Foto: PantherMedia / Scanpix
Toimetas Vidrik Võsoberg 17. august 2016 12:31
Ask Meni autor Pascale Day on seoses käimasolevate Rio olümpiamängudega avaldanud väljaande seksirubriigis ülevaate kõige veidramatest rekorditest, mis seotud seksiga. Täiesti kasutu informatsioon – aga lõbus.

Ma ei tea, kas olete kuulnud, aga olümpia on käimas. Seda vist ei mainita väga palju. Lihtsalt konteksti mõttes: see on see šõu, mis tekitab sinus igal õhtul süümepiinu kõigi nende krõpsude söömise pärast. Jee! Michael Phelps tekitab meis kõigis halba enesetunnet selle üle, et oleme käte treenimise päeva vahele jätnud ja selle asemel õllesaali läinud (võimalik, et siin vihjatakse sellele, et kuppude panekust jäänud verevalumid Phelpsi õlgadel võivad tekitada assotsiatsiooni õllepurkidega – toim). Mõtlesime, et toome välja mõned süüdimatud rekordid alalt, mis peaks olema olümpial – kui olümpiakomitee vaid veidi lõdvemalt võtaks. Härrased, palume aplausi sportlastele – see on seksi maailmarekordite veider maailm.

Taevas teab, et kui meil kõigil oleks lõputult vaba aega, siis masturbeeriksime seni, kuni lehmad ise koju tulevad. Aga Masanobu Satol on kuidagi õnnestunud see unistus realiseerida. Jaapanlane Sato hoiab kõigi aegade kõige pikema pihkupanemise maailmarekordit: 2009. aastal lõi ta rekordi 9 tundi ja 33 minutit, kuid aasta hiljem purustas ta omaenda rekordi 25 minutiga ehk kehtiv maailmarekord on 9 tundi ja 58 minutit.

Hollandi teleshow "Metropolis" käis Satol külas, selgitamaks välja, mida on vaja onaneerimistšempioniks saamiseks. Olen kindel, et nad unistavad tagantjärgi, et poleks seda küsimust esitanud. Sato päev algab kahetunnise sikutamisega oma lemmik-kotttoolis, sealjuures kass vaatab pealt. Ja ega sealt edasi ka väga paremaks ei lähe.

Hämmastaval kombel elab Sato koos tüdruksõbraga – ja too aitab tal hoida tiitlit, mõõtes masturbeerimise aegu, ise samas õmblusmasinal õmmeldes. Me ei saa päris hästi aru, kas Satol on ka mingi töö või ta lihtsalt käsikiimleb päevad maha. Aga teate ju, mida öeldakse: leia töö, mida sa armastad ja sa ei pea elus enam päevagi töötama. Kadestame sind, hr Sato.

Kõige sagedasem seks

Kõigil on mõni selline sõber, kes väidab alati, et on teinud mingeid asju sinust kaks korda rohkem. Kui sina oled ühe öö jooksul kaks korda seksinud, väidab tema, et tegi seda viis korda ja vahepeal tegi sulle veel konsoolimängus ka pähe. Peaksid oma sõbrale tutvustama seda väikest kutti: soomuskilki Ornebius aperta.

See isane Austraalia kilk võib olla kole, aga kuidagi tal naistega veab. Ei kujuta ette, milliseid energiajooke see kiimaline väike värdjas tarvitab, aga uuringute kohaselt suudab ta kuidagi kolme kuni nelja tunni jooksul enam kui 50 korda seksuaalvahekorda astuda. Võib vaid ette kujutada, kui marraskile on mõlema poole intiimosad pärast nii ekstreemset armatsemist hõõrutud.  

Uuringud ütlevad, et selline ekstreemne korduvpaaritumine kujunes välja reaktsioonina naispoole seatud piiridele. Nimelt eemaldab emaskilk kohe pärast isase ejakulatsiooni endast sperma ning sööb selle ära.

Pikimad ja pisimad peenised

Peeniseid on raske täpselt mõõta ja sestap pole 21. sajandist võtta eriti palju usaldusväärseid andmeid. 20. sajandi algul mõõtis dr Robert L. Dickenson ("dick" tähendab inglise keeles ka nokut – toim) ametlikult 34 cm pikkuse ja 16 cm laiuse peenise.

Väikseim peenis on teadaolevalt olnud 1 cm pikkune. Üks mikropeenise esinemise põhjuseid on see, et suurem osa peenisest peitub keha sees. Ka on olemas seisund nimega kongenitaalne hüperplaasia, mille puhul on sugutipea ühendatud otse kubeme külge, nii et vart ei olegi.

Kõige kaugemale ulatunud seemnepurse

Kuidas selle peale küll tuldi ja miks peaks keegi leidma, et ta tahab end just selle järgi teatavat ...

Selle üle on spekuleeritud, mida ja kui palju peaks sööma, et spermat üle toa lennutada. Aga kuidagi on ameeriklane Horst Schultz suutnud seda teha: maailmarekord 6 meetrit. Ja ei, me ei tea, kes kohtunik oli. Ja juhul, kui teile huvi pakub, siis teadaolevalt on kõige võimsam naine suutnud ejakuleerida 3 m kaugusele. 

Pikim suudlus

Pikk suudlemine on tore, aga kui sellega kaasnevad juhendid, millest üks on "kusepidamatuse polstrid ja täiskasvanute mähkmed pole lubatud", siis võtab see asjast lõbu ära. See on vaid üks reeglitest, mida rakendati, kui Ekkachai ja Laksana Tiranarat amelesid hullumeelse rekordi 58 tundi, 35 minutit ja 58 sekundit.

See rekord on tekitanud mitmeid küsimusi. Kas sa pigem suudleksid 58 tundi oma partnerit või kedagi, kelle puhul on okei, et sa teda paar kuud pärast seda vihkad? Sest sa ei taha mõnd aega näha seda nägu, mille külge oled olnud kleebitud kaks ja pool päeva järjest. Veel üks küsimus: kuidas on sul sellise asja jaoks piisavalt sülge? Ja kas ma saaksin disklahvi, kui paluksin kellelgi mulle vahepeal ühe vürtsika vorsti suhu lükata?

Tugevaim vagiina

Lubage mulle üht asja. Kui teil on kunagi õnne seksida Tatjana Koževnikovaga, siis ärge öelge midagi rumalat. Lihtsalt ... hoidke suu kinni. Preili Koževnikoval on vagiina, millega te mässata ei tahaks. See naine suudab purustada oma neetud vaagnaga kokapurgi.

E4 programmis "The Body Shocking Show" osalenud naine leidis, et pärast lapse sünnitamist olid tema intiimalad märkimisväärselt nõrgenenud. Ta luges idamaise elukunsti Tao raamatut, kust sai teada, et muistsed naised kasutasid selle probleemi ravimiseks puust munasid. Niisiis pistis ta oma vagiinasse Murano (Veneeetsia saarestik, mis tuntud ülikvaliteetse klaasi poolest – toim) klaasist kuuli.

Oeh, Tatjana, mitte meie parim Murano klaas! Hoiame seda ju erilisteks sündmusteks!

Nüüd kasutab naine oma vagiina treenimiseks õigeid raskusi ja suudab oma alakehaga tõsta 14-kilost sangpommi.