13
fotot

Kaksteist tuba, viis magamistuba, aiamajad, hobusetall, teemaja ning suveköök - see kõik kõlab liiga hästi, et tõsi olla. Ometi on mõned sellised luksulikud elamised müügis ja seda siin samas Eestis. Muidugi, nagu arvata võib, on selliste elamiste hind krõbe ning selliste kodude eest tuleb välja käia ligi kolm miljonit eurot. Siin on kolm kõige kallimat ja luksulikumat müügis olevat kodu Eestis.

Neist kalleim, üle kolme miljoni euro maksev maja, asub Tallinnas Pirital. Mere ääres paikneva 12-toalise maja elamispind on pea 300 ruutmeetrit ja kogupind üle 600 ruutmeetri. Tegemist on tõelise lossiga. Kolmekorruselises eramus on neli magamistuba, bassein, luksulik veini kelder ja saun. Krunt ise on suur ligi 5000 ruutmeetrit.

(kv.ee/2645503)
(kv.ee/2645503)

Kaunilt kujundatud aiast leiab nii basseini, kust kuumadel suvepäevadel jahutust otsida ja ka grillinurga, kus koos sõpradega maha pidada üks korralik grillipidu.

(kv.ee/2645503)
(kv.ee/2645503)

Keila-Joal asub aga seitmse toa ja viie magamistoaga luksuliks elamu, mis valminud 2008. aastal. Pea kolm miljonit maksev maja asub mere ääres, kaunite männimetsade vahel ning randa on vaid 50 meetrit.

(Baltic Sotheby's International Realty)
(Baltic Sotheby's International Realty)

Maja juurde kuulub kodune spa kompleks, kus puuküttega saun, aurusaun ja mullivann neljale. Luksusliku elamu kaks magamistuba jäävad eraldi maja vaiksemasse osasse esimesel korrusel, kuid teisel korrusel asub silmipimestavalt kaunis master magamistuba ning veel kaks magamistuba, mis omavahel vannitoaga ühendatud.

(Baltic Sotheby's International Realty)
(Baltic Sotheby's International Realty)

Keila-Joal saab veel pea kolme miljoni eest saab soetada ka kuue toa ja nelja magamistoaga villakompleksi. Kinnistu asub mitmel tasandil ja seda läbib langev oja, mis liivaranna poole voolab.

(kv.ee/1924818)
(kv.ee/1924818)

Tegemist ei ole mitte lihtsa koduga, sest valdus koosneb peamajast, külalistemajas, garaažist, tallist, teemajast ja suveköögist. Lisaks sellele asub krundi tagumises osas justkui omaette väike lossike, mis tegelikkuses on hoopis puukuur.

(kv.ee/1924818)

Kompleksi juurde kuulub hobusetall on kahekorruseline, kuhu kuulub kaks hobuseboksi, pesuboks, sadula ruum, söödaruumi ja ka saani- ja tõllaruum. Garaažis on kokku võimalik hoida lausa seitset autot. Hoovis asuvad roosiaed ja tiik, mille taga teemaja ja suveköök, mis ehitatud aastaringseks kasutamiseks.

(kv.ee/1924818)
(kv.ee/1924818)

Jaga artiklit

42 kommentaari

Y
yberikkur  /   08:54, 18. aug 2016
ma ostsin esimese maja ära
E
eve  /   20:22, 17. aug 2016
nii lihtsale inimesele nagu mina, see pakkumine ei meeldigi. Mis selle luksusega küll teha, kõlakoda ja kui vannitoas vedeleb diivan- no siis peab vedelemiseks ikka aega olema ja veel vannitos!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis