Maailm

Narkouimas tudeng tappis abielupaari ja lõi ühele tapetule hambad näkku (12)

Aadu Hiietamm, 19. august 2016 04:00
Narkouimas tudeng tappis abielupaari ja lõi ühele tapetule hambad näkku.Foto: Kuvatõmmis
Naabri väljakutse peale kohale sõitnud politseinikud leidsid majast uriseva noore mehe, kes oli löönud hambad laiba näkku. Politseinikud pidid tema lahtirebimiseks kasutama jõudu. Appi võeti ka teenistuskoer ja paukpadrunid, vahendab New Yorker Daily News.

See kuritegu toimus USAs Florida osariigis Tequestas. Mõrvariks osutus 19aastane tudeng Austin Harrouff , kes oli pruukinud politsei esialgse info põhjal üliohtlikku sünteetilist narkootikumi flakka.

Seda Hiinast pärit odavat meelemürki kutsutakse USAs saatana narkootikumiks ja viie dollari hulluseks. Tõepoolest, seda pruukinud inimesed muutuvad sageli üleloomuliku jõuga zombiks.

Kaks inimest surnuks pussitanud ja ühe tapetu näost hammastega tükke rebinud Austin pole varem seadusega pahuksisse sattunud. Samuti ei ole ta siiani käitunud vägivaldsena.

Tema vanemad on lahutatud, kuid kuriteopäeval kohtus Austin nendega Tequesta grillrestoranis. Pojale ei meeldinud miskipärast sealne teenindus ja ta lahkus raevunult, rääkisid vanemad politseile.

Nagu hiljem selgus, võttis Austin suuna isamajale, kuid tungis enne sinna jõudmist talle täiesti võõraste inimeste koju, kus elasid 59aastane John Joseph Stevens III ja tema 53aastane abikaasa Michelle Mishcon.

Austin haaras esimese ettejuhtunud noa ning hakkas sellega paari taga ajama. Ta pussitas naise garaažis surnuks ja mehe maja juurde viival teel.

Hullunud pussitaja jõudis noaga lüüa ka teda takistama rutanud naabrit, kuid viimane suutis siiski põgeneda ja politseid informeerida.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee