Eesti uudised

"Kunagi olin nii kehvas seisus, et ei saanud kodust välja, nüüd aga jõuan vaevu õhtuks koju!" (9)

Katrin Helend-Aaviku, 13. august 2016, 04:00
TAHTEJÕULINE: «Ma tahan enda peal ära näha, millisesse tippvormi on võimalik treenida sünnitraumaga inimest,» ütleb Eesti ainus raske liikumispuudega eratreener. Täna ootab teda suur heategevuslik väljakutse – ta tahab sõita sõudeergomeetril maa- ilmarekordi, et toetadaFoto: Alar Truu

Ratastoolist jõusaalitreeneriks: raske liikumispuudega Randel Peerna muutis võimatu võimalikuks ja aitab nüüd jalule teisi erivajadusega inimesi.

"Paar kuud tõsteti mind kahe mehega massaažilauale ja väänati nii kõvasti, et ma nutsin," räägib raske sünnitraumaga mees, kellele korrutati, et tema tulevik on ratastool. Tema aga pööras elu endale meelepärasesse suunda – kõigepealt treenis iseennast jalule ja on nüüd ainus raske liikumispuudega eratreener Eestis.

Pärnus sanatooriumi Tervis vabaajakeskuse lükanduste juures seisab sportjalgratas. Selle omanik, raske sünnitraumaga Randel Peerna (35) sai 15 aastat tagasi vaevu omal jalal käia.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

1. november 2016, 09:03
Sünnitraumaga kolmekuune tirts saab annetajate toel eluks vajalikud abivahendid
29. august 2016, 04:00
"Meil on nii palju energiat, et vahel ikka mõtleme, mida kõike veel siis ette võtaks, kui saaks iseseisvalt kõndida ja joosta!"
16. august 2016, 09:21
Sügava puudega Jan liigub tänu annetajatele iga päevaga järjest rohkem
1. juuli 2016, 10:35
Invasportlane Randel Peerna müüb Lastefondi toetuseks maailmarekordi kilomeetreid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee