Maailm

Peaminister Valls: burkiinid alandavad naist (18)

LISA KOMMENTAAR

oPossum 25. august 2016 23:18
Naist nagu ilmselt ka iga inimest laiemaltki alandab pigem just see kui mingid ametnikud hakkab talle ette kirjutama milliseid rõivaid nad peavad kandma või samahästi milliseid nad kanda ei tohi ning ühes end demokraatlikuks pidavas riigis peaksid sellised asjad küll välistatud olema. Või pole Nõukogude ja Euroopa Liidul varsti enam tõesti suurt vahet nagu mõned ettenägelikumad ikka armastavad vahel rääkida ja hoiatada?!
Kuna mu 2 kommi ei ilmu juba pool tundi (!), siis veel üks kord: 20. august 2016 15:37
Mis on vahet nimetet naiserõival ja märjal ülikonnal?
Kui seegi komm tsensuuri ei läbi, bännitakse täna ilmselt sõna "rõivas" :)
Naisi alandavad ka: 20. august 2016 10:09
Limpsivad klipid jäätisega ja banaaniga - viitavad naisele, kui teenindajale.
fotod, joonisednaisest jalad laiali
poolpaljad fotod meedias
prosdidutsioonile kutsuvad reklamid
prosdidutsionni seadustamine mõningates riikides
sado/maso, oraali ja anaali propaganda
blondiini naljad - blondide juustega naist võib mõnitada ja naeruvääristada
ainult keha ja ilu kultus - muud väärtused ei ole olulised.
jne. jne.
Meil puudub lugupidamist ega austust naiste suhtes. On ainult loosung - Kõik meeste hüvanguks.
ausalt öeldes 20. august 2016 01:27
läheks ka ise burkiinides ujuma.Kui ikka oled juba veidi vanem,kõhul rasvarullid,kehal tumedad plekid ja opiarmid ja jalgadel sinised,pundunud veresooned,siis paned burkiinid selga ja lähed ujuma ja ei pea oma keha häbenema.Hiinas käivad rannas maskides,sest hele näonahk on moes,euroopas juba burkiinides-maailm on muutumas,kui suur see euroopa põlisrahvaste negatiivne iive aastas ongi,miinus 1% või miinus 2% ,siia tuleb uus veri oma kommete ja tavadega.
hallo 20. august 2016 07:41
sadismi-masohismi harrastamine pole kombed, ükskõik, kuidas neid ka ei esItleta. Usujamaga möllamine nende kodumaal viib põgenemiseni ja siis vaja uuel asukohamaal sama asjaga tegelema asuda! Õige oleks burkiinides tädi lennukisse tõsta ja ajaloolisele kodumaale tagasi. Harrastagu seal oma islami satanismi või satanismi islamisoustis
vanaema 19. august 2016 14:09
Euroop mood alandab samuti naist. Miks naine peab ennast alasti näitama (paar hilbukest ümber), nöör kahe kannika vahel ja läbipaistvad rinnahoidjad ka paari nööriga kinni. Minu arvates hoopis see Kuidas on alandav. Kinnine supluskostüüm on tervislik, ei pöleta päike ega meduusid. minu arvates peaks olema igal ühel öigus otsustada millist supelkostüümi ta kannab. Aga nägu peaks olema nähtav nii linnas kui rannas. Mind alandas juba nooruses poolalasti rannas ringi käia. euroopa mood on muutunud täiesti pornoks.
muidugi 19. august 2016 15:01
ega naised ise neid ei kannaks, vaid pahad mehed sunnivad :).
vanaisa 20. august 2016 07:50
sa vanaema oled kas liiga palju koraani lugenud või räägib sinus puhas kadedus. Vabatahtlikult paljas inimihu ei saa kuidagi alandav olla, eriti, kui on veel ilus. Islam oma pealetykkivuses, arusaamatus kurjuses ja saamatuses oma usku humanismist lähtudes reformida, on tekitanud õigustatud islamifoobia ja asjad saavad ainult hullemaks minna
Horros 19. august 2016 13:07
Asi läheb ikka naljakaks.
.
Äkki too peaminister annab teada ka, et millised supelkostüümid siis üldse tohivad olla ja kas peavad triibulised olema.
millised? 19. august 2016 15:02
Ikka eeva kostüümis.
jüri 19. august 2016 11:37
Kust selline arvamus , et burkiin alandab naist ? Olles viibinud piisavalt araabia riikides , ütlen et see pole sugugi nii. Reisige ilmas ringi ja alles siis kujundage oma arvamus. Kuulujuttude põhjal pole mõtet paanitseda.
jürile 19. august 2016 12:08
Euroopa riigis ta ju alandab? Euroopas ei ole liivatorme ega tänaval käperdavaid mehi ! Euroopas ei ole taḥarrush gamā moodi jäledusi omaks võetud,kus see kott võib-olla natuke kaitseks. Euroopas burka alandab naist !nKui sa-jüri,oled mingites moodsamates moslemilinnades näinud normaalsemat naiseriietust, siis see on vaid 1%.
jüri 19. august 2016 12:34
Äratus , kallis sõber ! Jutt on burkiinidest mitte burkadest. Ja veel - - " moodsates " moslemilinnades , nagu Dubai , Muscat jne. , on mosleminaiste riietus - eriti noorte hulgas- vägas sarnanev meie omaga. See 1% jutt ei päde !
äratus 20. august 2016 07:59
burkiinid Euroopas on kui natsitervitus ja SS vorm Iisraelis. Sadismist-masohismist läbiimbunud sekti promomine Euroopas pole teretulnud, eriti veel ajal, kus üks osa sektist on Euroopale juba sadade ja sadade ohvritega sõja kuulutanud. Praegu Euroopas burkiinides ringikargamine mõjub juba süütute ohvite mõnitamise ja rüvetamisena
Indrek2 19. august 2016 09:55
Ammu on aeg sellel islamirästikul pea maha lüüa. Kodus käigu mistahes kaltsudega, aga mitte külas.

Tiiger 19. august 2016 09:31
Seda minagi, teised laused on mõistlikud, kuid meresvees hügieenist rääkida on tõesti liialdus. Ajakirjanik ajas basseini ja mere omavahel segamini.
Juulius 19. august 2016 06:58
Lp. Eesti spaa omanik! Loe ja mõtle, kui meres suplemine on vastuolus hügieeni põhimõtetega, siis mis veel on basseiniga?
19. august 2016 04:10