LAPS AUTOS: Suitsetava vanema südametunnistusele koputab praegu vaid kaine mõistus.Foto: Laura Oks
Maarit Stepanov 18. august 2016 04:00
Tubakaseaduse muutmise kavas kaalutakse suitsetamise keelustamist autos, kui seal on ka lapsi. Miks just autod, aga mitte ka kodud ja korrusmajade rõdud?

Tubakaseaduse muutmise kavas kaalutakse suitsetamise keelustamist autos, kui seal on ka lapsi. Miks just autod, aga mitte ka kodud ja korrusmajade rõdud?

Sotsiaalministeeriumi eestvedamisel valmis kaks aastat tagasi tubakapoliitika roheline raamat, milles kirjutatakse, et Eestis suitsetatakse pea igas neljandas kodus.

See omakorda hoiab kõrgel passiivsuitsetajate arvu: kui Soomes hingab koduses õhkkonnas passiivselt sigaretisuitsu kaks protsenti kõigist mittesuitsetajatest, siis Eestis on vastav näitaja 16 protsenti.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (35)

Iseendale tööd 18. august 2016 23:38
Meie seaduseullikesed võiksid vastata ühele lihtsale küsimusele. Kodu kohta juba saime vastuse - "See oleks väga komplitseeritud, kuna tegemist on eraomandiga." Kelle OMA on minu auto, et seal saab riik minul keelata midagi teha? Me ei ela Stalinlikus NSVL-is, kus omand puudus. Kas te võtate meelega selliseid rumalaid seadusi vastu, et hiljem nende pinnal tekkinud kohtuvaidlustes raha tasku kühveldada. Kõik endised ministrid ja ministeeriumide juhtametnikud on edukad advokaadid, kes nende endi poolt loodud seadusi kohtutes auti mängivad ja sellega raha teenivad.
eesti mees 18. august 2016 18:47
tõmmake nii et pigi perssest voolab ainult ärge haisegi poe järjekorras.ja poe ees.rõve hais.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS