Maailm

Äärmuslased kasutavad üha rohkem krüpteeritud andmesidet (4)

LISA KOMMENTAAR

hahahaaa Ma ei või 18. august 2016 10:20
hahahaaa ometigi on nende programmi loojad USAs pärit ja kes elavad miljonäride elu. CIA ja FBI on nende programmide lahti muukimis programmid olemas. See käib neil mõne sekundiga salvestab mobiili, Tabpc, arvuti ja ka nutitelefoni GBS ning registri koodi. Nende järgi saab kordineerida aplikatsiooni tarkvarade kasutust. VPN ei sa varjata iga kord kui käid netis või kasutad lahtist ust saab mõne sekundiga oma programmi sisse saata VPN, Wifi, või WAN miniport, Local Area Connection. See artikkel on mõnusalt eksitav. Ma tean et paljud meediad CNN, Youtube, ja paljud USA interneti ning Euroopa internetid teevad koos tööd ISISga. Seega miks jõuavad kõige võikamad Videod interneti serveritresse. Sest on vaja külvata hirmu!
just, just 18. august 2016 09:53
EKRE on äärmuslaste natsibande.
ja kes 18. august 2016 10:44
sina ise oled? - isise võitleja, vene agent, lihtsalt end ärajoonud endine tindisolkija kellele muud tööd enam ei pakuta kui raha eest kommentaariumisse kommima?
Tume veeb ruulib 18. august 2016 08:17
Tuleks veel varjestada VPN-iga, näiteks Tunnelbear. Tume veeb käib läbi firefox brauseri. Firefox Brauser tuleb varustada Canvas noise hashi lisaga. Peale tumeda kasutamist tuleb arvuti puhastada Privazeri metadata ülekirjutajaga, ning selleks, et nuhkvara arvutisse ei tuleks, sobib hästi laadida alla Emisoft anti Malware, mis sisaldab ka firewalli. Kõige lihtsam on torbox-i nimeline krüpteeritud veeb.
WikiLeaks: Eesti on ostnud enam kui miljoni euro eest spioonitarkvara ...