulile lõpu tegemiseks kummikuule ja pisargaasi. Ametnike kinnitusel on 15 inimest saanud tõsiselt vigastada ja vajavad haiglaravi. Ligemale sada inimest sai kergemaid vigastusi.

"Kiranmala" on Indias vändatud ulmesari Foto: @SurinderFilms/Twitter

"Kiranmala" on Indias vändatud ulmesari, mille peategelaseks on inimesi kurja käest päästev sõdalasprintsess. Sari on Bangladeshis meeletult populaarne.

Valdavalt islamiusulise riigi elanikud asusid kaklusuudist kuuldes valitsust kritiseerima. Osade meelest on India sarjadel inimestele kahjulik mõju ja neid ei tohiks näidata.

Kohaliku meedia kinnitusel peetakse menusarja ka kolme noore naise surma põhjustajaks. Neiud tegid enesetapu, kuna nende vanemad ei ostnud neile ülikallist kleiti, mida kandis "Kiranmala"  peategelane.